שוחרר הדמו של Battlefield 2 - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר הדמו של Battlefield 2

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כאן מישהו אם ti4200-4600 ( או Mx440) שהצליחו להפעיל את המשחק?

המשחק לא יפעל על שום 4TI ובטח שלא על MX.

DX8.1 = SM1.4 הTI תומך רק ב1.3 והMX לא תומך בשום דבר מעבר לDX7 וEMBM בסיסי.

קצת עצוב שמשחק TWIMTBP לא תומך בGF4 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וגמה הינה לפנייך בדיוק רשמו שיש איזה פאטצ או משוה כדי שזה יפעל על גיפורס 3/4TI !! ;)

אבל וואי הגרפיקה פשוט מגעלה לעומת 8500 !! שם רואים הרבה הרבה הרבה יותר טוב !! אומנם הכל ב-LOW חוץ ממשהו אחד שב-MEDIUM :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נמאס לי!! משחק כל כך טוב שפשוט אי אפשר לשחק בו! כל פעם שאנינ נכנס לתפריט של הסרברים המשחק נתקע לאיזה304 דקות ואז כשהוא טוען תסרברים כללחיצה על הגלגל בצד כדי לחפש סרבר עם פינג טוב תוקע שוב את התפריט לעוד 4-5 דקות , ולפעמים תוקע את המשחק בכלל ואת המחשב !

נאצלתי פעמיים לעשות ריסט ידני למחשב ורק פעם אחת או פעמיים הצלחתי להכנס ממש לסרבר ולשחק...

מה עושים? לעוד מישהו התפריט של הסרברים עושה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה גם לי... אין מה לעשות, הבנו כבר שה Browser המובנה שווה לתחת, צריך לבינתיים לסבול את זה.

ד.א, אני כרגע עם סטיק בודד של 512 מגה בראם, המשחק פשוט לא שחיק, כל הזמן ההארדיסק טוחן והמשחק מגמגם, אל תשחקו במשחק הזה אם ברשותכם רק חצי ג'יגה בראם. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אצלי זורם יפה יפה עם סטיק יחיד .. הטעינות קצת ארוכות, אבל אחרי המשחק עולה אין קירטועים או משהו כזה כנראה בגלל שאצלי ה PAGE FILE מוגדר ל איזה 4 ג'יגה ביחד עם הזיכרון הוירטואלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למישהו קרה, שרוצים להיכנס לסרבר והוא כותב לכם שהוא מלא, ובעצם הוא לא?

בעיה ידועה, עד שאתה מספיק להכנס לסרבר מישהו אחר כבר נכנס או כמה אנשים והסרבר ניהיה מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...