יש לי התלבטות לגבי מפרט של מחשב נישא... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי התלבטות לגבי מפרט של מחשב נישא...

ShayMagen

Recommended Posts

my first option is get a xps gen 2.0 mhz and only 512 mb of ram but with nvidia geforce go 6800 ultra...

the secound option is get a insprion 9200 with the same processor but with 1gb of ram but only with

nvidia go 6800(not the ultra)

so what should i take a better video card with 512mb

or a little slower video card but with 1gb of ...

the thing is i dont know if there is a lot of difrence between the 2 video cards....

tnx for your help....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מועיל לו ההית אומר לנו את המחירים של כל אחד מן הדגמים ואם אפשר גם מפרט מלא לשהם.

דבר שני ומאוד חשוב תשים לב איזה דיסק קשיח מגיע עם הנייד הרבה ניידים מגיעים עם דיסקים די איטים בעלי מהירות של 4200RPM או מקסימום 5400RPM

וזה די מאט את המערכת על כן מומלץ שתקנה מחשב עם דיסק קשיח 7200RPM והיום יש גם כאלו שמגיעים עם ממשק SATA שה גם אמור לשפר את מהירותו.

עכשיו לגבי כרטיסי המסך והזיכרון אתה צריך לקחת בחשבון שכרטיס מסך ב 99% מהמקרים עד כמה שנדמה לי זה בלתי ניתן לשדרוג ברגע שרכשת את המחשב שמגיע עם זה לא ניתן להחליף/לשדרג לעומת זאת אתה תמיד יכול לרכוש אחר כך ולהוסיף.

במקרה שלך אני אישית ההיתי הולך על הדגם עם הכרטיס המסך המוחלש קלות אך עם הזיכרון של ה 1 ג'יגה לדעתי ולערכתי יתן לך ביצועים טובים יותר באופן כללי לגבי פעילות המחשב ותוכנות ולא רק כלפי משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If not big differense in price-go with XPS2

Like said b4- you can easily upgrade later

And another big point to choose XPS@ over 9300-its screen

Hard Dick you can upgrade later too

About differense 6800U vers.6800-you gonna fell it,specialy on high resolution that this lappy"s got

Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...