עזרה בשוד בנק - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשוד בנק

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני ביררתי לגבי נשק דיברתי אם אחד ממוחרי הנשק פה בשכונה שלי הוא ביקש לא לגלות את שמו כי יודע שמדובר במשהוא גדול ולא חוקי אז לא רצה לקחת חלק מזה אבל הוא ימכור לנו נשק.

במאגר שלו יש את הנשקים הבאים:

אקדחים

9mm

36mm

45mm

Desert Eagle אמור להגיע מחר

רובים

M16 ארוך עוד מאט נגמר וקצר יש לו

MP5 SVG

MP5

Uzi

Ak-47

נשק כבד:

RPG

אביזרים נלווים:

אפודי מגן של SWAT כמו בUSA הגיעו ישר מאמריקה

כוונות לאקדחים ורובים

תחמושת מכל הסוגים

רימונים

רימוני עשן

סכינים

כל מגיע אם מחסנית אחת, ניתן לקנות עוד מחסניות.

זה הכל המחירים נעים בין 100 ל 1000 שקלים חדשים מקבל רק מזומן כסף קודם. זמן המשלוח נע בין 3-7 ימי עבודה אבל דיברתי איתו והגענו להסכם שאני יוכל לקחת את ההזמנה ישר בלי לחכות בתוספת של 100 ש"ח סך הכל

טוב זה הכל לבנתיים אז בואו נתחיל להיתארגן כי המלאי שלו אוזל ובאמת יש לו תנאים נוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, נראה שפתחת כל משחק אפשרי והעתקת משם.

המשחקים היחידים שיש לי במחשב זה

Dungeon Siege

ו

Ultima Online

אתה לא מאמין לי בוא אלי הביתה ותראה

אא כן אני מרויד עכשיו גם Shadowbane

ולא נראה לי שבאחד מהמשחקים האלו מוזכר אחד מהנשקים =\

ואני רציני איתך זה כל הממשחקים שיש לי על המחשב אתה לא מאמין שלח לי הודעה לפרטי אני ישלח לך כתובת שבה אני גר תבוא אלי ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם לא מתכוונים לשדוד תבנק שאני מתכוון !   :nono:

עכשיו איתכם, אני גם בפנים.  כי אני מזמן מזיל ריר על רמקולים LOGITECH Z 5500 או GigaWorks s 700 או S 750, שזה לא כל כך

יקר רק 3300 שח' דגמי ה 5.1, ועבדתי חצי שנה אבל הכסף נעלם, ואני לא ביזבזתי אותו. וגם איזה כ.מסך ב 2500 מספיק ועוד 1 ג'יגה ב 1500.

הקיצר צריך כסף זמין מהיר  כמו HOLY J  פחחחחחחחחיייי   חי חי   :lol:

אפוד מגן אפשר אולי להשיג כמו בסרט האחרון שראיתי  Mr. and Ms. Smith היה להם אפודים איזה שהו פלסטיק פולימר פייבר גלאס תקראו איך שאתם רוצים

אבל זה לא היה מהסוג של האפודים הקרמים שזה תערובת פייבר גלאס עם משהו, כמו שיש לנו בצבא הכבדים האלה. זה רק ממש יהיה לא נוח ולא נעים לרוץ ולהתחמק מכדורים עם 10+ קילו על הגוף,  אז אפשר תסוג הקל יותר, הם בולמים רק כדורי 9 מ'מ  אבל נירא לי זה מספיק. וזה יותר טוב בטח מאפודי הבד נגד 9 מ'מ.

איזה סכומים יש בכלל בכספות בנקים ?    לא יהיה כיף אם פתאום נבוא לבנק ויהיה בו 400-800 אלף.

מישו אמר אולי כדי מכונית משוריינת, וכמה כסף יש שם ? בסרטים הוליוודים מראים כמה מיליונים,  אבל לא בכל מכונית משוריינת.

אם נברח עם מסוק, לא יהיה להם יותר קל למצאו אותנו עם ראדאר ?  ואז יבוא איזה סילון ויירת אותנו.  בריחה על כלי טייס טובה כשישר עוברים גבול ושם מחכים לך שותפים שאירגנו את המשך הבריחה, או לנחות איפה שהו בג'ונגל,  שאין בישראל.     אני חושב שאני פשוט באמצע הטיסה אקפוץ מהמסוק עם מצנח. כי לא היו לי תוכניות לסידני, ואתם תמשיכו הלאה, ויהיה לכם פחות מטען.

