בעיה באוברקלוק .! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באוברקלוק .!

KF

Recommended Posts

שלום ביצעתי עכשיו OC העלתי את הבאס מ199.50 ל204 (בעזרת התוכנה CLOCKGEN)

אוקיי הכול טוב ויפה עשיתי בדיקת PRIME 95 למשך חצי שעה ככה והיא הייתה בסדר....

לאחר מכן הפעלתי את המחשב מחדש הווינדוס עלה... נכנסתי לCPUZ וכל ההגדרות חזרו לקדמותם...

כאילו הבאס חזר להיות ל199.50...

למה זה ?

איך אני פותר את הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ההבדל בין אובר מהביוס לאובר מהוינדוס... הוא כל הזמן מתאפס.

הדרך היחידה שאפשרית לגביך זה להשתמש בתוכנה שעולה ישר עם הוינדוס ומחדשת כל פעם את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר... ברגע שהאוברקלוק "כתוב" על הביוס.. הוא נמצא על הלוח אם ופעיל כל הזמן.

ברגע שהאוברקלוק "כתוב" על תוכנה בוינדוס, האוברקלוק מופעל שהתוכנה תופעל (הוא יכול להשאר גם אחרי שהיא תסגר, אבל בשביל להתחיל את האוברקלוק התוכנה צריכה לפעול).

בקשר לשימוש של כל תוכנה, איך מגדירים אותה שתעבוד תמיד וכל השטויות האלה, אני מסכים לגמרי עם:

. RTFM

אתה יכול להשתמש בקבצי "readme" שבתיקיות התוכנה, ברוב המקרים הם פשוטים מאוד ואין יותר מידי מקום להסתבך.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שקצת הסתבכת, תיצור קובץ טקסט חדש בתיקיה של התוכנה, בשם save.txt

עכשיו עד כמה שזכור לי שני המערכות שלך מבוססות , אז תכתוב בקובץ טקסט דבר כזה:

[CG-???]

FSB=???

AGP=???

במקום סימני השאלה תכתוב את הערכים שאתה רוצה, ובשורה הראשונה את ה-"signature" שרשום לך בתוכנה וגם ב readme.

אחר כך תעתיק את קיצור הדרך של התוכנה, ותערוך את שורת הכתובת שבסוף הלינק יהיה כתוב:

.exe -file=save.txt

אתה יכול להעביר את קיצור הדרך לתיקיית "startup" או "הפעלה" שיש בתפריט התחל-תוכניות, בשביל שההגדרות יכנסו לפעולה כל פעם שהוינדוס יעלה.

מקווה שזה יעבוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תודה... אבל עדיין לא הבנתי כמה דברים ...

1)הבנתי שצריך ליצור קובץ טקסט בתוך התיקייה בשם SAVE.TXT

2)ולרשום שם

[CG-ICS952618]

FSB=200

AGP=66

אבל אני לא יודע במדיוק את הAGP שלי ... זוכר ? אז בכל זאת לירשום 66 או 33 כמו שרשום בתוכנה ?

ולא הבנתי לגבי העתק הקיצור דרך....

יאני ללחוץ לחצן ימיני בעכבר חדש קיצור דרך ואז לעשות את הקיצור בשולחן העבודה ... ואז exe -file=save.txt לא הבנתי

מה רשמת פה.... ואיך אני עורך את הקיצור דרך לוחץ על מאפיינם ואז משנה מה שרשום שם ?

נ.ב

תירשום בבקשה את מה שרשמת לגבי שינוי הקיצור דרך במסודר EXE-FILE (לא הבנתי מה רשמת שם...)

אני יודע שזה מעצבן וסליחה...

תודה רבה לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום בכל מקרה 66 כי זה מה שאתה רוצה שיקרה, וגם ככה לתוכנה אין שליטה על ה AGP שלך אז חפיף...

בקשר לבאס אתה לא רושם 200 אתה רושם את הבאס החדש שאתה רוצה שיהיה...

אתה עושה כפתור ימני על הקובץ EXE בתוכנה, שלח אל-שולחן עבודה. שם אתה משנה את הערכים בתוך "מאפיינים" ומעביר את הקיצור דרך ל"startup\הפעלה" בתפריט התחל-תוכניות (גזור, הדבק).

בתוך מאפיינים יש לך "יעד" או "Target" שם אתה מוסיף אחרי ה EXE רווח מינוס פייל שווה בלה בלה בלה כל מה שכתבתי קודם...

אני לא יכול לרשום לך את השורה כולה, כי אצל כל אחד התוכנה בתיקיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי כמה דברים...

אבל לפני שאני רושם בקובץ טקסט אני גם צריך לשנות את הFSB ל205 בתוכנה נכון ?

עכשיו לגבי הקיצור דרך אחרי שאני מעביר אותו לשולחן עבודה אני לוחץ על מאפיינים ולאחר מכן את מה שאני אמור לרשום נכון ?

ואז אני לוחץ על התחל הפעלה ואז הדבק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי תעשה ישר את הקיצור דרך בתיקיית הפעלה.. לא כזה משנה לי, העיקר שהקיצור דרך בסוף יגיע לשם.

שים לב לא להתבלבל ולרשום את זה בפקודת הפעלה, אלה ממש להדביק את כל הקובץ קיצור דרך בתיקיה שנמצאת תחת "כל התוכניות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מדבר על תיקיית הפעלה אז אתה מתכוון ללחוץ על התחל ואז כזה בצד יש הפעלה ?

אחרי שיצרתי את הקיצור דרך בשולחן העבודה אני עדיין לא יודע לאן להעתיק את זה (בהפעלה בהתחלה) .

סליחה על הבורות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוחץ "התחל" אחר כך למטה יש לך "כל התוכניות" -> בתפריט הזה יש לך את כל התוכנות והמשחקים שהתקנת.

באותו תפריט, תמצא תיקיה בשם "הפעלה" או "startup".

כל מה שתשים בתוך התיקיה הזאת, יפעל אוטומטית בעליה של הוינדוס.

(זה דבר ממש מ-מ-ש בסיסי שצריכים לדעת על הוינדוס...)

בכל מקרה, שים שם את הקובץ קיצור דרך שיצרת, וכל פעם שהוינדוס יעלה הוא יתן פקודה לבד לclockgen לעלות את הבאס למה שקבעת בקובץ save.txt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון אל זה ?

ועוד שאלה לפני שאני רושם כמה FSB (בקובץ טקסט) אז אני צריך גם לשנות בתוכנה ? או רק לירשום בקובץ טקסט ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקובץ טקסט מפעיל את התוכנה שעולה הוינדוס, ומעלה את זה לתדר שאתה רושם.

הקטע שהוא עושה את זה ברקע, ככה שאתה לא תראה את התוכנה רצה,

אבל אם תפתח נגיד CPUZ, תוכל לראות את התדר (בתקווה שעשית הכל נכון).

במידה ומשהו מתפקשש וזה תוקע לך את המחשב כל פעם שהוינדוס עולה,

כל מה שאתה צריך לעשות זה להכנס למצב בטוח, ולמחוק את הקיצור דרך מהתיקיה של הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי אז אתה אומר :

לא לגעת בתוכנה ? רק לרשום כמה FSB אני רוצה כמו שאמרת לי וזה משתנה לבד?

נ.ב

האם מה ששמתי בתמונה זו היא התיקייה שאיליה אתה מתכוון ?

האא ועוד משהו אני מעתיק את הקיצור דרך שיצרתי עם העריכה שלו... (מה שצריך לרשום ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...