היום אני מקבל את המארז OWNZ!!!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום אני מקבל את המארז OWNZ!!!!

yoav9

Recommended Posts

אהלן!!!

קיבלתי את המארז!!!

הוא בהחלט ROX כמו שציפיתי ואף יותר!!

הדלת ענקית, כלומר היא על כל הצד של המארז, על החלון יש לי גם 92 m"m שקוף נהדר עם גריל זהוב!!! וחור למלא שאני ביקשתי...

למה אני לא עשיתי חור?

כי אין לי כוס ואין בשום מקום באזורי המרוחק (מודיעין, מכבים והסביבה)!

ויש לו עוד יתרון, הוא יפה!!!

וחוץ מזה שזה יותר קל בlp אז בהחלט יופי טופי, אם למישהו יד מידע איפה יש באזורי מקום לקניית כוס אני ישמח!

רק סכנה אחת...

יש לי ספק generic עלוב 300 v ואני לא בטוח שהוא יחזיק את המערכת שלי (מערכת רגילה + 7 מאווררים + לד כחול ויפה (אני מזמין מ2cooltek)...

וגם אם כן, האם הוא יחזיק עוד מאוורר (במקרה הזה 80 M"M עם לדים כחולים)?

יש דרך קלה לחבר שני ספקים לאותו לוח אם?

:smoke:

במילים אחרות, שווה כל אגורה (610 ש"ח בזיגזאג ומקבלים בצד מאוורר שקוף אנטק יפה 92 מ"מ במקום מה שמקבלים במקומות אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה... עם כל הכבוד...

מביאים מאווררי slave bering את כל הארבע לעומת זיגזאג שמבאים שלושה bull baring ואחד 2 bull bearing 92 m"m שקוף אנרמקס\אנטק לא ברור, מה שחשוב זה שזה פי שתיים יותר טוב! ההבדל הוא כ60 שקל לטובת פנדה אז אני לא יודע הבחירה שלכם...

אני ממליץ בחום על זיגזאג בעיקר בגלל ההחלפה של המאוורר בדלת וגם בגלל הטיפול הכולל...

(אני לא הולך לצרף פה לינקים על פנדה)

חוץ מזה שהחור עלה לי 27 ש"ח, טוב נו.

הגעתי להחלטה!!

אני הולך לקנות cold chetelod כחול יפה כזה, ואחרי זה כשיהיה לי כסף אז איזה שני לדים למאוורר השקוף ועוד כמה פילטרים כי המארז שלי הולך להיות מלא! אבק...

נ.ב.

שבעה מאווררים לא הולכים ברגל...

נ.ב.ב.

תמונות, בקרוב!

נ.ב.ב.ב.

אני חוזר על השאלה של השני ספקים! ???

נ.ב.ב.ב.ב.

אהה שחכתי, לגבי הארדקנו 2!!

בגלל שיש לי לוח אם ערבי של אני לא יודע מה הטמפרטורה לא של המעבד ולא של הכרטיס מסך ככה ש...

חוץ מזה שזה חובה על כל מודר

ואת המאוורר 40 מ"מ הערבי? אני כנראה ישים על הti-500 כמו בגלריית המודינג... לא שזה יעזור אבל זה לא יכול להזיק

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לקנות YOYO

גם לי יש את הדרגון קיבלתי וקניתי אצל הדובים.

אצלי הוא בא עם 2 מאווררים קניתי עוד אחד שקוף ( 3 צבעים) והיה לי עוד אחד אז הוספתי

חץ מזה יש לי 3 של 120 בכוננות אם צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...