ביוס GA-7VTXH - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביוס GA-7VTXH

Boomer

Recommended Posts

היום עדכנתי ל-F7 ומאז יש משהו שמעצבן אותי...

אחרי שהוא מראה את המסך של הכרטיס רשת ועובר לטעינת ה- יש ביפ חזק ומעצבן כזה מהמחשב... כמו במחשבים פעם שהיה ביפ כשהם היו עולים. (זה בדיוק כשנגמר המסך של הכרטיס , המסך של טעינת ה-Win עדיין לא מופיע כשיש את הביפ)

ועוד משהו בלי קשר:

ל-SMART כדאי לי לעשות Enable? יש לי Maxtor 40gb ATA100.

ל-AGP Fast Write כדאי?

ל-AGP Read Synchronization כדאי?

כל אלו נמאים ב-Disable ב- Default...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הביפ לא כי ככה החליטו בגיגה , כן אפשר לנתק את הספיקר ואז זה לא יהיה יותר.

SAMRT זה מנגנון שמנתר את הדיסק הקשיח וכשאר יש בעיה אז הוא יגן לך על המידע ולא יתן לעלות את המחשב עד שתשים דיסק אחר.

FAST WRITE זה תוספת מהירות לכרטיס מסך - כלומר אין דליי בין המידע שמחשב כותב לזכרון הכרטיס ולבין המידע שהוא מושך,

עושה את םעולת הכתיבה\מחיקה יותר יעילה - מעמיס יותר על הכרטיס ולכן רק הכרטיסים החדשים יכולים (שלך כן).

AGP SYNC - לא , זה מנסה כל הזמן לסנכרן בין המעבד לבין הכרטיס מסך , לא זה לא טוב - לא תמיד הם צריכים לעבוד ביחד.

וכאשר הלוח רואה שם לא אז הוא גורם לשני להמתין לראשון ----> ירידה בביצועים של המעבד וגם של הכרטיס מסך.

בקשר ל אצלי זה דווקא הוסיף 200-800 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהיה הרבה יותר טוב אם לא היו עושים ביפ, ושהיה ביפ אם הייתה תקלה... :asthanos:

הביפ הזה כל כך חזק שזה נשמע שדווקא יש תקלה (קצת הגזמתי עם ה"כל כך")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם לוח דומה שיש לי (הגרסה בלי הכרטיס רשת) אני יודע שהלוחות האלה לא עושים מספיק ביפים!

לפני חודש בערך המחשב נפתח ולא העביר תמונה למסך בלי צפצופים ככה שלא ידעתי מה הייתה הבעיה.. (בסוף זה היה כרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...