סנייהזר PX100 או PX200 דחוף לפני קנייה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנייהזר PX100 או PX200 דחוף לפני קנייה

homart

Recommended Posts

היי

על אילו מבין השתים אתם יותר ממליצים??

אני יודע שה200 אטומות לרעשים אבל שמעתי של100 יש יותר טוב

דבר אחרון, מישהו קנה את אחד מהדגמים האלו כבר ויכול להגיד לי מה המחיר בערך ואיך האיכות?? וכמובן איפה אפשר לקנות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי px100 והבנתי שהוא יותר מומלץ מה px200.

זה אותו בגדול רק הpx200 מנסות לאטום אותך מהסביבה (מנסות לאטום ולא מצליחות כי לא מקיפות את האוזן אלה יושבות עליו),רק שהם קטנות מה שהופך ללא נוחות ,וגם הבנתי שהבאס הוחלש ביחס לדגם הpx100 .

קניתי את האוזניות באדר ברח החשמונאים בתל -אביב עלו לי 330 שקל .

לגבי האיכות הצליל של px100 , היא טובה לדעתי אבל אני מוצא שזה תלוי באיזה סוג מוסיקה אתה שומע ,הבאס באוזניות חזק אבל קצת מרוח בגלל זה לא אהבתי לשמוע בהם רוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לשני אנשים שאני מכיר את ה-PX100 והם סופר מרוצים מהאוזניות הללו. גם אני האזנתי למוזיקה איתן וממש התמוגגתי.

כמובן שאין מה להשוות בכלל לאוזניות גדולות יותר ואיכותיות יותר, אך גם המחיר בהתאם.

לפי כל הביקורות שקראתי ה-PX100 טובות בהרבה מה-PX200, כך שהמלצתי היא, לך על ה-PX100.

לי אישית יש אוזניות מעולות של BEYERDYNAMIC DTX700 שעולות בארץ כ-700 ש"ח וקניתי אותן בפראג ב-280 ש"ח.

אם אתה מעוניין באוזניות קצת יותר יקרות, לך על ה-SENNHEISER HD497. הן עולות כ-600 ש"ח ב"אדר" ברח' החשמונאים בת"א וכ-38 דולר בארה"ב (אם יש מי שיביא לך משם, אתה יכול לקנות דרך , אבל רק אם מישהו מביא לך, משלוח לארץ דרך MUSTOP יקר ולא משתלם).

גם את ה-PX100 ניתן לקנות דרך בכ-37 דולר.

בכל אופן, בהצלחה.

מקווה שעזרתי.

צחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי px100 והבנתי שהוא יותר מומלץ מה px200.

זה אותו בגדול רק הpx200 מנסות לאטום אותך מהסביבה (מנסות לאטום ולא מצליחות כי לא מקיפות את האוזן אלה יושבות עליו),רק שהם קטנות מה שהופך ללא נוחות ,וגם הבנתי שהבאס הוחלש ביחס לדגם הpx100 .

קניתי את האוזניות באדר ברח החשמונאים בתל -אביב עלו לי 330 שקל .

לגבי האיכות הצליל של px100 , היא טובה לדעתי אבל אני מוצא שזה תלוי באיזה סוג מוסיקה אתה שומע ,הבאס באוזניות חזק אבל קצת מרוח בגלל זה לא אהבתי לשמוע בהם רוק.

מסתומרת בסא מרוח??, אני לא רוצה שיהיה באס יותר מידי חזק, אני תמיד מוריד את הבסםי בכל האקולייזרים ל-0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...