מהו מגבר זול לבית? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו מגבר זול לבית?

zerocool15

Recommended Posts

אלוהים ישמור.....

עזוב אותך - תקציב כזה לא יתן לך שום דבר ראוי. שום דבר.

אם במילא כל העסק הולך להתחבר למחשב, תקנה למחשב בתקציב הזה. זה הטוב ביותר שתוכל להשיג.

למה? הוא יכול לקנות אתך הTAMP שעולה 29 דולר(אנטולי הוא לא הולך לקנות כמה) והלשקיע קצת יותר ברמקולים יד שנייה ותיהיה לו מערכת סטריאו מאוד משתלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל עצה ידידותית:

עם קצת סבלנות ועבודת קלה, תדוג לך רסיבר משנות ה70-80.

לא סתם ממליצים לך על זה. כדי להשיג אותה איכות ברסיברים של היום אתה צריך לשלם הרבה יותר.

מה גם ששום דבר היום לא ניראה מגניב כמו הרסיברים הכסופים של פעם עם כל האורות הרומנטיים ללילה ;)

תשב על הלוחות יד-שניה כל יום או יומיים, אני מבטיח לך שתוך זמן קצר תמצא רסיבר בטווח מחירים שלך שתהנה ממנו הרבה יותר מאשר הציוד של היום באותו מחיר.

נ.ב

דוגמא אישית? לקח לי חודש למצוא רסיבר Sansui מ78 עם 160W נקי לכל ערוץ, שעלה בזמנו 1000 דולר ועלה לי היום 1500 שקל. ב1500 שקל היום לא הייתי מגיע לקרסוליים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק ישאר לו לאותו פריט אקזוטי ולא חיוני אך-עם-זאת-מומלץ שנקרא רמקולים ?

יש לו 800 שקל למגבר ורמקולים. בתקציב הזה הוא לא ימצא שום דבר ראוי, ואם הוא במילא מתכוון לחבר את זה למחשב עדיף לו לקנות רמקולי-מחשב איכותיים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרסיבר יוכל להוציא 100W לכל ערוץ אני יופתע מאוד. אתה לא תאמין מה אפשר לעשות עם וואטים בודדים. אז 50 וואט זה מעל ומעבר. יש דברים חשובים יותר מהעוצמה הזו (שגם היא מופרחת ביותר).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק ישאר לו לאותו פריט אקזוטי ולא חיוני אך-עם-זאת-מומלץ שנקרא רמקולים ?

יש לו 800 שקל למגבר ורמקולים. בתקציב הזה הוא לא ימצא שום דבר ראוי, ואם הוא במילא מתכוון לחבר את זה למחשב עדיף לו לקנות רמקולי-מחשב איכותיים יחסית.

מצטער, לא הייתי צריך לרוץ כל כך דרך הת'רד.

לפותח הת'רד, אתה לא יכול לחגוג עם תקציב כזה. אתה גם בטח יושב בחדר שינה שלך, ואתה לא צריך 100W, וזה מה שאנטולי מנסה להגיד.

אבל אני אשאר באותה דעה - רסיבר ישן יותר אפילו "רק" עם 30W ורמקולים מתאימים יתנו לך המון. אתה לא תאמין אפילו כמה!

חבל להוציא כסף בלי לחשוב, אתה רוצה להנות ממוזיקה, לא סתם להוציא יותר ווליום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק למדוד מערכת בוואטים!! בניגוד לאיבר מין זכרי, מערכת נמדדת באיכות ולא בכמות. לרוב, אין צורך ביותר מכמה וואטים בודדים כדי לייצר מספיק דציבלים שיגרמו לשכנים להתלונן במשטרה (*וגם כל עוד עכבת הרמקול "נוחה" למגבר, לפי נתוני יצרן, אז גם לא תיווצרנה בעיות בתוצאה הסופית - איכות השמע והצליל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..אני גם ככה לא מבין בזה..אז חשבתי שמרקול של 100 לא יתאים לרסיבר עם מינימום 50

בכל מקרה תודה

חיפשתי בלוחות יד שניה, אבל יש מצב אני יקנה דווקא תפיוניר כי הוא חדש מתצוגה וזה עדיף מלוח יד שניה ויש אחריות

ומיד שניה לא אחריות לא כלום..

ובחנויות אחרות לא הצלחתי לראות רסיבר יותר ישן מזה..שנות ה80 רק האתרים מחול שצריך להזמין וזה עולה יותר ממה שחושבים ואני גם לא יודע מה טוב ומה לא משנות ה80 כמובן..

לא שאני יודע מה טוב ומה לא ממה שיש כיום בשוק אבל פיוניר נשמע דיי טוב..לא?

תציעו הצעות אם יש לכם איזה משהו בכיס..

ורמקולים של פירלס בהתחלה ב200 שקל הם טובים?

רמקולי מדף..

או טוב יותר koda?

או ששניהם אותו שיט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירלס זה סתאם צעצוע

וקודה ברמות הגבוהות הם טובים מאוד

אבל עזוב ,אם יש לך מחשב

תשקיע ברמוקולים וזהו חבל לקנות בסכום כזה משהו

אני אישית לא הייתי קונה את הפיוניר ( מה שהם עושים במכוניות הם לא עושים במקומות אחרים-לםחות לא שמדברים על מחירים כאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה רמקולים למחשב, כי אני רוצה לשמוע מוסיקה ברמה דיי גבוהה ואיכותית, חוץ מזה אני רוצה לחבר תרסיבר תדי וי די ולטלויזיה.

ואז אני ישמע מוסיקה דרך מחשב ויראה סרטים בטי וי

חוץ מזה הנה למה שאלתי מה איזה רמקולים יותר טובים..כרגע התקציב הוא נמוך אבל אם הזמן אני יבנה תמערכת . פשוט אני רוצה להתחיל עם משהו.קצה חוט..

ולכן אני באתי לפה..

בכל מקרה מצאתי תגובות לקוני הרסיבר של פיוניר..

http://ecoustics.epinions.com/elec_Home_Receivers-Surround_PioneerVSXX-Pioneer_VSX-108/linkin_id_~3035301/display_~reviews

ואם יש לכם עוד משהו בכיס אז תנו בכיף..

וגם מצאתי של יד שניה אבל לא בטוח בזה כי לא קניתי בחיים יד שניה ולא סומך על זה כל כך.

פעם ראיתי רסיבר דיי טוב מתצוגה של jvc rx 5532

ב800..נאבד לי הקישור..

בכל מקרה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי באמת מכל הלב חבל על הכסף שלך

כבר תקנה מערכת מיני כזאת לבנתיים עדיף לך אליה תוכל לחבר את הDVD .

תלמד ממני אני לדוגמא עם מערכת לא רעה בכלל וגם אני חסכחתי ברמקולים והנה עברו 3 שנים ואני עדיין עם אותו הקאקא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...