חזרתי מגרמניה המהמת, תמונות+סיקור מלא (: - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מגרמניה המהמת, תמונות+סיקור מלא (:

אורח ztos--

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני חושבת שאתה תהנה מאוד מהנהיגה על האוטוסטרדה....

רמת התרבות שם לא משתווה לזאת שבישראל,

והנהגים מתנהגים בנימוס לרכבים אחרים (לרוב),

פשוט תענוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מומלץ להתנהג בתרבות בנהיגה של מעל 200 קמ"ש או שתסיים את הקריירה שלך.

זה בטוח ........ ואני לא אתפלא אם התאונות שהיו בגרמניה ( אם היו בכלל ...) היה מעורב איכשהו איזה גורם שהוא לא גרמני

ולא רק בתרבות , אלא בזהירות יתרה ובריכז עילאי כי במהירויות האלו אתה טוחן כמעט 50 מטר לשניה ובלימה יכולה להיות דיי ארוכה כאן .....

והקטע של השניה ם היד לא נמצא אצלהם כי הם עובדים לפי החוקים שכתובים בספר ואנחנו עודבים לפי החוקים שאנחנו יוצרים שמתאימים לנו באותה השניה לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בברלין.

האדיבות שם של האנשים זה דבר כלכך יפה, לא כמו עצלנו שהאנשים לא יודעים להתנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בדלת מספריים לא שחף.

והלמבורגיני מההודעה ptyahoo היא למבורגיני מיורה.

המיורה לפי דעתי מגעילה!

אבל אין ספק שהיא אחת מאבני הדרך הראשונות של מכוניות העל...... אבל איכס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכס יה אהבל???

בוא אני אספר לך סיפור קטן אולי חלק מכם מכירים אותו.

למבורגיני שהיה יצרן טרקטורים רכש פרארי (לא זוכר את הדגם) והתאכזב מהאיכות, הוא נסע עד למודנה בשביל לדון עם אנזו על אכזבתו ואנזו זרק אותו מכל המדרגות ולמבורגיני שכבר היו לו שירטוטים להכנת מכונית הבטיח להחזיר מלחמה. המיורה הוצגה באחת התערוכות ורוב האנשים התאספו סביבה מרוב יופיה בזמן שאנזו אכל את הכובע שלו.

והיום רואים אתה התוצאות, למבורגיני מייצרים מכוניות טובות יותר משל פרארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ראיתי גם בעיר קומבך, דוג' ויפר חדשה, פשוט יצירת אומנות.

pict00375da.jpg

pict00386qx.th.jpg

pict00366pq.th.jpg

pict00346wv.th.jpg

אגב בברילן נוהגים כמעט כמו בישראל, לרוב בגלל הטורקים (להזכירכם קרוב למליון וחצי טורקים רק בברלין), והם נוהגים ממש כמו מטורפים, עם הארסמוביל סטייל גרמניה, לסיבוב דאווין במרכז העיר, עם הBMW המנופחת בשטויות, עם טורקית בפול ווליום.

ובעיירה שהתארכתי בה בגרמניה ארצברג, יש קנופיה של הימין הקיצוני שנקראת סטרית פייטרז, שהם לרוב נערים ממורמרים עם שינאה רבה לזרים ,בעיקר לצ'כים שגזלו את הפרנסה של ההורים שלהם (בעיר היו מפעלי קרמיקה וחרסינה מהאיכותיים והגדולים באירופה, והוא הועבר לצ'כיה ממנעים כלכלים).

ולחבורה הזאת קוראת לעצמה סטרייט פייטר, וההקיק שלהם זה לנהוג בכבישי הספר בצורה מטורפת שמושפעת מהסרט מהיר ועצבני,(מיותר לציין שאין משטרה בכלל באזורים הכפריים), ולרוב הם נוהגים על רכבים גרמניים (אופל, VW) פשוטות אבל משופרות בטרוף, סימן העיקר שלהם זה מדבקה ענקית על השימשה הקידמית עם השם של הקנופיה.

ויום אחד אני וחבר שלי נכנסנו לפאב שלהם לשתות בירה קרה, איך שנכנסנו וראינו את המבטים שלהם על שתי התמעונים האלו שאחד נראה ממוצע מזרחי מדברים בשפה לא שלהם, ישר ברחנו משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכס יה אהבל???

בוא אני אספר לך סיפור קטן אולי חלק מכם מכירים אותו.

למבורגיני שהיה יצרן טרקטורים רכש פרארי (לא זוכר את הדגם) והתאכזב מהאיכות, הוא נסע עד למודנה בשביל לדון עם אנזו על אכזבתו ואנזו זרק אותו מכל המדרגות ולמבורגיני שכבר היו לו שירטוטים להכנת מכונית הבטיח להחזיר מלחמה. המיורה הוצגה באחת התערוכות ורוב האנשים התאספו סביבה מרוב יופיה בזמן שאנזו אכל את הכובע שלו.

והיום רואים אתה התוצאות, למבורגיני מייצרים מכוניות טובות יותר משל פרארי.

קודם כל תרגיע...

כן, המיורה הייתה מדהימה לימיה אבל כשמסתכלים עליה עכשיו...... היא פשוט לא זה.

יש מכוניות שהם פשוט קלאסות אבל המיורה (לדעתי!) היא פשוט לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...