זקוק להמלצה על מסך דק בתקציב של עד 1600 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על מסך דק בתקציב של עד 1600 שקל

gforce

Recommended Posts

שלום לכולם,

חיפשתי בפורום משהו שיתאים לתקציב שלי ולא מצאתי לכן פתחתי דיון חדש.

אני זקוק למסך דק בתקציב של 1600 שקל ( לא יותר).

המסך מיועד ל:

1. גלישה באינטרנט.

2. ממש קצת משחקים ( אבל ממש קצת וגם לא הכי חדשים).

3. צפייה בסרטים.

אנא אם ניתן להוסיף גם חוות דעת למה המסך הוא טוב או לא טוב .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תנסה למתוח את התקציב שלך בעוד 200-300 ש"ח ותמצא לעצמך מסך טוב שיענה לכל הצרכים שלך עכשיו (ובשאיפה גם בעוד 5 שנים), במקום להתפשר על משהו קצת יותר זול אבל שסביר שתהיה פחות מרוצה ממנו לטווח הרחוק.

על תקציבים כאלו יש לפחות עשרות הודעות (אני מניח שאתה מדבר על 17" )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת השאלה הזו נענתה עשרות פעמים, אתה מוזמן להריץ search.gif, ואפילו לדפדף כמה דפים אחורה אתה תמצא הרבה דיונים רלוונטים שיענו לך על השאלה :)

מה שאני ממליץ לך, בתקציב שלך אתה יכול להביא את הSamsung 710N, או להוסיף 200 ש"ח ולקחת את ה710T (שבא עם DVI וPIVOT).

שים לב שגם לViewSonic יש מסכים מעולים לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

כנראה שלא חיפשתי כמו שצריך :bash:

בכל מקרה עברתי דף דף ולפי מה שהמלצתם בדיונים אחרים הרכבתי כמה מסכים שאני מתלבט בינהם.

benq fp71g.

ViewSonic VG712S

samsung 710T

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מהבחירות שהבאת הייתי לוקח או את ה710T או את הVG712 (הS מסמן שזה בצבע כסף).

בכל מקרה שניהם מסכים מעולים, לפי דעתי לסמסונג יש יתרון קטן, אבל מה שאני ממליץ לך זה תראה את שניהם ביחד אחד ליד השני בחנות ותחליט מה טוב בעינייך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה הולך ומסתכל על מסכים, אז הייתי מציץ גם על ה- L1730 (עם DVI זה הדגם עם B, ובלי DVI זה עם S).

בכל מקרה, נורא חשוב להתעקש שיתנו לך לבדוק שאין אף פיקסל שרוף כבר בחנות (בלי התחייבות מצידך), ולא לקחת מסך עם פיקסלים שרופים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האם אתה יכול לפרט יותר להמ הית לוקח את ה smasung ?

ברוב הדיונים אנשים ממליצים על viewsonic .

תודה על הטיפ של הפיקסלים השרופים :xyxthumbs:

איך ניתן לזהות פיקסלים שרופים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקסל שרוף הוא פיקסל שלא משנה את הצבע שלו, פשוט נשאר קבוע (כאשר הרקע שחור לעיתים גם פיקסלים שרופים נראים שחורים).

פשוט צריך להציג צבע אחיד על כל המך, ולעבור עליו ביסודיות ולוודא שאין נקודות שהן בצבע שונה. בד"כ בודקים : שחור, לבן, ירוק, אדום, כחול. בגדול זה אמור לכסות אותך. יש תוכנות כמו Dead Buddy שמאפשרות להציג את כל המסך בצבע אחיד בצורה נוחה (תריץ חיפוש בפורום, פעם נתתי למישהו את התוכנה).

הסמסונג 710T נחשב לאחד ה-17" המהירים (לפחות בארץ, ולפחות ככה זה היה לפני חודשיים וחצי כשאני קניתי אותו), ויש לו תצוגה טובה מאוד.

אני בטוח ש- Raul יתן לך תשובה יותר מפורטת ויותר מקצועית בנושא.

בכל מקרה אני ממליץ לבדוק כמה שיותר צגים כי זה משהו שעולה לא מעט ובשאיפה זה יהיה מסך שישרת אותך כמה שנים טובות.

הכי טוב שתחפש עוד בפורום על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גם את את ה VA712 של ViewSonic שעולה (עד היום אני חושב )בסביבות ה1300 במרדנית. קנ יתי אותו גם והוא מסך מצויין במיוחד לאור העלות שלו (אני קניתי אותו ב 1200) הבעיה היחידה הא שהוא כרגע מחובר לנייד העתיק שלי עד שיגיעו כל החלקים למחשב בחדש שאני מרכיב.

בקיצור:

אם אתה קצר במזומנים - ה VA712 מעולה בשבילך. אם לא תלך על מסך עם DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר מישהו שאין לו בעית מזומנים ;D

בכל מקרה האם הבדל בין הדגמים של ה viewsonic הוא משמעותי לצרכים שלי ?

אם הוא משמעותי אז אני אוכל לגייס את הסכום אבל רק אם הוא שווה את זה .

מה אתה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI אמור לתת איכות תמונה יותר טובה (כי הכרטיס מסך הוא דיגיטלי וכך נמנע המעבר מדיגטלי לאנלוגי ואז שוב לדיגיטלי שקורה בלי DVI)

לגבי ה VA712, עד עכשיו עבדתי איתו קצת בC ובמאטלב ושם הוא תיפקד בצורה טובה מאוד וראיתי בו סרט(למען האמת פרק הסיום הכפול של LOST

:xyxthumbs:) ושם לא הבחנתי בשום גוסטים מעצבנים.

ההמלצה שלי- תלך לחנות תראה את המסך ואז תחליט (רק תעשה את זה מהר כי לדעתי המחיר הזה הוא עד לסוף השבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

ראול ? האם אתה יכול להסביר למה את מעדיף את הסמסונג על ה  viewsonic ?

תודה

אני מקווה שהבנת את ההסבר הראשון שלי :)

לא יודע אם אמרתי את זה ואם לא, אז אני אחזור על זה שוב, הדגמים שהבאת נורא דומים מבחינת הנתונים והם מתחרים אחד בשני, אולם אני ראיתי את ה710T ואת המסך שך VS ושניהם היו מעולים ללא ספק, אבל האיכות בסמסונג הרשימה אותי יותר.

כמובן יכול לקרות מצב שאצלך המצב יהיה שונה, ותואהב את הVS יותר, לכן מומלץ לראות את שניהם בתצוגה.

עוד משהו חשוב, לפי דעתי, למרות שההבדלים לא קריטים בכלל, מומלץ נורא ללכת על מסך *עם* DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...