לקראת השקת ה FX 57 ערכו נציגי AMD באנגליה חינגת עיתונאים קטנה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת השקת ה FX 57 ערכו נציגי AMD באנגליה חינגת עיתונאים קטנה

TC2B

Recommended Posts

עיקר המידע שנמסר שם לעיתונאים:

א. יהיה זמין בשוק מייד ברגע ההשקה, בסגנון עדות ה 7800GTX.

ב. המחיר יהיה 1040$ (מחיר מבצע, בעל הבית השתגע, לו זה עולה יותר),

ג. ה FX 55 יישאר בשוק במחיר של 855$ (מחיר מבצע, בעל הבית השתגע, לו זה עולה יותר) בניגוד לנוהג הקיים שכל FX חדש מחליף את קודמו.

ד. במהלך 2006 סדרת ה FX תהפך להיות כפולת ליבות ותתמוך ב DDR2.

מקור:

http://www.theinquirer.net/?article=24160

כעת לעיקר: לאן נעלמתי בשבועיים האחרונים

לפני שבועיים לאחר שהשפלתי (די לא בכוונה) את מנהל הפורום (לא זוכר את הכינוי או השם) בדיון קטן על הגדרת המושג "מדבקה טרמית" לעומת "משחה/חומר טרמי" קיבלתי הודעה בפרטי על :

לאחר כמה חודשים בהם הבלגנו על השפה המזלזלת בה השתמשת כלפי משתמשים אחרים והסתפקנו באזהרות בלבד, הצלחת להגדיש את הסיאה. (הטעות במקור) הפורום הוא בית מקצועי לכמות משתמשים עצומה ורובם שואבים את המידע המגיע אליהם מהאתר ומהפורום. ההצהרות שלך, כגון - ציטוט

"הענין הוא שאינטל דוחפת את המעבדים האלה כאשר היא יודעת שהם נפל, זאת ממש הונאה." לא רק שהן מיותרות, הן לא מוסיפות כבוד, לא לך ולא לאתר ולמעשה גורמות לשאר המשתמשים לזלזל בך ובאתר. לכן, למשך השבועיים הקרובים (החל מהיום), נחסמה האפשרות שלך להגיב בדיונים או לפתוח דיונים חדשים. (הערת תפוחים - וגם לשלוח או לקבל הודעות בפרטי) לאחר השבועיים האלה, נשמח לקבל אותך כמשתמש מועיל לאתר - ובמועיל אני מתכוון לכזה המעלה את רמת הדיון בפורומים ותורם לידע של משתמשים ולא "מחנך" אותם בקשר לדעתך על חברה כזאת או אחרת.

סבלנות וסובלנות הם תכונות שאנחנו מעריכים ומעוניינם בהן בפורום, חוסר סובלנות, פנאטיות, והשמצות (בין אם הן מגובות במה שהוא לדעתך עובדות ובין אם לא) הם דברים שלא נסבול. אם אתה מעוניין לתרום ולשפר - בשמחה אם לא, כלומר, אם בתום השבועיים תחזור באותה גישה, נאלץ למנוע ממך את הגישה לאתר באופן קבוע. המשך שימוש מהנה ומושכל במערכת הפורומים ובאתר.

כאמור, תאמינו לי, זה רק תירוץ, הסיבה האמיתית להערכתי היא המבוכה שגרמתי לאחד המנהלים, האשכול בו הושפל  (שוב לא בכווונה, הוא פשוט עשה את זה לעצמו עליידי הפגנת הבורות שלו) שכלל 12 הודעות נמחק ברובו ל 4 הודעות וההשפלה הועלמה כלא הייתה ולכן אני לא יכול לספק קישור או הוכחה.

בכל מקרה, מכיוון שלא יעלה על הדעת להיתעלם מסגנון כזה של העלמות השתקות ומחיקות (אשכרה שלטון הגנרלים בארגנטינה), אני חייב למחות ולכן, כעת אני מחרים את מנהלי הפורום למשך שבועיים לפחות. מי שממש לא יכול בלי מנת תפוחים יומית יידע איפה למצוא אותי. בכל מקרה, לא כאן, כאן מחניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ,

מורידים את מחיר היצור על ידי מעבר ל90 נ"מ ומעלים את מחיר השוק של המוצר כדי לנצל את היעדר התחרות , לי זה דווקא נראה שבעל הבית מאוד שקול במעשיו , בקצב הזה יהיה לו הכנסות יפות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעדך תפוחים

אפילו שאני לא יודע על מה מדובר - אנשים לא ממש מבינים מה זה אומר והגיע הזמן שיבינו שאסור לסתום פיות ובטח לא במניפולציות כאילו כמו מחיקת הודעות ו THREADים. :xyxthumbs:

אני לא מכיר את הסיפור ולא בעד שום צד

אבל אתה גם רוצה באן מהפורום?(לא ממני כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הערכתי אותך תפוזים,

אבל עכשיו אגס שלי, אתה מתגלה במלוא רוממותך (...).

