הבדלים בין ה-iaudio x5 לבין h340 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין ה-iaudio x5 לבין h340

nimi7

Recommended Posts

אני עכשיו באמריקה ואני מעונין לירכוש אחד מהמכשירים האלה!! ואני דיי מבולבל ולא יודע מה כדי לי ליקנות אז רציתי לדעת עם מישהו יכול להגיד לי מהו בעצם כל מכשיר,מי יותר טוב למשל, מה יותר חזק, ועוד..

בעיקר לי חשוב הליראות קליפים במכשיר ורדיו ואיכות טובה של כמובן... ודרך קלה לעביר לא למשל התיסבוך כמו שיש באייפוד שצריך תוכנה מיוחד וכל החרטה הזאת שלמשל באייריבר אין את זה רק מכניסים יואסבי ומעבירים לא חייבים תוכנה!!!

אז תעזרו לי מאיפה להחליט בתודה נמרוד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כבר שאלת את זה, ואתה משווה בין 40 ג'יגה ל- 20 ג'יגה..

אתה צריך 40 ג'יגה?

אני אישית הייתי הולך על ה- X5.

תבדוק קודם מה בכלל אתה יכול למצוא ומה המחירים של כל אחד מהם שזה גם שיקול מרכזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא שאלתי את זה אף פעם אל תבלבל לי....

ועם אתה לא יודע מה להגיד לי אז למה סתם להגיב?? אני מחכה להודעה עיניית מבקש לא לענות סתם תודה נמרוד.

מקווה לתשובה עיניייתית כי אני רוצה ליקנות צריך דעה מקצועית בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו באמריקה ואני מעונין לירכוש אחד מהמכשירים האלה!! ואני דיי מבולבל ולא יודע מה כדי לי ליקנות אז רציתי לדעת עם מישהו יכול להגיד לי מהו בעצם כל מכשיר,מי יותר טוב למשל, מה יותר חזק, ועוד..

בעיקר לי חשוב הליראות קליפים במכשיר ורדיו ואיכות טובה של מוזיקה כמובן... ודרך קלה לעביר מוזיקה לא למשל התיסבוך כמו שיש באייפוד שצריך תוכנה מיוחד וכל החרטה הזאת שלמשל באייריבר אין את זה רק מכניסים יואסבי ומעבירים לא חייבים תוכנה!!!

אז תעזרו לי מאיפה להחליט בתודה נמרוד!!!

הIAUDIO מציג ב15 FPS לעומת הריבר שמציג ב10 (הX5 לוקח)

רדיו בטח שניהם אותו דבר

איכות טובה יותר יש לX5

מסקנה: תיקח X5

אבל אם אתה צריך 40 ג'יגה אז אתה בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי מה שאני רואה כולם מעדיפים פה את ה-X5 עכשיו אוקי ניראה כי באמת אני ילך עליו!1

אבל תגידו יש עוד הבדלים חיצונים?? למשל מי יותר קטן??? כמה מחזיקות הבטריות כמה שעות כל אחת??? ועודד ואני מעוניין לדעת...

ותגידו יש בארץ מן פורום שיכול ליתמוך בעיניין המכשיר כמו למשל שהיה לאייפוד HEBIPOD משהו כזה, או לאייריבר שיש את ארקדיה שגם נותנים מן אחריות כזאת וגם עזרה של כל מיני דברים בפורום שלהם כמו איך להמיר את הסרט למכשיר שירים ועוד...

יש דבר כזה גם ל-X5??? או בכלל למוצרי IAUDIO????

תודה מראש נמרוד

נ.ב לא חשוב לי ה-40 גיגה חברה גם ל-IAUDIO יש הכי הרבה 30 גיגה מה רע........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאא הבנתי אז בעצם הוא לא שווה למה מי יודע איך לערוך את הסרטים כדי שאני יוכל ליראות אותם במכשיר???? קימת אף אחד יש אולי מישהו שיכול להסביר לי על ההמרה של הסרטים למכשיר?????

ובאמת מה ההבדל בין X5 ל-X5L....???. ראיתי ולא הבנתי מה באמת השוני פה????

ויש חברה שיכולה לעזור לי מבחינת האחריות כמו ארקדיה למכשיר האייריבר?? במקרה שיש כזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה-X5 ל-X5L הוא בזמן בטריה, כאשר הבטריה של ה-X5L מחזיקה כ-35 שעות בעוד זאת של ה-X5 מחזיקה בין 12-16 (לא זוכר במדוייק). כמובן שמהסיבה הזאת ה-X5L עבה יותר (ב-4 מ"מ אם אני לא טועה).

החלטה שלך.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטנה שטויות לא משנה לי כל כך הרבה 4 ס"מ זה לא כל כך הרבה....

תגידו יש הבדל גירסאות כמו באייריבר אמריקאי אירופאי?? למשל????

ותגידו כשאני קונה מה אני מקבל בחבילה סטנדרטית??? אתם יודעים כל השטויות נרתיק מטען וכל שאר השטויות אתם יודעים מה אני מקבל????

ואחריות יש פה עם קורה משהו??

ומישהו יודע איך להמיר למכשיר??? ותגידו קליפים זה עובד במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי גרסאות אני לא חושב שיש

זה מה שאתה מקבל בחבילה (לא מה שרשום בסוגריים אופציונלי כמו השלט הנרתיק והדוק):

package.gif

אם אתה קונה בארץ יש לך אחריות בארץ אם אתה קונה בחול יש לך אחריות בחול.

סרטים וקליפים למכשיר אתה יכול להמיר עם תוכנה JETSHELL שמגיעה עם המכשיר.

במקרה שעוד לא קראת הנה ביקורת מעולה למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאא אוקי הבנתי אחי

אז מה קורה עם המכשיר מתקלקל לי אני לא יכול לסדר או משהו נכון אאאא????????? או שאולי יהיה בקרוב יבואן רישמי בארץ יהיה משהו ???

ותגידו מישהו אולי יודע עם אפשר להעביר שירים גםבלי התוכנה?? כמו למשל באייריבר שאפשר להכניס את הכבל למחשב והוא מופיע לך פשוט כעוד כונן ואתה יכול לעביר לבד בלי בעיה? או שזה כמו אייפוד עם תוכנה מסודרת וזה??? שעם אתה מעביר ממחשב למחשב התוכנה עושה לך עידכון שבעצם מוחק לך את כל השירים ומאתחל לך את המכשיר????

תודה לעוזרים מראש נמרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יבואן בארץ והוא אפילו רשום פה בפורום

אפשר להעתיק בלי שום תוכנה זה מופיע בתור כונן נוסף

המכשיר אמור להתחיל להימכר בארץ בימים הקרובים לפי מה שהיבואן אמר אז נשאר רק לחכות למחירים ולראות אם שווה לקנות אותו פה.

ה- IAUDIO X5 תומך ב- FLAC לפי מה שזכור לי

MP MASTER: יש חדש בקשר לתחילת שיווק המכשיר בארץ?

כן

הרבה יותר קרוב ממה שחשבת :xyxthumbs:

אני מקווה שמדובר בעניין של ימים

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נוו אני יחכה קצת לפני הקניה ניראה אולי היבואן הזה יאפשר לנו לעשות אחריות בין לאומית או שתיהיה לנו לפחות חנות ששולחת את המכשיר תמורת מחיר סימלי ומתקנים אותו גם!

ואחי מה זה סבאפאק הזה?? אומרים פה בפורום שאולי לא שווה ליקנות כי זה לא מגיע ולא הבנתי מה זה בככלל???

ועוד דבר מה זה העריסה הזאת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...