ועוד משו    אנחנו לא ניהיה יותר מדי אנשים,  כמה רציתם להרוויח מהעסק לכל 1 ?   כי אם בורחים לסידני זה יענו  משנים תחיים בגלל שוד,

אז צריך לפחות 500 אלף לכל 1.

תצרו איתי קשר  רואים ת שלי פה בצד

ממליץ על כמה סרטים

Hard Rain

scorched

bandits  שבטח רובכם ראיתם כבר.

Bad Santa

The Italian Job

Foolproof

ויש עוד כמה אבל לא נזכר בהם   :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים היחידים שיש לי במחשב זה

Dungeon Siege

ו

Ultima Online

אתה לא מאמין לי בוא אלי הביתה ותראה

אא כן אני מרויד עכשיו גם Shadowbane

ולא נראה לי שבאחד מהמשחקים האלו מוזכר אחד מהנשקים =\

ואני רציני איתך זה כל הממשחקים שיש לי על המחשב אתה לא מאמין שלח לי הודעה לפרטי אני ישלח לך כתובת שבה אני גר תבוא אלי ותראה.

אני גם רוצה לבוא... שלח לי במסרים את הכתובת, טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין פתוח? יכול להגנוב לאח שלי ת'M16 המקוצר ולאבא ת'ברטה... \:

יריתי די הרבה:

רובי אוויר

מווזאר

ברטה 0.22 של אבא

9 מ"מ במטווח בכפר סבא..

תגידו לי בפרטי אם התקבלתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמעו יש לי דוקטורט בזיוני שכל,אז אולי אני פשוט יכנס לבנק יתחיל לזיין לפקידה את המוח אני תישתגע ותצעק:

"I CANT TAKE IT ANY MORE PLZZZZZZZZ LEAVE ME ALONE HERE TAKE ALL THE MONEY BUT PLZZ LEAVE ME ALONE U FUCKING INSANE" [או משהו בסיגנון הזה].

ואז כשאני יצא החוצה אני יזרוק תכסף לאוטו [אתם תיברחו בנתיים] ואז כשיבואו השוטרים אני יזיין להם תמוח עוד קצת ואז הם יסגרו תתיק עקב חוסר רעיות... :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

בקשר לאפודים מישהוא אמר לא נוח לברוח מכדורים אם 10 קילו עליך, זה נכון אבל חשבתי אם זה יתבצע כמו שצריך לא יהיו יריות (לכיוון שלנו בכל מקרה זה שאני לא ישתגע בגלל איה לקוח מטומטם ויעיף את המוח שלו לכל הכיוונים זה אני לא מבטיח  :smile1: ) וגם אם תבוא משטרה הם לא יתחילו לירות בנו בשביל להרוג אולי בשביל לפצוע ברגל או ביד כי אם המשטרה היית הורגת כל מי שהיה שודד בנק אז היה הרבה יותר מקום בבתי הכלא בארץ  ;D

בקשר לבריחה לסידני זה אכן בעיה מוצאים אותנו בראדר אומרים כל מיני שטויות כמו "מסוק בילתי מזוהה רק מיד לגובה של 5000 רגל ומטוסי ה F15 שלנו ילוואו אותך לבסיס הקרוב ביותר" ואז הם ימשיכו לז**ן בשכל "מסוק בילתי מזוהה זה אזהרה אחרונה רק לגובה 5000 רגל ועקוב אחרים מטוסי ה F15 אם לא נפתחת באש!" ואז הם יתחילו לירות. אבל אנחנו צריכים למצוא מקום שבו נוכל לרדת לקרקע עד שהכל ירגע.

שוד של מכונית משוריינת מסוכן למידי הוא נעשה באמצע היום מול מלא אנשים בכביש + 2 שוטרים חמושים.

Vatos-Locos

למה אתה רוצה לבוא עלי?! אתה מתל-אביב במקרה?

מה אם פותח התרד כולם כבר מוכנים לצאת מחכי לפקודות שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי קצת עבודת ריגול ומצאתי שבסניף ליד הבית שלי חייב להיות לפחות 3 מיליון שקל(לפי חוק חכם אחד -סוףסוף חוק מועיל)

יש כביש ראשי ליד אבל הבעיה שיש מגורים של שוטרים 2 דקות הליכה משם אבל מור להם לקחת רק אקדחים ויש להם רק שתי מחסניות

טוב אני אנסה לברר עוד פרטים עד פה בינתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...