חזרתי מגרמניה המהמת, תמונות+סיקור מלא (: - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מגרמניה המהמת, תמונות+סיקור מלא (:

אורח ztos--

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה, אגב המכונית הורודה הזאת ראיתי משהו ממש דומה לה של לוטוס בצבע ירוק, עושה רושם משהו מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמ שאנרתי בת'ראד שהיה לפני שהוא נסע....

אם אתם אוהבים מכוניות-מינכן!

ברלין זה עיר גדולה ויפה אבל במינכן כולם עשירים.....כשהייתי שם (ואני באמת אבל באמת שלא מגזים) ראיתי בכל פינה פורשה

ראיתי דיאבלו מזאראטי ופרארי גם....

ומי שאמר לגבי שוויץ.....זה נכון....(אבל שוב. גם זה בעיקר בציריך) בעיירות נופש(לוגאנו ואסקונה) זה רק מכוניות איטלקיות יקרות וגרמניות יקרות...)

מקווה שנהנת..!

שבוע טוב!

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברלין זה עיר גדולה ויפה אבל במינכן כולם עשירים.....כשהייתי שם (ואני באמת אבל באמת שלא מגזים) ראיתי בכל פינה פורשה

ומי שאמר לגבי שוויץ.....זה נכון....(אבל שוב. גם זה בעיקר בציריך) בעיירות נופש(לוגאנו ואסקונה) זה רק מכוניות איטלקיות יקרות וגרמניות יקרות...)

מקווה שנהנת..!

שבוע טוב!

איתן

צודק, בשוויץ בעיירות הגדולות יש את המכוניות היוקרתיות, אבל בעיירות הקטנות לפחות האחת שהייתי כל מכונית שנייה אגזוז לחץ, חצאיות, ספוילר.

ראיתי שם מכוניות שיצאו ממהיר ועצבני אני אומר לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שנהנת..!

שבוע טוב!

איתן

מינכן לא כזאת עיר של עשירים, יש לה דימוי של עיר מתועשת ואפורה, אומנם יש שם את החלק העשיר בעיר, כמו שיש גם בברלין (בשכונה של שגרירות ישראל בגרמניה, שזה כבר שחיטות לשמה).

אגב בנמל התעופה במינכן יש חניון מיוחד שמיועד אך ורק לבעלי פורשה, קרוב ל50-100 פורש מרוכזות בחניון אחד עם אבטחה מוגברת,מכל הדגמים וכל השנים. ואנשים שמחנים ומטפלים ברכבים בזמן שבעלי הרכב בחו"ל או בנסיעות.

פשוט מדהים, אגב בחניון הזה נמצא ליד הטרמינל הישראלי (סוף העולם שמאלה).

http://img10.echo.cx/img10/4460/pict00094mu.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW , ראיתי בברלין חניה רק של לימוזינות.

עריכה:

ומי שלא האמין באמת יש שם זונו* שהולכות חצי ערומות, אבל לא יכולתי לצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם ברלין ומינכן,

יש עיר יותר עשירה, ובין היתר ידועה כעיר הסוכנויות (מכוניות),

וזו פרנקפורט,

את היום האחרון שלי בגרמניה לפני שנתיים ביליתי בסבב בין סוכניות בניהן

כמובן מרצדס, במוו, אודי, VW ואופל,

הסוכנות של במוו הייתה הכי גדולה, מה שמדהים שם, זה ששם לא מראים לך דגם מסויים והצבעים שלו בפרוספקט, אלא פשוט ישנה שורה של 10 מכוניות בכל הצבעים!! פשוט גדול!!

הייתי בפרארי, מזרטי, רולס, ועוד מלא שאני כבר לא זוכר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביקרתי בדרזדן עיר מאוד יפה.....ומאוד שווה לבקר שם...

הייתי גם בפראנקפורד אבל רק בטיסת מעבר וטיסה חזור.....  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'( :'( :'(

נקווה שעם אני יטוס שוב אני יבקר שם

ליד דרזדן יש איזה ישוב קטן כזה.....שם הייה הבית מלון שלנו(אין מה לעשות לארץ שלנו אין כסף לממן לנו איזה מלון נורמלי)הייתה שם סוכנות סאאב

ומחוץ לסוחנות יש לך שם חניה של איזה 100 סאאבים בכל צבע שרק תירצה וכל סוג שיש נירא לי שיצרו....

בדרזדן כל פינה שאתה לא מיסתכל אתה רואה M3 או איזה BMW סידרה 7\6\5

הרבה מאוד פולספאגן.....

קיצור לא יודע מה איתכם אבל ביכלל שווה מאוד לבקר לגרמניה ארץ ממש יפה .... האנשים שם הרבה יותר טובים מפה יש קצת חיסרון זה השפה לרוב הם לא יודעים אנגלית....ממליץ מאוד לבקר בגרמניה למי שעוד לא היה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שדי נהנתה שם ;)

ד"א

להזכירך אתה ישראלי = תכמן

היית צריך לצלם את הזונו*

ולטעון שאתה מצלם את הבניין (מקסימום מבקש מהם לזוז - מן הסתם חלקן יזוזו..

לא חשוב, העיקר שתלמדו את העיקרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד - תגיד, יצא לך לשוט על הריין?   כי הייתי בגרמניה לפני שש שנים ובעיירה המרוחקת חצי שעה מפרנפורקט והשוכנת על הריין יצא לי לשוט על הנהר הזה.   זה פשוט אדיר, כל 500 מטר מטר מאחד הצדדים אתה רואה איזשהיא טירה עתיקה או מצודה.  שטתי אולי 10 ק"מ וראיתי יותר מ-20 טירות.  

גם פרנקפורקט בסדר, ראיתי שם כנסייה עם עוגב ענקי ואיזה מגדל על-ידה בגובה 200 מטר כנראה.  מה שמזכיר לי שגם מארס באותה תקופה נמכר שם בזול - 3 ש"ח (שכחתי כמה זה במארקים).  בארץ זה עולה 5 ש"ח.    

ראיתי גם כמה מכוניות מפוארות שם, אבל מכיוון שאני לא מתעניין בזה, אני לא יכול להגיד לך איזה דגמים הם היו. כנראה יגואר\רולס-רויס\פרארי וכו'..מכוניות שאתה לא רואה בארץ, כאלו שבטח עולות מעל מיליון דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל יש מטבעות שהיו קטנים יותר בערכם ממארק. היה להם שם או שהם נקראו "חצי-מארק"? כי אני די בטוח שהיה להם שם. היה מטבע גם של 2 מארק אם אני זוכר נכון. בכלל, העדפתי את זה על היורו, זה נתן לכל מדינה יחוד משלה, גם ככה הרי כל אירופה מבחינת הערים והתרבות נראית אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...