מצב הטראנס העולמי - בפסקה אחת מבן אדם חכם. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב הטראנס העולמי - בפסקה אחת מבן אדם חכם.

MishaK

Recommended Posts

While not being really frustrated about it (more 'worried' if you like), I feel I just needed to get this out of my head, as I'm very sure there will be loads of others thinking along the same lines. The trance scene nowadays... What is it all about exactly? Seems like everyone's a producer, and almost every producer needs to have his own radioshow - I'm feeling lonely about this lol - to promote his own tracks (and perhaps some of their best friends). While this might seem normal, I just wonder if this is really necessary and just overflows the scene. Partly because of this, alot of forums have lost their real sense of 'community'.

I'm also finding myself a very hard time finding any real good tracks at the moment; alot of tracks are so hyped, yet I simply cannot see why when I hear them and/or also when I compare them to slightly older great tracks. Labels aren't really promoting their tracks anymore quality-wise, but quantity-wise: you gotta buy this because it is playlisted by him, him, him, ... and him. Armin's ASOT becomes the centrepoint of everyone's attention because of this and it's even hard for artists producing slightly different type of trance - though just as awesome - to get their tracks noticed, which is very very sad I think. Not that ASOT is a bad show, it just isn't everything - it's just another single man's opinion and shouldn't be overhyped.

I don't know if many people will read this; it's just my honest personal feeling about today's trance scene. If the scene is to stay this way because of just being progressed into this, I might just make an end to my music production 'carreer' within some time... Meanwhile, I'll just produce what I myself like best ;-)

משהו שאני מנסה להגיד כבר המון זמן.. כל כך הרבה זמן...

מי זה?

מממ... Wim Van Gelder הידוע גם כ-Icone.

תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, אבל מי שמבין באיכות יודע להימשך בעיקר למה שיש למחתרת להציע, בניגוד לכל ה ASOT ושאר הלייבלים המונפצים.

ימי האיכות של הטראנס הממוסחר מבחינתי הסתיימו עוד לקראת סוף 2000, בעוד הפיק היה 98-00 מבחינתי. אלה היו שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו אתוודה ואומר :

לקח לי זמן לגדול ולהתבגר ולחפש את מה שאני באמת אוהב , וחזרתי בזמן אחורה .......... בשביל למצוא דברים טובים ויפים ולא רק טראנס ........

פעם היה לי הרבה מאוד טראקים של מעפנים שנקראו טייסטו וארמין ואן ביורן ודומיהם כיום הם פשוט לא עושים לי את זה !

מצאתי כמה כאלו שפשוט יודע ליצור ולמקסס כגון טוני מוראן , ג'ון דיגוויד ( לחפור עשב .....חחחחחחח) ועוד מהסגנון

לאחרונה שמעתי קטע מדהים של St. Germain שנקרא Sure thing , לי זה עשה את זה .........פשוט ויפה לא צריך להסתבך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, אבל מי שמבין באיכות יודע להימשך בעיקר למה שיש למחתרת להציע, בניגוד לכל ה ASOT ושאר הלייבלים המונפצים.

ימי האיכות של הטראנס הממוסחר מבחינתי הסתיימו עוד לקראת סוף 2000, בעוד הפיק היה 98-00 מבחינתי. אלה היו שנים.

למען האמת גם שנת 2002 הייתה שנה יפה.. טיפה גם 2003. שנה שעברה הכול התנפץ לגמרי... :'(

אני עכשיו אתוודה ואומר :

לקח לי זמן לגדול ולהתבגר ולחפש את מה שאני באמת אוהב , וחזרתי בזמן אחורה .......... בשביל למצוא דברים טובים ויפים ולא רק טראנס ........

פעם היה לי הרבה מאוד טראקים של מעפנים שנקראו טייסטו וארמין ואן ביורן ודומיהם כיום הם פשוט לא עושים לי את זה !

