עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה שקט... :-/

Milford Cubicle

Recommended Posts

שינוי מאורר הספק פשוט יקלקל את הספק כוון שבספקי אנטק יש מנגנון בקרת מהירות למאורר שמותאם בדיוק למאורר המקורי !!!

שוב הרעש הוא רק מהמיניקופראורב !!!!

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Thermal Take, שקט וקירור טוב ביחס ל"שקט" זה דברים שלא הולכים ביחד.

TT עושים מוצרי גימיק רעשניים מאוד, שלא מקררים הרבה, למעט מספר הברקות, שיש להם לפעמים, המוצרים שלהם בסה"כ הם בינוניים מינוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה יעזור לך, אבל ראיתי אצל אבא שלי בעבודה, מן "קופסה" כזו שנראית כמו ארון קברות מבפנים(מרופדת ;D ) שבה הוא שם את המדפסת סיכות הישנה שלו שמרעישה כמו מוכר בשוק, וכשהיא בתוך ה"קופסה" הזאת כמעט ולא שומעים אותה...

אני מכיר משהו שיהיה מעוניין לשים בו מחשבי 1, או בימינו כבר מעבדי 2 הם חלקים של קבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולקנו 6 CU נהדר שקט מופטי עים ביצועים טובים לא כמו המיניקופראוב שהוא רק פוזה מרעישהעים קרור בינוני + כמו הגולדן אוב שהוא פוזה לא מרעישה עים קרור בינוני.

תנסה מאורר מקורי של אינטל שמיועד לפנטיום 3 1G הוא מתאים גם ל שקט מאוד ויעיל ביותר מינסיון !!!!

cwm41.gif

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה יעזור לך, אבל ראיתי אצל אבא שלי בעבודה, מן "קופסה" כזו שנראית כמו ארון קברות מבפנים(מרופדת ;D ) שבה הוא שם את המדפסת סיכות הישנה שלו שמרעישה כמו מוכר בשוק, וכשהיא בתוך ה"קופסה" הזאת כמעט ולא שומעים אותה...

דווקא לפי דעתי זה יכול להיות רעיון מצויין למי שיש לו בעיה של ריבוי מאווררים או רעש, פשוט לתקוע את המארז, לתוך "חדר המשוגעים" הקטן הזה ולא לשמוע ממנו יותר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולקנו 6 CU נהדר שקט מופטי עים ביצועים טובים לא כמו המיניקופראוב שהוא רק פוזה מרעישהעים קרור בינוני + כמו הגולדן אוב שהוא פוזה לא מרעישה עים קרור בינוני.

תנסה מאורר מקורי של אינטל שמיועד לפנטיום 3 1G הוא מתאים גם ל שקט מאוד ויעיל ביותר מינסיון !!!!

cwm41.gif

דן

cwm39.gif

החולירע הזה שבר לי פעם סלוקט של אסוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין, אם כבר קבר אז קבר עד הסוף...

אני חשבתי לצפות את המארז שלי בצבע עץ, לרפד אותו בבד אדום בפנים ולשים לא ידיות מוזהבות כדי שהוא יראה כמו ארון קבורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששבר לך את הסלוקט היה מאורר של ועוד קטנציק עים קליפסים מברזל בניגוד למאורר של פנטיום3 1G שיש לא קליפסים מאוד חכמים מפלסטיק ומנוף נהדר !!!

וגם סלוקט לא נישבר סתם ועוד של בטח החליק לך המברג או משהוא......

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן לא לנסות להוציא אנשים אידיוטים, מה ששבר את הסלוקט היה כשניסתי לשים על הסלרון מאורר על 3 1 ג'יגה הרץ, עם הקלפיסים "החכמים" שלך, מברג בכלל היה רחוק ממני במרחק של דירה שלמה.

כססגרתי את הקליפס הוא פשוט שבר את הרגל של של הסוקט בסלוקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן הרעש לדעתי קודם כל נובע מהספק...

כי המאווררים של אנטק מאוד שקטים וכמו שאני מכיר את המיניקופר הוא בהחלט שקט.

אז תחליף את המאוורר למאוורר שקט או סתם פושט של 80מ"מ ב50 שקל ... (החנויות פישפשים השוחטות האלו..)

או שתרפד את הפנים המארז שלך... ובעיקרון זה הסיבה העיקרית והיחידה שיכולה לגרום לרעש.. חוץ מכמובן רעידות וויברציות שיכולות להוציא רעשים נורא מעצבנים מהמארז...

אבל תגיד מה לגבי הטמפ'? של המארז והמעבד?

לא מגיע לרמות מעט קיצוניות עם השמיכה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע על 60 מעלות (לפי Prob, כך שבטח זה פחות), וזה אחרי שכל הלילה היה שימוש מלא (100%) במעבד, כי הכרטיס נשאר פועל והוא עשה deinterlace...

אה, וכמובן שאני משאיר פתח מקדימה (וגם מקדימה-למטה, איפה שנכנס אוויר) ומאחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...