מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר

MasterDK

Recommended Posts

ממוצע 83, כיתה ט', מגביר פיזיקה ואלקטרוניקה

ולהוא עם ה"פה הגדול" רק תידע שכל בית ספר יש רמת לימוד שונה

יכול להיות באמת שהרמה בבית ספר שלך גבוהה או נמוכה אבל אתה לא יודע אותה  ובסוף אולי תקבל אותה בפרצוף באמצע הבחינה

אצלנו בבית ספר (משגב) הלימודים נחשבים לקשים (אני לא בא להשוויץ פה אבל אנחנו מקום שני בארץ באחוזים לקבלת תעודת בגרות).

אז אני יודע שאני יקרע את התחת רוב הזמן כדי לקבל מגן גבוה אבל אני יידע שאני ניגש לבגרות שאני מוכן אליה בצורה טובה מאוד.

(ועוד פעם בלי להשוויץ הרבה בכו כשהם ראו את הבגרות ב-5 מתמטיקה ואצלנו אמרו שהיא הייתה מאוד קלה וממש בדיחה לעומת המתכונת)

לילה טוב וחופש נעים ובהצלחה למי שעוד נשארו לו בגרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרמה שלנו בביה"ס כל כך נמוכה שקיבלנו פרס על זה ו23 אחוז מהשיכבה שלי הוכרה כמחוננים

אז זה קשה להיות בביה"ס הזה טוב הבנת?

אקוואריוס, אני חושב שאני מדבר פה בשם כולם כשאני אומר:

!!!Put a sock in it

אני מקווה שתשכיל מהחוויה הזאת, ואל תהיה קטנוני. אתה הרי יודע שהיהירות שלך מעצבנת פה את כולם, אין חכם כבעל ניסיון - ואין טיפש כאחד שחושב שהוא יודע ובכלל עוד לא קרוב ללחץ של י"א בשביל לדבר..

בהצלחה בתושב"ע בינתיים, וכמובן, שפשוף נעים.

חברי HWZone.

לפחות רובם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"י מי?

משרד עלאק חינוך

אקוואריוס, אני חושב שאני מדבר פה בשם כולם כשאני אומר:

!!!Put a sock in it

אני מקווה שתשכיל מהחוויה הזאת, ואל תהיה קטנוני. אתה הרי יודע שהיהירות שלך מעצבנת פה את כולם, אין חכם כבעל ניסיון - ואין טיפש כאחד שחושב שהוא יודע ובכלל עוד לא קרוב ללחץ של י"א בשביל לדבר..

בהצלחה בתושב"ע בינתיים מצטרף, וכמובן, שפשוף נעים לא הבנתי.

חברי HWZone.

לפחות רובם...

א. בגלל שלא רציתי להיחשב לטיפש אז שאלתי אנשים אחרים

ב. אותם אנשים כולל מפקח מחוזי אמרו לי שהלחץ הכי גדול יהיה לי שנה הבאה כלומר עוד 68 יום - זה קרוב

אל תנסו למשוך עוד את הנושא מבחינתי הוא נגמר(כמובן יהיה זה את זה שיאמר סוףסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquarius, את מה שחשבתי במהלך כל הקריאה של הדיון אפשר לתאר רק כ:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lol.gif

זה ממש מצחיק

איך אני מחכה למבחן מתמטיקהה הראשון שלך בכיתה י' כשה99 שלך יהפוך ל72 ותבוא לאמא בוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו משהו מגניב ממוציע 94 ציון הגשה בלשון והיסטוריה - 94 :)

אה ועוד משהו למישהו יש מושג איך הולכות היחידות במדעי המחשב - השנה עשיתי יחידה אחת באקסס ואני יודע שעושים עוד כמה בc ומה עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח, איזו הרגשה נהדרת זו להרגיש את הסיום אוטוטו.

האמת שהשנה הזו (י"ב) הייתה אחת מהשנים הכי טובות שלי, הבנתי שתשעים אחוז מהמורים לא נותנים כלום, והתחלתי ללמוד לבד להכל, בלי להסתמך כמעט על שום דבר שהם נותנים. והממוצע קפץ מ82-84 בשנתיים האחרונות ל90.

אני מתפתה לחשוב על אוניברסיטה, אבל יודע שיש לי יותר מארבע שנים (שנה קבע) עד שאני אגיע לדרעק הזה.

אני בונה על ממוצע אוניברסיטאי של 105 (וכל זה בזכות שלוש הרחבות- מחשבים, היסטוריה וביולוגיה. אין לי מושג מי אמר שזה שטות, שידע שזה ממש אבל ממש עוזר) ועל פסיכו טוב שיאפשר לי להשיג סכם של 86-89 ככה.

טוב, עכשיו , ב15.8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך ביהירותך. אין חכם כבעל ניסיון, עדות ממקור שני אינה ניסיון. בכל זאת, אין טעם לנסות אפילו לשנות אותך כי אתה נראה לי בחור שדי מקובע בדיעתו על דברים, ואולי גם על עצמו.

לטוב ולרע, יש בזה גם הרבה דברים טובים.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...