מאוורר רועש במיוחד במארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר רועש במיוחד במארז

Venom_IL

Recommended Posts

יש לי מאוורר 80mm smart fan על ה TSUNAMI VIRGO BLUE FOR P4 350W שלי והוא עושה רעש בלתי נסבל, וזה ממש מפריע לשמוע (אני לא מדבר על המאוורר של הספק אלא על מאוורר שהוספתי והוא נמצא מתחת לספק). האם אחד מהמאווררים כאן:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=55_140

הוא יותר שקט ? (לא מעניין אותי RPM , יעילות וכאלה - רק שקט)

אם לא, אז נראה לי שאני פשוט אוציא אותו. הרי אני גר ברעננה, קומה רביעית, אין אבק ויש לנו מזגן מרכזי (נשמע כאילו אני מוכר את הבית שלי הא? ;D ), אז למה אני צריך מאוורר למארז? האוברקלוק היחיד במחשב מתוכנן להיות של ה NORTHWOOD שלי אבל אני לא אעלה מעל ה 1.65V VCORE אז לא נראה לי שאצטרך מאוורר...

מה אתם אומרים ?

אגב - נראה לי שהרעש שאני שומע הוא של האוויר היוצא דרך החורים במאחורה של המארז, ולא הרעש של סיבוב המאוורר עצמו. או שזה הרעש שכולם שומעים? מצטער, אני ממש לא מבין בנושא... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 שקל זה לא הרבה, חוצמזה אם אני מוריד אני מחזיר לחנות. ואם לא יקבלו יש לי חבר שמוכן לקנות ממני...

אבל מעניין אותי מה שאמרת על הגריל... אף פעם לא בדיוק ידעתי מה זה אבל ניחשתי שזה קשור ולפי מה שאני מבין עכשיו זה החתיכת מתכת עם החורים מהם יוצא האוויר של המארז... אז אם אני מחליף גריל זה יהיה יותר שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי והוא כבר היה מהודק ביותר... אז הידקתי עוד קצת. לא עזר.

אני רוצה להגיד לך, שניתקתי את המאוורר הזה לכל הרוחות, ועכשיו זבוב עושה יותר רעש מהמחשב שלי

ושישרפו בפנים כל הכרטיסים :lol:

עריכה - עכשיו טמפ' הלוח תחת עומס היא 41 במקום 36 מקודם... לא סיפור נכון? איזו טמפ' לוח היא כבר גבוהה מדי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ה Smart Fan מגביר את המהירות כשיש הרבה חום במארז ומוריד אותה כשיש פחות.

לכן - אם לא חיברת אותו עם חיבור שלושה פינים ללוח אין לו דרך לקבוע מה הטמפ' ולכן הוא יפעל במהירות המקסימלית.

אני ממש לא בטוח בזה (כי אין לי את המאורר הזה), אבל זה יכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם ככה יפעל במהירות המקסימלית בגלל שהטמפ' על הלוח שלי היא 36 מעלות גם כשהוא פועל

אז זה לא יעזור. אבל יש לי רעיון אחר...

איך אני הופך את הכיוון של המאוורר, כלומר שהוא יכניס אוויר פנימה במקום להוציא?

עריכה - על איזו מדבקה בדיוק מדובר, יובל?

אני רואה רק מדבקה אחת והיא מודבקת ממש על המאוורר עצמו ולא נראה שהיא מפריעה... לזו אתה מתכוון ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשנות את כיוון המאוורר, פשוט תרכיב אותו הפוך, עם "הפנים" (שעליהן יש את המדבקה) לכיוון הגריל...

(הפנים=החלק הלא חשוף של המאוורר, איפה שיש את 3 או 4 הרגליים שמחזיקות את הבסיס של המאוורר).

ואמורה להיות רק מדבקה אחת, שמתחתיה יש מכסה פלסטיק קטן, שמסירים אותו, שמים טיפ טיפה שמן מכונות ומחזירים את המכסה והמדבקה...ואז זה אמור לפעול כמו חדש (למרות שאתה טוען שזה חדש ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...