זקוק לדעות מהירות עוד היום לגבי קניית נגן MP3 בארה"ב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לדעות מהירות עוד היום לגבי קניית נגן MP3 בארה"ב

Triple-z

Recommended Posts

טוב אז ככה אני מחפש כבר הרבה זמן את הנגן האופטימלי לצרכים שלי, אני מתכנן לטוס עוד כמה חודשים לטיול באוסטרליה/ניו זילנד ואני רוצה נגן לטיול.

אחרי הרבה בדיקות הגעתי לשני מועמדים, ה- iaudio X5 וה- GMINI 400. ברשותי דיגיטלית CANON S400 והאני רוצה אפשרות להעביר את התמונות למכשיר (זה יהיה שימושי בטיול), אני יודע גם שה- X5 לא עובד עם המצלמות של קנון, אבל אפשר לקנות את הקורא כרטיסים הפשוט ולחבר אליו וככה להשתמש ב- USBOTG.

בכל אופן, חבר שלי נמצא כרגע בלוס אנג'לס והמחירים שהוא מצא לי הם:

1. GMINI400= 379$

2. X5= 320$

וכן אני מכיר את כל עניין האחריות שכשאני קונה בחול אז אין לי אחריות וכו אבל השימוש של המכשיר יהיה בחול במילא ואז גם אם יקרה משהו למכשיר לא תעזור לי שום אחריות..

עברית הבנתי שאין כרגע בשניהם, ושניהם מגיעים בלי השלט נכון?

לפי המחיר אני מנחש שזה לא ה- X5L ואני לא בטוח שהוא יכול לחפש לי יותר מידי חוץ ממה שכבר הוא מצא..

בעיקרון אני צריך להחזיר תשובה עוד היום ואשמח לעצות בנושא ואם תסבירו גם למה עדיף אחד על פני השני

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי דיגיטלית CANON S400 והאני רוצה אפשרות להעביר את התמונות למכשיר (זה יהיה שימושי בטיול), אני יודע גם שה- X5 לא עובד עם המצלמות של קנון, אבל אפשר לקנות את הקורא כרטיסים הפשוט ולחבר אליו וככה להשתמש ב- USBOTG.

לפי זה תיקח את הX5 כי לGMINI יש חור לCF ובS400 יש Sג אם אני לא טועה אז זה לא עוזר לך...

בX5 איכות הקול גם יותר טובה...

עדיף תיקח X5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...