LUXEON / Inspire + LIVE 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LUXEON / Inspire + LIVE 5.1

Tzion

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מתכוון לקנות כרטיס קול Live 5.1 אבל לפני זה יש לי כמה שאלות בקשר אליו ובקשר למערכת :AR15:

טוב אז קודם כל הבקשר לכרטיס

אני די מבולבל מכל המבחר של הLIVE ואני בעיקר לא מבין את ההבדל בין LIVE 5.1 ל- LIVE 5.1 Value ל- LIVE [הרגיל?!] ול- LIVE Player. מה ההבדל בינהם, מה הכי טוב מבינהם, והאם כולם תומכים ב5.1???? ???

וכנראה אני אקנה את הLIVE 5.1 :smoke:

אז רציתי לדעת איזה חיבורים ויציאות יש לו [אופטיות, אנולוגיות דיגיטליות וכל הבלאגן הזה... :P (אם אתם נחמדים אתם גם תסבירו לי מה כל אלה ;D) ולאיזה הוא יכול להתחבר ולאיזה הוא לא יכול?? [שמעתי שיש איזה סיפור עם הxps של הרקולס...]

ועכשיו בקשר לרמקולים :jump:

אני מתלבט בין LUXEON EM4.1 ל- 2400 Inspire 2.1.

מה עדיךף לי לקחת? הם אמורים להיות בעיקר למשחקים...

ולשאלה החשובה-האם הם יוכלו להתחבר לכרטיס קול שיהיה לי??? [כזכור LIVE 5.1]

תודה לכל מי שיעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שהרמקולים שלהם (LUXEON) לא ממש טובים, לכן רציתי לשמוע עוד חוות דעת משלכם... :jump:

ועכשיו עוד משיהו מצטרף לדילמה שלי :-\ : ALTEC LANSING AVS300... אז אני מבולבל לגמרי... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מצד שני לLUXEON יש 4 ... ככה לדוגמא במשחק אני יכול לזהות מאיפה מקור הקול- לדוגמא אם מישהו יורה בי מאחור אז אני שומע את היריה ברמקולים האחוריים...

ולמה אתה חושב שהלוקסון לא שווים? תוכל להסביר את עצמך בבקשה ::)

ומה אתם חושבים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואני אישית ממליץ לך להלוות לי 1000 שקל ;D

ומה זאת אומרת צרודים?!?!

ואני לא צריך שהם יהיו על פול וליום.. אני צריך משהו טוב לא שיספק אותי במשחקים עם סאבוופר סביר (ןמעלה?! [LUXEON כאילו...])

אז מה עדיף אלטק לוקסון או קריאטיב (יש את הדגמים למעלה איפשהו...)

וכמובן שיתחברו לLIVE 5.1 (כנראה PLAYER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון שלום,

אם אתה מחפש איכותיים אל תלך על ה-LUXEON.

בעומס מקסימלי הם לא יחזיקו אפילו דקה !

חוץ מזה אין להם 4 ערוצים אלא 2 ערוצים וסימולציה ל-2 נוספים.

זה פשוט רשום על האריזה שלהם.

אני אישית הייתי הולך על ה-ALTEC הם איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אבל מצד שני לLUXEON יש 4 רמקולים... ככה לדוגמא במשחק אני יכול לזהות מאיפה מקור הקול- לדוגמא אם מישהו יורה בי מאחור אז אני שומע את היריה ברמקולים האחוריים...

אל תטפח תקוות גדולות לגבי ה Live! 5.1 במשחקים. ה reverb שלו לא מדהים בלשון המעטה...

אם אתה מתכנן לעשות שימוש בריבוי רמקולים למשחקים, קנה לעצמך Fortissimo II של הרקולס (יש לו יציאה וכניסה דיגיטלית)

שעושה שימוש בטכנולוגיה של Sensaura , שהיא *הרבה* יותר טובה ממה שיש לCreative להציע.

הפורטיסימו הזה עולה כ 270 ש"ח בפעם האחרונה שבדקתי. אם יש לך עוד 400 ש"ח לבזבז, אז קנה את ה GameThatre גם כן של

הרקולס, ישלו צ'יפ יותר מתקדם וכן Rack חיצוני.

אני ממליץ לך על ה Fortissimo II Digital המשתלם. אין לך צורך ב"מיליון" היציאות של ה GTXP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל הבעיה שלי זה עם הרמקולים...

הLUXEON האלה נראים די מבטיחים, והמתחרים שלהם במחיר הם הAVS300 אבל הם רק שני :( או הInspire שגם הם רק שני ... אז אני קצת מבולבל... ???

מצד אחד האיכות של הAVS300 יותר טובה מלוקסון אבל ללוקסון יש 4 כך שזה סבטוחה {אני יודע עשיתי באלגן]

אז בקיצור מה עדיף 2.1 איכותיים או 4.1 קצת פחת איכותיים ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...