תכנים לא הולמים לילדים ב-GTA:SA? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנים לא הולמים לילדים ב-GTA:SA?

zurkin1232

Recommended Posts

שלום.

רציתי לדעת, לפני שאני מתקין את המשחק - San Andreas, מה רמת התכנים בו.

יש לי אחות קטנה בת 11, ולא אכפת לי שהיא תדרוס אנשים / מכות / יריות / דם / בלאגן (את זה היא עשתה כבר בוייס סיטי :) )

אבל אני לא רוצה לראות פתאום זיונים במשחק... (כמו שראיתי פה בתמונות, זה היה חלק מסרט? או מוד כלשהו?)

בקיצור למה לצפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תכנים מינים במישחק גם מחוץ למוד יש סרט נגיד לפני משימה שבחורה יורדת שם לאיזה אחד...גם הרבה מילים גסות של במשחק שקשורות לז*ונים...

לא האיתי מביא לשחק במישחק לילדה בת 11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני ראיתי את זה, זה בקטן כזה ולא ממש רואים. בכל מקרה אתה יכול להביא לה לשחק בצורה רגילה, ולא במשימות.

אולי אתה יכול להשתמש בצ'יטים כדי לסיים את כל המשימות, ככה היא לא תעשה אותם בטעות.

בכל מקרה המשחק לא סתם מיועד לבני 18+. אבל אין מה לעשות, אח שלי בן 11 ואני לא יכול לחסום לו את המשחק אחרי שחיכה כ"כ הרבה

זמן עד שאני אשיג אותו + לראות אותי משחק כשהוא לא יכול... -לך תסביר לבן 11 שזה "לא מיועד לגיל שלו"... אני אהפוך אותו

לכזה אומלל.. שזה לא יעבור לו עד שיגיע לצבא :\\\\

אני יותר מתקדם ממנו במשחק אז אני יכול לראות אם יש קטעים שלא נאותים בשבילו, אז אני עובר לו את זה בלי שהוא שם לב (כמו עם המצי*ה)

בקשר לשפה, זה לא כזה ביג דיל, כי שומעים את זה לרוב בטלוויזיה (אמנם לא בכאלה כמויות, אבל בכל זאת)

בכל מקרה, המשחק לא מתיימר להיות חינוכי אלא ההפך אז אם לא תוכל לפקח עליה משחקת, אז אני מציע לך לא להתקין את זה ולהשאיר אותה עם הVC,

אחרת תהיה במצב שלי... :-\

אני רק מקווה שיוציאו פאטצ' שמוריד את הרמה של האלימות\מיניות במשחק (אני לא מבין למה לא שמו את האפשרות בילט-אין) אחרת

אני אצטרך לשבת כל החופש לפקח עליו :s07:

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

רציתי לדעת, לפני שאני מתקין את המשחק - San Andreas, מה רמת התכנים בו.

יש לי אחות קטנה בת 11, ולא אכפת לי שהיא תדרוס אנשים / מכות / יריות / דם / בלאגן (את זה היא עשתה כבר בוייס סיטי  :) )

אבל אני לא רוצה לראות פתאום זיונים במשחק... (כמו שראיתי פה בתמונות, זה היה חלק מסרט? או מוד כלשהו?)

בקיצור למה לצפות?

אח דואג אתה ....

לכל משחק יש דירוק אירופאי או אמריקאי לגיל מינימאלי מומלץ, SA ממליץ על 18 ומעלה וכנראה שיש סיבה.

רק לא סקס, תגיד אלימות תגיד פשע אבל רק לא סקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... זה ממש לא מתאים לילדה בת 11

לדוגמה יש קטע שבו אתה פוגש אחת מהדמויות שם (קטרינה) ובקיצור יש סאדו מאזו... הם נכנסים לבקתה ואתה שומע את זה מבחוץ גניחות בלאגנים חחח קשירות הצלפות וכו' .. וזה לא קשור לשום מוד זה פשוט חלק מהמשחק... שלא לדבר שבלי קשר לכל זה המשחק הזה לא מתאים לילדה בת 11 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם על זה שלבת 11 יהיה קשה אולי לעבור את המשימות בכלל ?

