שוחרר הדמו של Battlefield 2 - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר הדמו של Battlefield 2

MiniMizer

Recommended Posts

קורה גם לי... אין מה לעשות, הבנו כבר שה Browser המובנה שווה לתחת, צריך לבינתיים לסבול את זה.

ד.א, אני כרגע עם סטיק בודד של 512 מגה בראם, המשחק פשוט לא שחיק, כל הזמן ההארדיסק טוחן והמשחק מגמגם, אל תשחקו במשחק הזה אם ברשותכם רק חצי ג'יגה בראם. :nono:

חחח, אל תשחקו במשחק הזה אם יש לכם ג'יגה עוד ג'יגה וחצי...

המשחק הזה ממש גרוע מבחינת יחס הגראפיקה (לא שאני אומר שהיא רעה, פשוט לא שווה את זה) לדרישות המערכת, קחו לדוגמה את HL2, Farcry ו- Riddick, שלושתם נראים, ורצים, אלפי-מונים יותר טוב מהבטאלפילד 2 הזה.

- שימו את ה- AGP Aperture Size על 128M לפחות.

- חכו לגרסה הסופית בתקווה לאופטימיזציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל הגדול הוא שב- (גם 2 וגם הקודמים), המפות הרבה יותר גדולות ויש הרבה יותר דברים לטעון לזיכרון מאשר במשחקים אחרים שנראים טוב יותר. גודל המפות מאוד משמעותי.

ב-Half Life 2 למשל, במולטיפלייר המפות קטנות ובסינגל פשוט כל זמן קצר מתבצעת טעינה של החלק הבא וככה יש שימוש קטן יותר בזיכרון.

כנראה שב-BF הם לא הצליחו להקטין את דרישת הזיכרון, או בגלל שהם לא מספיק טובים בנושא הזה, או בגלל שאין דרך ידועה לעשות משחק מסוג זה שמשתמש בפחות בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לא יכול יש לא רוצה

כל עוד אני ואתה לא מתכנתי 3D אין לנו זכות לשפוט אותם , אבל כל עוד זה משחק של EA אני רואה את השיקול של עמידה בלוחות זמנים מול פיתוח של מפות גדוליות תוך ניצול מינימלי של הזכרון במקסימום גראפיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון חלקי לבעיה שכל כך הרבה אנשים התלוננו עליה : הבעיה בתפריט השרתים שנתקע/עובד לאט / מראה שרתים עם פינג 0  (שתתוקן בגרסה המלאה)

http://www.eagames.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=communityupdate_061405_02

ד"א

מישהו יודע אם יש כבר סרבר ישאלי לדמו? כי כבר יש תמיכה בלינוקס סרבר לדמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי ג'יפה 4 הורדתי את הפאטץ' שאמור לתקן אני מפעיל את המשחק נהיה מסך שחור אבל לא חוזר לי לווינדוס

אני עוש אלט טאב יוצא לבדוק אני רואה הודעה ברגע שאני לוחץ קונטיניו או טריי אגיין הוא נותן לי הודעה אחרת הינה שתי ההודעות

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוסע במטוס, ומפציץ!  ;D ;D ;D

כוונתך היא: "אני טס במסוק, ויורה" - אני מניח...

טוב יש לי ג'יפה 4 הורדתי את הפאטץ' שאמור לתקן אני מפעיל את המשחק נהיה מסך שחור אבל לא חוזר לי לווינדוס

אני עוש אלט טאב יוצא לבדוק אני רואה הודעה ברגע שאני לוחץ קונטיניו או טריי אגיין הוא נותן לי הודעה אחרת הינה שתי ההודעות

הפאטץ' פועל לרוב, לא לכולם. ובכל מקרה אין שום חשק לשחק במשחק כשהוא נראה ככה אז זה לא משנה ממש...

אם זה ממש חשוב לך, תנסה להחליף לכרטיס מסך אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות כל הבאגים והדברים המעצבנים בדמו (השליטה במטוסים/ועוד המון באגים ושטויות) המשחק הזה פשוטט מדהיים וכיף בטירוףף כמו שמישהו אמר ברגע שיש 32 שחקנים בשרת ישראלי עם פינג טוב ושכולם משתפים פעולה ומדברים במיקרופון וממלאים אחרי הפקודות של הקומנדר או מפקד היחידה המשחק פשוט סוחף...

אפפילו המון שחקנים של באטלפילד המקורי וויאטנאם אמרו שהם לא נהנו ככה מזמן מזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...