סקר: בעלי AMD, יש לכם בעיות התחממות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: בעלי AMD, יש לכם בעיות התחממות?

rangerman

בעלי AMD, יש לכם בעיות התחממות?  

662 הצבעות

1. 1. בעלי AMD, יש לכם בעיות התחממות?

• יש בעיה, עושה אוברקלוק (כן, אני יודע לעשות 1+1)
    • יש בעיה, לא עושה אוברקלוק (פרט מי התקין את המחשב ואיזה מאוורר יש לך)
    • אין בעיה, עושה אוברקלוק (מה אתה קורא לי שקרן?)
    • אין בעיה, לא עושה אוברקלוק
    • אין בעיה, יש לי אינטל
    • אחר

Recommended Posts

איזה מעתיקן >:( ;D אני כבר עשיתי לא מזמן סקר על אותו נושא רק עם תשובות יותר מפורטות... :P

קודם כל, לא ראיתי את הסקר שלך.

דבר שני, חיפשתי והנה הוא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=19;action=display;threadid=12312;start=0

קרא אותו שוב. הוא לא עונה על השאלות שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו, 4 אנשים הצביעו שיש להם בעיה עם מעבדים של ושהם לא עושים .

מאוד מעניין שהם לא פרטו כלום..... ::)

מישהו רוצה לפתוח סקר על התחממות של מעבדי אינטל? יש לי גם כן דיעה על זה, "מנסיון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ מה זה "אחר"?

"אין לי מחשב" ?? ;D

או... יש לי C3?...

הנה כמה אפשרויות:

"יש לי , היום אני לא עושה לו אוברקלוק והוא לא מתחמם - אבל בעבר עשיתי לו והוא כן התחמם" (תשובות 1 ו-4 ביחד)

"יש לי והוא לא מתחמם, אבל פעם היה לי מעבד אחר שכן התחמם"

"יש לי והוא מתחמם, אבל פעם היה לי מעבד AMD אחר שלא התחמם"

יש מיליון ווריאציות, ובשביל זה כתבתי "אחר". מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב ה"בעיות" שאתם מאשימים בהם את המעבד נגרמים כתוצאה מספקי כוח לא מספיקים או מודל זכרון לא תקין או בעיות שונות עם ציפסטים וכו'. כשספקי כוח שלא מספקים זרם יציב או מספק הם מקור לאולי 50% מהבעיות האלה בד"כ בעיקר עם מעבדי Athlon.

ומה זאת אומרת בעית התחממות? המעבדים האלה צריכים לפעול בחום גבוהה (תחום הפעולה שלהם לפי הוא עד 70 מעלות). אם אין לכם בעיות של מחשב שננעל או עושה restart לעיתים דחופות עקב אי יציבות של המעבד אז אין לכן שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב ה"בעיות" שאתם מאשימים בהם את המעבד נגרמים כתוצאה מספקי כוח לא מספיקים או מודל זכרון לא תקין או בעיות שונות עם ציפסטים וכו'. כשספקי כוח שלא מספקים זרם יציב או מספק הם מקור לאולי 50% מהבעיות האלה בד"כ בעיקר עם מעבדי Athlon.

ומה זאת אומרת בעית התחממות? המעבדים האלה צריכים לפעול בחום גבוהה (תחום הפעולה שלהם לפי הוא עד 70 מעלות). אם אין לכם בעיות של מחשב שננעל או עושה restart לעיתים דחופות עקב אי יציבות של המעבד אז אין לכן שום בעיה.

סוף סוף מישהו מדבר בהגיון

(ולא רץ לקנות מאווררים יקרים שאם מחברים אותם לספקים לא מתאימים, הם לא מועילים בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...