יש פה מישהו בחוג קונג פו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מישהו בחוג קונג פו?

The Terminator

Recommended Posts

בוא נעשה את זה אחרת.

שים מולי בן אדם משלכם שהתאמן אותו זמן כמוני (5 שנים) עם איזה קר שהוא רוצה ושייתקוף אותי איך שהוא רוצה.

המינימום שהוא יצא משם זה עם ברך/מרפק/כף יד שבורה (אני לא באמת צריך להגיד את המקסימום). (וכל זה קורה תוך קצת פחות משנייה).

ושיהיה לו יום טוב.

אין בעיה

לירן נייגוז יהיה הבחירה שלי

והוא לא יצטרך נשק

הוא אפילו בגיל שלך ובאותה חגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינגיטסו אנשים

אין יותר טוב מזה

עירוב של כל הדברים הטובים מאמצעי לחימה אחרים .. ובעיקר אייקידו

עבודה עם כלי מכל הסוגים .. סדנאות לחימה של כמה ימים במקומות שונים בארץ .. והכי חשוב .. הרבה קרבות ומהלכים :AR15:

יש הרבה יותר טוב מזה:

קרב מגע.

תסביר לי ממתי אתה הולך עם כלי ברחוב שאתה צריך ללמוד במיוחד להשתמש בהם ?! אתה אמור ללמוד להתגונן בפניהם.

אני הולך לקונג-פו שלוש שנים ואני יכו לעשות שפגט וזה עוזר לי המון בחיים, ובכושר גופני... ממליץ לך, כי אם מישהו מקלל אותך אז אתה עושה לו תרגיל "דנטוי" ומעיץ אותו לעזה...

ברוב אומנויות הלחימה הטובות אתה יוצא עם רמת גבוה מאוד אחרי שלוש שנים... ;)

היי yuvyuv ...הדגש באומנויות לחימה הוא גם ובעיקר באומנות .. כל מני סוגים של שיטות לקרבות רחוב יש כמו זבל ברחוב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינגיטסו אנשים

אין יותר טוב מזה

עירוב של כל הדברים הטובים מאמצעי לחימה אחרים .. ובעיקר אייקידו

עבודה עם כלי מכל הסוגים .. סדנאות לחימה של כמה ימים במקומות שונים בארץ .. והכי חשוב .. הרבה קרבות ומהלכים :AR15:

יש הרבה יותר טוב מזה:

קרב מגע.

תסביר לי ממתי אתה הולך עם כלי ברחוב שאתה צריך ללמוד במיוחד להשתמש בהם ?! אתה אמור ללמוד להתגונן בפניהם.

אני הולך לקונג-פו שלוש שנים ואני יכו לעשות שפגט וזה עוזר לי המון בחיים, ובכושר גופני... ממליץ לך, כי אם מישהו מקלל אותך אז אתה עושה לו תרגיל "דנטוי" ומעיץ אותו לעזה...

ברוב אומנויות הלחימה הטובות אתה יוצא עם רמת גבוה מאוד אחרי שלוש שנים... ;)

היי yuvyuv ...הדגש באומנויות לחימה הוא גם ובעיקר באומנות .. כל מני סוגים של שיטות לקרבות רחוב יש כמו זבל ברחוב ..

ודרך אגב ... קראטה זה המקדונלד של אומנויות הלחימה ... חגורות רצות כמו junkfood והתמסחרות נהיה הבסיס של הקארטה מזמן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי סוגר את העניין.. תשארו בבית תהיו מול המחשב, תשתו בירה ותאכלו במבה..

עדיין לא יצא לי להתקל באף אחד שהיה מספיק מעוצבן עלי כדי להרביץ לי (למרות שסקורפיון הפחיד אותי פעם! :lol:), אני כזה נחמד למה שמישהו יכה אותי?!.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...