קודם כל היא צריכה אנגלית ברמה דיי גבוהה כדי להבין מה רוצים ממנה במשימות ואחרי זה גם מוטריקה טובה לא תזיק שלא נדבר על זה שרוב המשימות לא ממש

קלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא צריך לדעת אנגלית בשביל לעבור משימות, כמעט כל מה שצריך לעשות מסומן במפה וגם דברים שקצת יותר קשים לעשות גם אותם מגלים בסוף בלי אנגלית.

אמנם המשחק לא מיועד לבני 11 אבל אל תשכחו שממילא כל הקללות האלו כבר מוכרות לנוער בגיל 11+-, חוץ מזה שיש כל הזמן סקס בטלווזיה/אינטרנט אז לדעתי רוב בני הנוער בגיל הזה יודעים מה זה פחות או יותר. מבחינת האלימות/דם/רצח וכו' לדעתי זה בכלל לא מה שימנע ממני מלתת לאח קטן לשחק במשחק כי שוב כל האלימות הזאת מוצגת בטלוויזיה כל היום, אפילו בסרטים מצויירים.

אישית, אני לא אוהב שאחי הקטן בן ה8 מסתכל איך אני משחק בpostal 2 כי זה משחק ממש אלים אבל לדעתי לילדה בת 12 תכנים כאלו לא כ"כ ישפיעו עליה.

ולדעתי Postal 2 זה משחק הרבה יותר אלים מSA כי יש שם עריפות ראשים/אלימות לחיות/שריפה של בני אדם וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה על התגובות.

כמה דברים - דבר ראשון צדק EvilSt!ng, אני מאמין שאת רוב המשימות היא לא תעשה (בדר"כ היא מתייאשת מהר...), ומהשפה אני לא כ"כ מפחד כי גם ככה רמת האנגלית שלה לא מספיק גבוהה בשביל להבין את זה. עדיין אני מבין שהמשחק לא ממש מומלץ... נו, נראה, אולי אני אנסה בשקט לפני שהיא תראה :P

לגבי התגובה של NOSTREDAMUS, נו, ציפיתי לזה.

אז כן, לדעתי מין יותר חמור מאלימות. אני ראיתי הרבה אלימות בטלוויזיה, מגיל קטן ועד עכשיו, ואני לא חושב ששום דבר קרה מזה, היום אני בנאדם בוגר, רגוע, ורוצח חתולים בשעות הפנאי (אבל רק גורים! ואף פעם לא חיות אחרות!) ;)

בכל אופן, יש רמות אלימות שונות, וגם לזה אני מתנגד לפעמים.

כמו שנאמר פה, Postal2 לדוגמא היה אלים בהרבה מ-Vice City ולא הייתי רוצה שהיא תשחק בו לדוגמא.

ב-VC לא היתה לי בעיה. יריות, דריסות, קצת מכות, נו, לא נורא. היא דווקא מאוד אהבה לדרוס אנשים במשחק ::)

בכל אופן עם תכנים מיניים מפורשים הרבה יותר קשה לי. בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה על התגובות.

כמה דברים - דבר ראשון צדק EvilSt!ng, אני מאמין שאת רוב המשימות היא לא תעשה (בדר"כ היא מתייאשת מהר...), ומהשפה אני לא כ"כ מפחד כי גם ככה רמת האנגלית שלה לא מספיק גבוהה בשביל להבין את זה. עדיין אני מבין שהמשחק לא ממש מומלץ... נו, נראה, אולי אני אנסה בשקט לפני שהיא תראה :P

לגבי התגובה של NOSTREDAMUS, נו, ציפיתי לזה.

אז כן, לדעתי מין יותר חמור מאלימות. אני ראיתי הרבה אלימות בטלוויזיה, מגיל קטן ועד עכשיו, ואני לא חושב ששום דבר קרה מזה, היום אני בנאדם בוגר, רגוע, ורוצח חתולים בשעות הפנאי (אבל רק גורים! ואף פעם לא חיות אחרות!) ;)

בכל אופן, יש רמות אלימות שונות, וגם לזה אני מתנגד לפעמים.

כמו שנאמר פה, Postal2 לדוגמא היה אלים בהרבה מ-Vice City ולא הייתי רוצה שהיא תשחק בו לדוגמא.

ב-VC לא היתה לי בעיה. יריות, דריסות, קצת מכות, נו, לא נורא. היא דווקא מאוד אהבה לדרוס אנשים במשחק ::)

בכל אופן עם תכנים מיניים מפורשים הרבה יותר קשה לי. בהחלט.

תגיד לי שאתה צוחק. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...