מצאתי כמה כאלו שפשוט יודע ליצור ולמקסס כגון טוני מוראן , ג'ון דיגוויד ( לחפור עשב .....חחחחחחח) ועוד מהסגנון

לאחרונה שמעתי קטע מדהים של St. Germain שנקרא Sure thing , לי זה עשה את זה .........פשוט ויפה לא צריך להסתבך !

טייאסטו וארמין של פעם מעפנים? ממש לא מותק.

הם אלו שהובילו את הטראנס לטעמי, הם ידעו מה לעשות ואיך לעשות.. לא כמו בימנו, Shivers הקטע הגנוב הזה (מלודיה לקוחה מבערך 5 טראקים שונים, בנייה מטראק של פלוטליכט.. פשוט עצוב).. :nono:

בכל מקרה, אולי טייאסטו חוזר לעצמו, Allure - The Loves We Lost פשוט קטע מדהים... כל מי ששמע אותו, אפילו שונאי טייאסטו הכי גדולים התלהבו בצורה לא נורמאלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר עליהם בזמנים שאנחנו כעת כי אני התחלתי להתעמק רק בזמן האחרון ( שנה וקצת ...)

של פעם הם היו משהו יוצא דופן ובגלל זה אני נאלץ לחפור בנבכי ההיסטוריה ....... ואת האמת - אני דיי נהנה

ותהיי בטוח שאני עוד אחזור עם תגובה לגבי הטראק שהמלצת .....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר עליהם בזמנים שאנחנו כעת כי אני התחלתי להתעמק רק בזמן האחרון ( שנה וקצת ...)

של פעם הם היו משהו יוצא דופן ובגלל זה אני נאלץ לחפור בנבכי ההיסטוריה ....... ואת האמת - אני דיי נהנה

ותהיי בטוח שאני עוד אחזור עם תגובה לגבי הטראק שהמלצת .....!

היום ארמין וטייאסטו כמו שאמרתי, שניהם מתים לגמרי, זה פשוט עצוב ומעורר גיחוח איך הם איבדו את הסוס שלהם.

ולגבי Allure - The Loves We Lost, אל תחפש בקאזא / DC / איימש או Whatever, תמצא גרסה סופית שלו רק בסט של טייאסטו בדיסנילנד (הסט של שנת 2005 לדעתי) ובאוסף החדש שלו - In Search Of Sunrise 4: Latin America, דיסק ראשון שיר מספר 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרגו אותי אבל אני אוהב טראקים שמחים ולא יותר מדיי מתוסבכים, תנו לי אינפקטד ואני שמיח ;D

אינפקטקד = פסיכודאלי = לא קשור לפה.

עדיין שומעים טראנסים בכלל :o ?...

מה שנראה לך שזה טראנס - זה לא. (ע"ע ספיישל D מילק אינק וקקי כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בדוגרי אני יגיד לכם הטראס במצב לא טוב ואת זה כולם יודעים למרות שאני אישית מעדיף פסייייייי הרבה הרבה יותר טוב (תענוג על הבוקר!!!) עכשיו על הסיגנון של ארמין וטייסטו יש את איירבייס שאני לא יודע אם זה בידיוק טראס אבל הוא פשוט טוב!!! ועכשיו להמלצה

Airbase - Theme from the rock.mp3

לפי דעתי קשה לקרוא לזה טראס אבל זה אחד הקטעים הגדולים (למרות שהוא ממש ישן)

(אגב אני גם אוהב את אינפקטד :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

give them bip gove them bop,do not stop till they drop,low quality tracks is their dope

אחח גם אני מתגעגע לטראקים של המילניום,אני אוהב להגיד שההדרדרות התחילה כשהתחילו לקרוא למוזיקה האלקטרונית ככלל - "טראנסים"... ;)

(עריכה ומהר,התנתקות עכשיו) :silly:

נו מי מקים אתר הנצחה ישראלי< :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...