עשיתי מודינג קטן ולא מבין מה קורא ! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי מודינג קטן ולא מבין מה קורא !

Bug2000

Recommended Posts

נתקתי את המאוררים.

כשהמחשב עובד אז הוא יותר קר בלי המאוררים ב 1-2 מעלות כשהמחשב לא עושה כלום אז עם המאוררים ב3 מעלות פחות

אני חושב שזה הספק ! תודה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הספק שלך מזכיר לי?

היה לי פעם לוח-אם שקיבלתי מהחלפה וכבר היה לי לוח חדש, היה לי מעבד 1000 וכרטיס מסך 1 256. לא היה לי שום ספק בבית של 300 וואט, אפילו לא הקברי ביותר. הפכתי את כל החדר שלי ומצאתי ספק 200WATT קברי. חיברתי אותו, הכל עבד טוב ויפה הצלחתי ליטעון , אבל ברגע שהתחלתי להשתמש בכרטיס המסך הספק פשוט רתח, המאוור שלו הוציא אויר ממש ממש חם, ובסוף הספק התפוצץ והוריד את הפקק בכל הדירה. למזלי, לא קרה שום דבר לחלקים - וזה הכל כי לא היית לי סבלנות ללכת ולקנות מארז עם ספק קברי ב150 שקל, דבר שבכל מקרה עשיתי יום למחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.קובי, מערבולות? turbulance? אתה בטוח? גם אם כן, זה אמור לקרר יותר, חוץ מזה זה גם תלוי בטמפ, אז ממש לא נראה לי שזה זה...

אגב, אתמול פגשתי את הswiftech mxmc370, כשראיתי אותו הייתי :o, כשהחזקתי / הרכבתי אותו הייתי :eek2: (אין פה לוגו דפוק שאומר שהוא היה כבד כמו טנק? כמו איזה סמיילי נדרס ע"י T62?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה יודע מה הספק שלך מזכיר לי?

היה לי פעם לוח-אם שקיבלתי מהחלפה וכבר היה לי לוח חדש, היה לי מעבד 1000 וכרטיס מסך 1 256. לא היה לי שום ספק בבית של 300 וואט, אפילו לא הקברי ביותר. הפכתי את כל החדר שלי ומצאתי ספק 200WATT קברי. חיברתי אותו, הכל עבד טוב ויפה הצלחתי ליטעון , אבל ברגע שהתחלתי להשתמש בכרטיס המסך הספק פשוט רתח, המאוור שלו הוציא אויר ממש ממש חם, ובסוף הספק התפוצץ והוריד את הפקק בכל הדירה. למזלי, לא קרה שום דבר לחלקים - וזה הכל כי לא היית לי סבלנות ללכת ולקנות מארז עם ספק קברי ב150 שקל, דבר שבכל מקרה עשיתי יום למחרת... "

באמת אין לי כוח ללכת לקנות אחד חדש .

בכל זאת אני חושב שאני חייב אחד חדש אז.... אל איזה ספק אתם ממליצים שלא יהיה יקר ויחזיק בערך עד 10 מאוררים. 3 קטנים של 40 ממ וכל השאר של 80 ממ ?

הספק של TSUNAMI שמוחרים בפנדה ב 130 שח נראה לי יתאים לעבודה הזאת או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה יודע מה הספק שלך מזכיר לי?

היה לי פעם לוח-אם שקיבלתי מהחלפה וכבר היה לי לוח חדש, היה לי מעבד 1000 וכרטיס מסך 1 256. לא היה לי שום ספק בבית של 300 וואט, אפילו לא הקברי ביותר. הפכתי את כל החדר שלי ומצאתי ספק 200WATT קברי. חיברתי אותו, הכל עבד טוב ויפה הצלחתי ליטעון , אבל ברגע שהתחלתי להשתמש בכרטיס המסך הספק פשוט רתח, המאוור שלו הוציא אויר ממש ממש חם, ובסוף הספק התפוצץ והוריד את הפקק בכל הדירה. למזלי, לא קרה שום דבר לחלקים - וזה הכל כי לא היית לי סבלנות ללכת ולקנות מארז עם ספק קברי ב150 שקל, דבר שבכל מקרה עשיתי יום למחרת... "

באמת אין לי כוח ללכת לקנות אחד חדש .

בכל זאת אני חושב שאני חייב אחד חדש אז.... אל איזה ספק אתם ממליצים שלא יהיה יקר ויחזיק בערך עד 10 מאוררים. 3 קטנים של 40 ממ וכל השאר של 80 ממ ?

הספק של TSUNAMI שמוחרים בפנדה ב 130 שח נראה לי יתאים לעבודה הזאת או לא ?

תקיח ספק של HEC, לפחות אישור הCE שלו, וההסמכה לAMD אמיתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זא ככה!

חיררתי יותר חורים במארז במקומות הנכונים. הוספתי עוד מאורר של 80 ממ(מתחת למאורר שמתחת לספק מוציא אויר) .

פלוס סידרתי את החוטים עוד יותר טוב ממה שהם היו ממש ממש טוב (כשמסתכלים לתוך המארז אי אפשר למצוא חוט אחד בולט :) )

התוצאות מדהימות! (בכל אופן לדעתי!).

לפני חירור חורי איורור, הוספת מאורר

א. מעבד בזמן מאמץ 50+

ב.מארז 50-52 כולל לוח אם

ג. מעבד בזמן מנוחה 40-45

ד. מארז/לוח אם 40-42

לאחר הוספת מאורר, חירור חורי איורור

א. מעבד בזמן מעמץ 47 ! (לא זז יותר גבוהה אפילו מעלה אחת)

ב. מארז ולוח אם 47 גם כן יציב!

ג. מעבד בזמן מנוחה 30-35 !!!

ד. מארז 30-32 יציב!

סיכום.

ירידה ענקית של 10 מעלות +- אני מרוצה מאוד ;)! אולי אני יביא ממצלמה רגילה אבל אל תצפו בקרוב כי ה פילים עדיין חדש (אני צריך למלות אותו עד 36 בשביל לקבל >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי שום ספק חדש ! מסתבר שהישן היה טוב ;)

ואיני יודע של איזו חברה הספק שלי אני רק יודע שלא כתוב אליו כמה WATT הוא וכתוב אליו באותיות ענק

THE BEST POWER SUPPLY :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי עם הטמפ' של המארז שלך, הקפיצות בין טמפ' של IDLE לטמפ' של FULL LOAD הן גדולות מדי, אלא אם כן אתה מודד את הטמפ' ישירות מהגשר הצפוני של הלוח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...