צריך ייעוץ לגבי סאב וופר לחדר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ייעוץ לגבי סאב וופר לחדר

tisan4us

Recommended Posts

דבר ראשון, חג שמח לכולם ! 

;)

דבר שני :

אני מעוניין להביא סאב אקטיבי (מוגבר) לחדר שלי.

דרישות:

10 אינץ' מינימום- עד 18אינץ' , אם אפשרי, אז יותר,

100 rms מינימום,

תיבת/בוקסה מעץ/ פלסטיק,

כמובן חיבור RCA (שייהיה אפשר לחבר מ: הטלוויזיה, המחשב, ו "הפלטה- של המסיבות שאני עושה") ,

שיתאים לכל סוגי המוזיקה בלי יוצא מהכלל,

שיוכל לרדת ל HZ נמוך,

שלא יחרחר אחרי כמה חודשים\ שנים\ ימים\ שניות ,

משהו שממש ייהיה חזק ואפקטיבי, בעלל צליל רך ונעים לאוזן, שייהיה חזק ומן הסתם ירעיד את החדר וישבור (ככה אני אוהב ) , גם בווליום גבוהה שישמע איכותי ורך ללא עיוותים, וכמובן שחזק למשך שעות רבות של עבודה, התקציב הוא 1000 שקל+-

חשבתי על הסאבים הבאים:

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog...r&DB67772=67919

או על הסאב הזה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=19755

7247413b.gif

הוסטרה אמרו לי שהוא חזק,

לכל מי שיש סאב, המלצה, חו"ד, מוזמן לרשום כאן

תודה רבה , ושוב, חג שמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק כי במחיר הזה תמצא סאב שימלא את כל צרכיך. לטעמי הסאבים בתג מחיר כזה ייתנו לך בעיקר עוצמה ופחות מהשאר. המלצתי היא קודם כל ללכת לשמוע אותם באוזנייך. ישנה סבירות כי הם יתאימו לך (הכל תלוי בטעם אישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה ספק בכלל אם תמצא סאב מרבית הרמקולים שמוכרים כסאבים כלל לא סאב אלא באס מוגבר

סאב וופר טוב זה אחד המרכיבים הכי בעייתיים במערכת כי עם הרמקול הלא מתאים או הכיוון הכי קטן לא מתאים הוא הורס את

ההרמוניה עם שאר המערכת סאב טוב זה סאב שהחברה השקיע הרבה מאמץ והרבה זמן בייצור ובעיקר בכיוון שלו ולכן המחירים של סאב וופרים

סבירים מתחילים בסביבות 2500 3000 שקל ויחסית למה שאתה דורש תתכונן להשקיע הרבה יותר אלא אם אתה מוכן ללכת על יד שניה

בקשר לווסטרה תחפש קצת חוות דעת טכניות מקצועיות עליו באינטרנט ותמצא שזה כלל לא סאב אלא פשוט באס מוגבר

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הווסטרה 120 לאחר בדיקה מעמיקה ושיטוט ארוך בחדרי האזנה ואני מאוד מרוצה החיסרון היחיד  שלא זה אפשרות ההדלקה האוטמטית בעת קבלת אות מהמגבר  שניכנסת לעבודה באיחורו לכן אני מדליק אותו קבוע.

הווסטרה פשוט עוצמתי, לא מזייף לא מזמזם, עדק בגודלו ובאיכותו יש לא אפילו כיווני חיתוך והפיכת פאזות ועוד כיוונים שונים.

יופי של סאב ולא ניראה לי ולא נישמע לי שהוא נחות בהשואה לכל סאב בתקציב של עד 2500 ש"ח.

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=19755

אני מאוד מאוד מרוצה מימנו.

זה סאב אמיתי ואיכותי.

ולפלצנים שמיסתכלים על שם ונותנים עיצות אחיתופל בלי להאזין לרמקול יש לי רק דבר אחד להגיד תהיו בריאים ותשלמו פי 3 על מותגים.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סאב אמיתי ואיכותי.

ולפלצנים שמיסתכלים על שם ונותנים עיצות אחיתופל בלי להאזין לרמקול יש לי רק דבר אחד להגיד תהיו בריאים ותשלמו פי 3 על מותגים.

דן

אף אחד לא מסתכל על השם של החברה פשוט הרמקול הספציפי הזה של ווסטרה זה לא סאב זו עובדה אם אתה אוהב את הצליל שלו סבבה

אם ייצא לך תעשה בהזדמנות השוואה בין הווסטרה הזאת ל B&W ASW300 או ל LW15 של CERVIN או אפילו לPSW202 של POLK ADUDIO

ותבין למה אני מתכוון הכל נשמע איכותי עד שלא תשמע משהו איכותי יותר ודרך אגב כן יצא לי להאזין לו אחרת לא הייתי נותן את עצתי הצעתי לו לבדוק ביקורות מקצועיות ע"מ להכיר את מה שהוא הולך לשמוע אם הוא יוהב את הווסטרה מי אנחנו שנגיד אחרת

שיהיה לכולנו אחלה יום

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לישמוע בשקם או בסט ביי או אפילו בפומפה ברחוב עוזיאל רמת גן

WWW.POMPA.CO.IL

ושוב לפני שקניתי את הווסטרה הלכתי אף לישמוע את המיישן אצל SG והווסטרה פשוט הכי טוב במחיר של עד 2500 ש"ח לטעמי.

עדיפה האזנה אחד על אלף מילים ואל תישכח להביא איתך דיסק שלך לחנות עים המוזיקה אותה אתה נוהג לישמוע ומכיר.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לישמוע בשקם או בסט ביי או אפילו  בפומפה ברחוב עוזיאל רמת גן

WWW.POMPA.CO.IL

ושוב לפני שקניתי את הווסטרה הלכתי אף לישמוע את המיישן אצל SG והווסטרה פשוט הכי טוב במחיר של עד 2500 ש"ח לטעמי.

עדיפה האזנה אחד על אלף מילים ואל תישכח להביא איתך  דיסק שלך לחנות  עים המוזיקה אותה אתה נוהג לישמוע ומכיר.

דן

מי זה או מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...