עזרה עם חברה שלי.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם חברה שלי..

TermiNal

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחח לקחתם יותר מידי ברצינותת אנחנו לא נתחתן.. חחחח זה היה יותר בכיוון של צחוק... אבל אני אוהב תילדה ומגיע לה יומולדת מיוחד זה הכללל אגב התראד כבר איבד את המשמעות שלו מזמן ככה שאפשר לנעול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יווווווווווווווו איזה מאפנים אתם !! הבנאדם בא לישאול מה לעשות בשביל הילדה שהוא אוהב ואתם ככה? מתפלא עליכם (למרות שמלא זמן לא צחקתי ככה!!! הרגתם אותי!!! היו פה כמה רעיונות גאוניים!! חחחחחחחחחחחחחחחחחח)

הקיצר שמע אחי אנלא יודע כמה זה עולה אבל לדעתי זה שווה כול שקל!

קח אותה לטיסה מעל החוף בשקיע (כן כן בפייפר פרטי כזה ) אני מת לעשות את זה לחברה שלי (הבעיה היא שכרגע אין :P :'() ואגב זה לא אמור לעלות יותר מידי אני חושב שזה יגרד טוב ת'תקציב ואם יעבור אותו אז לא בהרבה (מקסימום מורידים כמה דקות באוויר :))

בהצלחה ותהנה

והכי חשוב !! תשים לב שהיא לא מתעוררת בזמן שאתה מסדר לה ת'חדר!! יהיה לא נעים חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס אליי לאיסיקיו 163750978 אני אעזור לך.

עקב קריאת החתימה שלך בצירוף עם ההודעה שבה אתה מחלק בנדיבות כה רבה את מספר האייסיקיו שלך אני באופן אישי מתחיל להיות מודאג לגבי אופיים של חברי האתר ונטיותם בכל הנוגע לקילוף קוקוסים ושאר מיני דברים המעוררים בחילה בכל גבר שאשכיו טרם הכו במוחו בחוזקה.

אין לי משהו רציני נגד הומואים, למרות שאני לא 'מתחבר' אליהם אבל לא מפריע להם בחייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב קריאת החתימה שלך בצירוף עם ההודעה שבה אתה מחלק בנדיבות כה רבה את מספר האייסיקיו שלך אני באופן אישי מתחיל להיות מודאג לגבי אופיים של חברי האתר ונטיותם בכל הנוגע לקילוף קוקוסים ושאר מיני דברים המעוררים בחילה בכל גבר שאשכיו טרם הכו במוחו בחוזקה.

אין לי משהו רציני נגד הומואים, למרות שאני לא 'מתחבר' אליהם אבל לא מפריע להם בחייהם.

את ה-

אין לי משהו רציני נגד הומואים, למרות שאני לא 'מתחבר' אליהם אבל לא מפריע להם בחייהם

בכוונה כתבת בקטן?

וחוצמזה, למה אהבה בין גברים זה משהו שמעורר בחילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוצמזה, למה אהבה בין גברים זה משהו שמעורר בחילה?

באמת שאין לי בעיה עם אהבה בין גברים! אני מאוד אוהב את חברים שלי!

אבל לא ככה פשוט... חחח התכוונתי להתחכם וויתרתי כי ראיתי שאתה לוקח את זה קשה...

אני אגיד את האמת באופן חד פעמי וברור ואני לא נכנס לנושא הזה יותר בדיון הספציפי הזה כדי לא להרוס אותו: אין לי שום בעיה עם הומואים, כל עוד הם לא הופכים לפקצות שלובשים ורוד ושמים עגילי פריחה ורודים, הולכים כמו נקבה וכאילו מנופפים לך בפרצוף "שיוו אני כאילו הומו כזה ואתה מה זה outdated כאילו וואי תתעדכן בן אדם!! זה הפאקינג שנות אלפיים בייבי" אנ'לא סובל את זה!!

שיהיה הומו, אבל לא זעטוט מעצבן. (ואנ'לא מדבר על GSD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בטח מחפש דרך רומנטית כי היא אמרה לו שהיא תהיה מוכנה לשכב איתו אחרי גיל 15...

יום בספא יעשה את העבודה לדעתי זאת ההצעה הכי הגיונית שהיתה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרחים וכל זה - נראה לי קיצ'י מדי..

קח אותה לאיזה מסעדה טובה, קנה לה מתנה יפה

(ובאמת שאין צורך להשקיע 1000 ש"ח במתנה, אפשר למצוא מתנות יפות ומיוחדות בהרבה יותר זול)

ובסוף אולי אם אתה מתעקש תתן לה איזה ורד נחמד(לא למלא את החדר בפרחים!)

שיהיה לה במזל טוב ובהצלחה לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תרדו ממנו

הוא בסה"כ רצה עזרה וייעוץ מכם

למה להטפל אליו ככה ?

בקשר לשאלה שלך

שמע, גם לי יש חברה ואני אוהב אותה מאוד ואנחנו ביחד לא מעט זמן

ואני מבין את הרצון שלך להוציא 1000שקל בשבילה ביום הולדת שלה

אבל כמו שאמרו לפני יש מתנות יפות ומיוחדות שיעלו פחות מ1000שקל וישאירו עליה רושם וטעם שייזכר תמיד

תהיה יצירתי ושהמתנה תבוא מהלב והיא תאהב את זה, בטוח.

שיהיה במזל טוב :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות כאן חזקות מאוד! :lol:

יש טיפות חשק = 250

שוט = 100

אזיקים = 150

חומר סיכה = 70

חדר במלון זול = 250

סה"כ 830

זול יותר מהמפרט שהצעת ולדעתי הרבה יותר מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה משהו מקורי קח את חברה שלך על הבוקר שעזה תיקנה שם איזה סובארו גנובה ב1000 שקל ותאמין לי זה יהיה דבר שהיא לא תשכח כל החיים שלה קודם כל לא כל שבוע נוסעים לעזה ולא כל שבוע קונים אוטו חדש תשכול את זה..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות..

הרעיון עם הפרחים טוב אבל יכול לההרס מאוד בקלות.. רוב הסיכויים שהיא תתעורר באמצע שאתה מסדר לה את כל הדברים

לדעתי הרבה יותר טוב זה לעשות לה משלוח של בלונים/פרחים על הבוקר. לא כל כך יקר ושווה כל שקל.

אחריי זה חכו רכבת לתל אביב או משהו לאכול באיזה מסעדה טובה (אני ממליץ מקס ברנר, להתחיל את השנה מתוק :)) ואחריי זה לכו לאיזה הופעה של להקה שהיא אוהבת (או הופעת סטאנד אפ, גם יכול להיות רעיון טוב)

תראו את ההופעה, תחזרו במונית או משהו וככה תסיימו את היום, לדעתי באמת אחלה של מתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...