מחפש את השמות של המשחקים!...הכי הכי הכי טובים שייש היום.. מבחינת גרפיקה ואיכות.. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את השמות של המשחקים!...הכי הכי הכי טובים שייש היום.. מבחינת גרפיקה ואיכות..

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחחחחחחחחחחחחח אתה רוצה להגיד לי ש:

amd x2 4400 2mb cach

asus 7800gtx+ 170w tec +dd whater cooling

512x2 gsfill gbff pc4800 the new onE!!

crosair 512x2 pc4800 אולי אני יוסיף גם אותם ניראה עם יהיו הבדלים בין אחד גיגה ב T1 לבין 2 גיגה ב T2!..

dfi dr

vapochill  אני הולך להחליף לו בלוק קרור וקומפרסור ולהפוך אותו ל mach2 gt!! -65c

אתם באמת חושבים שעם כול החומרה הזאת!!! יהייה משחק שמסוגל לזלזל בה?..

ועוד במיוחד עם הדרייבר החדש של אנויידה שתומך בכפולי ל7800gtx!!

יחיאל

נ.ב

אני ישמח לקבל עוד משחקים מפוצצים וכאלה!!..

החומרה אצלי עד סוף שבוע הבא או לקראה תחילת השבוע (בעוד שבועיים)  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך יחיאל אבל משחקים בעלי גרפיקה אימתנית כמו שאתה דורש וגם שיהיו איכותיים בד"כ לא מסתדר ביחד.

האמת אני חושב רק על 2: הראשון הוא HL2 שהגרפיקה שלו נחשבת טובה אבל היא בהחלט לא משהו לדעתי והשני הוא CHRONICLES OF RIDDICK שהגרפיקה שלו מעולה והמשחק עצמו גם מאוד מושקע, מענין ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL2 זה המשחק הכי יפה ששיחקתי בו בחיים שלי...

PANIKILLER זה אחד המשחקים הדפוקים ביותר שמישהו אי פעם הוציא הגרפיקה לא כזאת טובה אבל יש פיזיקה טובה HAVOK 2 אבל זה משחק דפוק באים אלייך מליון מפלצות ושאני אומר מליון אני מתכוון לזה ואתה הורג אותם מה גם שזה אחד המשחקים הקלים ביותר וגם משעמם מאוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL2   הוא משובח

מומלץ.

חחחחחחחחחחחחחחחח אתה רוצה להגיד לי ש:

amd x2 4400 2mb cach

asus 7800gtx+ 170w tec +dd whater cooling

512x2 gsfill gbff pc4800 the new onE!!

crosair 512x2 pc4800 אולי אני יוסיף גם אותם ניראה עם יהיו הבדלים בין אחד גיגה ב T1 לבין 2 גיגה ב T2!..

dfi dr

vapochill אני הולך להחליף לו בלוק קרור וקומפרסור ולהפוך אותו ל mach2 gt!! -65c

אתם באמת חושבים שעם כול החומרה הזאת!!! יהייה משחק שמסוגל לזלזל בה?..

ועוד במיוחד עם הדרייבר החדש של אנויידה שתומך בכפולי ל7800gtx!!

יחיאל

נ.ב

אני ישמח לקבל עוד משחקים מפוצצים וכאלה!!..

החומרה אצלי עד סוף שבוע הבא או לקראה תחילת השבוע (בעוד שבועיים)

וואו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים

אחרי שהורדתי ושיחקתי אתמול בEverquest 2 אני חייב להגיד שאכן המשחק הזה כבד מאוד ... לקח לי אולי רבע שעה לכוון את ההגדרות של הVIDEO מרוב שיש כל כך הרבה אפשריות חבל שלא עשו אפשרות שפשוט נתנה לעשות MAX בהכל .. בכל מקרה לאחר הפעלת כל דבר אפשרי

המשחק עובד לי חלק ( את המפרט שלי אתם יכולים לראות בחתימה) .. מידי פעם יש תחושה שיש כאילו לאג אבל אין .. אני חוזר ממה שאמרתי ואין מצב ש6600GT מריץ את המשחק בHIGH פשוט אין מצב.. מצטער לאכזב... אני יבדוק בFRAPS ויראה את הFPS הממוצע שלי במשחק ואני יעדכן פה..

ד"א משחק נחמד מאוד ... פעם ראשונה שלי שאני משחק QUEST ליותר מ10 דקות ובאמת נהנתי הקטע הוא שהמשחק קשה להבנה אולי בשבילי בגלל שזה פחות או יותר פעם ראשונה במשחקי QUEST ויש 1000 אפשריות שאפשר לעשות במישחק חוץ מיזה משחק יפה מאוד .. ממליץ מאוד לאוהבי התחום.

בחזרה לנושא כרגע בשוק אין יותר מידי משחקים כבדים שבאמת יכולים לאמץ את הHIGH END של היום.. ( ואני לא מדבר על ה7800 אפילו) זאת דעתי מנסיון.

וגם אלה שאולי קצת כן כבר המליצו עליהם.. המשחק עם הגרפיקה הכי טובה שראיתי עד היום זה של Splinter Cell: 3 אולי בגלל שהוא משתמש בPS3.0 הגרפיקה של המשחק פשוט מטורפת.. רק חבל שאני לא אוהב תמשחק עצמו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקחתי שום דבר אבל אתה צריך לקחת את הגלולה הכחולה ולחזור למציאות ( או שזה אדומה ) :silly:

בקיצור לא סתם קוראים לEverQuest בשם everQUEST :bash:

וגם כמו מה זה נראה לך משחק FPS ? משחק אסטרגיה ?? מה ??

ובטח שהמפרט שלו יריץ את זה חלק במיוחד כששלי הצליח... וכפי שאתה רואה יש הבדל.

או שאנחנו לא מדברים על אותו משחק או שאתה מוזר מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי

אתה ראית את הרמה האחרונה של הגרפיקה שיש לה אולטרה בשם? אם תנסה להריץ אותה המחשב יתחנן לריסטרט

ולז'אנר קוראים mmorpg

כמו role playing game

אבל הוא massive multiplayer online role playing game

משחק תפקידים ברשת

שהזאת הקטגוריה של משחקי התפקידים שצריך לשלם להם חודשית

אני למשל משחק ב galaxies ואני אוהב אותו מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...