אדם שחצן, מטומטם, ואפילו בוגדני להחריד.

מקווה שתחסם שוב, והפעם לתמיד.

תפוחים יוצא עכשיו לעוד שבועיים שביתה או שהוא עושה פוסט כי הם עברו?

ועל פי מה אתה אומר את זה? אגב, נראה לי שלכלוכי הפה שלך יותר מתאימים לך עצמך, ואתה בעצמך מדגים את "הורדת רמת הפורום" בהודעה שתפוחים קיבל. מה אתה מנסה להוכיח?! אתה מנסה להיות לקקן של אחד המנהלים?

ובחזרה לת'רד:

לא מחיר גבוהה כ"כ ביחס לקודמו... עדיין לא מיועד למיינסטרים אלא רק לאנשים שמוכנים לבזבז, והרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רבותיי אין צורך ללבות מחדש אש שכבר כבתה.

תפוחים צריך את הזמן שלו להירגע, ואני בטוח שמי שנתן לו באן כבר שכח מכל העסק ממזמן - נגמר הסיפור.

מי שאוהב/לא אוהב את הבחור שישמור את זה לעצמו - זה לא קשור ולא מעניין אף אחד.

שבת שלום לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, הדיון הזה הוא לא על תפוחים וסיבת היעלמותו מהפורום אלא על "לקראת השקת ה FX 57 ערכו נציגי באנגליה חינגת עיתונאים קטנה". אז אם אחרי ההודעה שלי יופיעו הודעות נוספות שקשורות לתפוחים ולא לנושא הדיון עצמו הרי שהדיון הזה יינעל.

סופ"ש נעים ורגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז המחיר של הFX נמוך מ4800X2 האם זה מרמז שהFX כבר לא סידרת הדגל של :nixweiss:

תשמעו, הדיון הזה הוא לא על תפוחים וסיבת היעלמותו מהפורום אלא על "לקראת השקת ה FX 57 ערכו נציגי באנגליה חינגת עיתונאים קטנה". אז אם אחרי ההודעה שלי יופיעו הודעות נוספות שקשורות לתפוחים ולא לנושא הדיון עצמו הרי שהדיון הזה יינעל.

סופ"ש נעים ורגוע.

אני בכלל חושב שהוא פתח את התארד הזה רק כדי להסביר לאן הוא נעלם כי שים לב כמה מוקדש לנושא התארד וכמה להסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו דיבר על סיבת פתיחת הדיון? דיברתי על התגובות שליוו את את מה שהוא כתב בדיון. חלק מהתגובות לא קשורות בכלל לנושא המקורי וחלק כתובות כך שחצי מהן קשורות לנושא וחצי מהן קשורות לסיבת היעלמותו של תפוחים. עכשיו, מאחר ואני מכיר את רובכם כאן הרי ברור לכולנו לאן הדיון הזה יתדרדר ;)

אז אני מזהיר ומבקש מראש שמי שלא יכול או רוצה להתייחס לנושא הדיון, שלא יגיב בכלל או שהדיון ינעל. כי עוד ספאם, זה ממש לא מה שאנחנו צריכים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל חושב שהוא פתח את התארד הזה רק כדי להסביר לאן הוא נעלם כי שים לב כמה מוקדש לנושא התארד וכמה להסבר

אני מסכים עם זה לחלוטין

מה גם שמי שראה את הויכוח הטפשי שלך עם מנהל הפורום (בעקבות תגובה שלי)

ידע לבחון מחדש את כמות השטויות שאתה מדבר

בכל מקרה, אתה לא עושה לאתר טובה בכך שאתה חבר בו

באמת שמסתדרים פה גם בלעדיך.

בכל מקרה, מכיוון שלא יעלה על הדעת להיתעלם מסגנון כזה של העלמות השתקות ומחיקות (אשכרה שלטון הגנרלים בארגנטינה), אני חייב למחות ולכן, כעת אני מחרים את מנהלי הפורום למשך שבועיים לפחות. מי שממש לא יכול בלי מנת תפוחים יומית יידע איפה למצוא אותי. בכל מקרה, לא כאן, כאן מחניק.

לא תפוחים, רק לא זה :screwy:

הדיון ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...