קבלו את כרטיס הקול החדש שלי : 5.1 Philips Acoustic Edge !!! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את כרטיס הקול החדש שלי : 5.1 Philips Acoustic Edge !!!

Fkl0ster

Recommended Posts

אךךךךך...

דברים יפים רואים שם בגולה!

נו, אז הכרטיס החמוד הזה עלה לי 50 דולרים בגולה (ארה"ב)... מה אתם אומרים?

ההתרשמות שלי היא לטובה. איזה יופי שניתן להיעזר באלגוריתמים המתקדמים של QSound לקבלת סביבתי מכל מקור קול בן שני ערוצים (סטריאו) באשר הוא??

ההתלבטות הייתה גדולה... היה שם גם את הSanta Cruz הנפלא מבית Voyetra Turtle_Beach , שעלה 80 דולרים.

אבל הלכתי בסוף על הפיליפס... ואני מרוצה!

עכשיו רציתי גם לשאול לדעתכם:

האם אתם מעדיפים את הAcoustic Edge על GTXP או אפילו אלך רחוק ואומר Audigy?

מאחר והכרטיס לא מיובא לארץ, אני מניח שרבים מיכם מרימים גבה נוכח ההשוואות הללו...

לגבי מי שכן מכיר ויודע, אשמח לשמוע את דעתו.

לפי מיטב הבנתי, אלגוריתם מתקדם כמו זה שבפיליפס AE, לא קיים בכרטיסים כמו הGTXP (שאגב מבוסס על אותו הצ'יפס שב SC של Voyetra) או הAudigy .

אגב, הדמיית הצליל במשחקים ב SC נעשית על בסיס הטכנולוגיה של Sensura (ואני כמעט בטוח שטעיתי בכתיב). מאחר ויש שם אותו צ'יפ כמו ב GTXP תהיתי אם גם בו קיימת אותה טכנולוגיה? (שאגב לא מתקרבת לQSound בשום תחום חוץ מבאפקטים במשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתי ערוצי סאונד תקבל סאונד משתי מקומות שברור שלא יספיק לצליל תלת מיימדי,

יש גבול ליכולת האלוגריתמים

אתה טועה. לי יש ניסיון אישי עם הכרטיס...

הQXpander נותן הדמייה מעולה לסראונד... תקרא קצת ביקורות,כמו זו:

http://www.gamersdepot.com/hardware/soundcards/philips/acoustic_edge/001.htm

חוץ מזה חיברתי רמקולים בסראונד אל הכרטיס, כך שאני "מסודר".

מה שבטוח שהאלגוריתם המתקדם הזה לא מצוי אף בכרטיסים "יוקרתיים" כמו הAudigy או הGTXP , והוא בין הטובים שבכרטיסי הקול לשוק הביתי, אם לא הטוב מכולם. שימוש בDAC איכותי מאד לא מחייב אפילו שימוש ביציאות הדיגיטליות (S/PDIF) של הכרטיס שמצויד גם בכניסה וגם ביציאה דיגיטלית, אגב( I/O). כלומר השימוש ביציאות האנלוגיות נותן איכות שלא נופלת בהרבה מהפיענוח הדיגיטלי שבין כה חשוב במיוחד רק לסרטי DVD בפורמט 5.1 ערוצים, (Pass-Thru) שהרי אחרת היציאה הדיגיטלית ,בין אם קואקסיאלית או אופטית, מסוגלת כעקרון לתת אותות סאונד רק לשני ערוצים! לדוגמא עושה שימוש ביציאה מיוחדת שלה כדי לתת מענה לבעיה והיא "מזרימה" דרכה 3 אותות בתקן S/PDIF לדוגמא, אחד לשני הרמקולים הקידמיים, שני לשניים לאחוריים, ושלישי לסאב ולסנטר.

ולסיום שתדעו שבכרטיס יש מספר 'תתי-אלגוריתמים' אם תרצו לטיפול במצבי הSetUp השונים (אוזניות, 2,4,5,5.1) שהם חלק מהטכנולוגיה של QSound.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה פרמיטיבית >:(

יש עוד המון דברים משובחים בתחום המחשבים שלא הגיעו לארץ. איפה למשל כל סידרת ה-ALL IN WONDER של ATI (לא התוצרת של הרקולס) שמבוססת על ה-7500 ו-8500 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...