יש פה מישהו בחוג קונג פו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מישהו בחוג קונג פו?

The Terminator

Recommended Posts

בשמחה.

הייתי בחוג קונג פו לכמה זמן, לא היה בשבילי. החימום גזל הרבה מהשיעור לכן היינו באים מוקדם יותר ועושים חימום. יש שם הרבה תרגילי נשימות, הרבה קאטות (סדרת מכות שמישהו המציא, בד"כ אמור להיות יפה). מכות תכל'ס, לא כל כך תראה שם, אלא אם הוא יתחיל ללמד קארטה, אתה תצטרך לדעת הרבה כדי להתחיל להלחם שם.

אבל!!!! זה אחד הדברים היותר חכמים שעשיתי. זה היה מדהים, כל התנועות, מה שלמדנו שם עם מקל 2 מטר..... עם חרב. אין כזה דבר בשום מקום אחר.

זה לא התאים לי בסוף כי לא היו מכות, ולאחר זמן ממושך בקארטה(גדי קנג פו ג'יטצו, או משהו כזה, 10 שנים) רציתי משהו כזה, וקונג פו לא סיפק לי את זה.

לך לקונג פו, זה הדבר הכי טוב שאני יכול להציע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינגיטסו אנשים

אין יותר טוב מזה

עירוב של כל הדברים הטובים מאמצעי לחימה אחרים .. ובעיקר אייקידו

עבודה עם כלי מכל הסוגים .. סדנאות לחימה של כמה ימים במקומות שונים בארץ .. והכי חשוב .. הרבה קרבות ומהלכים :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לקונג-פו שלוש שנים ואני יכו לעשות שפגט וזה עוזר לי המון בחיים, ובכושר גופני... ממליץ לך, כי אם מישהו מקלל אותך אז אתה עושה לו תרגיל "דנטוי" ומעיץ אותו לעזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינגיטסו אנשים

אין יותר טוב מזה

עירוב של כל הדברים הטובים מאמצעי לחימה אחרים .. ובעיקר אייקידו

עבודה עם כלי מכל הסוגים .. סדנאות לחימה של כמה ימים במקומות שונים בארץ .. והכי חשוב .. הרבה קרבות ומהלכים :AR15:

יש הרבה יותר טוב מזה:

קרב מגע.

תסביר לי ממתי אתה הולך עם כלי ברחוב שאתה צריך ללמוד במיוחד להשתמש בהם ?! אתה אמור ללמוד להתגונן בפניהם.

אני הולך לקונג-פו שלוש שנים ואני יכו לעשות שפגט וזה עוזר לי המון בחיים, ובכושר גופני... ממליץ לך, כי אם מישהו מקלל אותך אז אתה עושה לו תרגיל "דנטוי" ומעיץ אותו לעזה...

ברוב אומנויות הלחימה הטובות אתה יוצא עם רמת גבוה מאוד אחרי שלוש שנים... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אבל קרב מגע זה יותר לקרבות רחוב וזה להתגונן ברחוב... וקונג פו זה יותר רציני לא?

כל המטרה בקרב מגע היא התגוננות ברחוב בצורה היעילה ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקראטה כ8 שנים...

אני חייב לציין, שכאן העיקר מכות, קרבות במיוחד בגילאים המבוגרים (מ14 לערך) כמעט כל שיעור עד שני שיעורים, תחרויות וכו

נחמד ביותר, אבל זה די כואב לעשות מספר קרבות מגע מלא בזה אחר זה... :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקראטה כ8 שנים...

אני חייב לציין, שכאן העיקר מכות, קרבות במיוחד בגילאים המבוגרים (מ14 לערך) כמעט כל שיעור עד שני שיעורים, תחרויות וכו

תמיד יש שק איגרוף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקראטה כ8 שנים...

צר לי עברתי אותך.

10 שנים.

ולא זה לא כואב, כנראה בגלל שאתה אוכל הרבה .....(מכות) ;)

כואב?

תלמד לספוג!!!

קשה?

קשה יש רק בלחם!!!!

קונג פו זה לא יותר רציני. מה שמלמדים אותך שם הוא לא למכות רחוב, זה למשמעת עצמית. זה להוציא מעצמך יותר ממה שאתה יכול, מנטלית. זה פחות מכות. הקטע הוא שאתה גם לא צריך להיות בכושר או סוס או לא יודע מה. אתה יכול להיות גם שמן ומגושם, יש הרבה סגנונות בקונג פו שמתאימים לכולם. יש דברים שצעירים יותר עושים, שמבוגרים לא לומדים בכלל (כל תרגילי האקרובטיקה).

עכשיו מה אתה מחפש, לדעת כיצד ללכת מכות אם מתחילים איתך, או משהו מעבר לזה?

אם מכות, לך לקרב מגע, ההתגוננות הכי טובה. בא לך להרביץ קצת יותר? לך לקראטה. לא זה ולא זה? קונג פו. או שניהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל העולם

ju jitsu ownz u all!!!!!!!!

בוא נראה אותך מחזיק באימון שלנו....

אתה חגורה חומה לא? בוא תתאמן באימון אחד של החומות שלנו

אני מניא* אם אתה לא יוצר משם בחתיכות.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה את זה אחרת.

שים מולי בן אדם משלכם שהתאמן אותו זמן כמוני (5 שנים) עם איזה קר שהוא רוצה ושייתקוף אותי איך שהוא רוצה.

המינימום שהוא יצא משם זה עם ברך/מרפק/כף יד שבורה (אני לא באמת צריך להגיד את המקסימום). (וכל זה קורה תוך קצת פחות משנייה).

ושיהיה לו יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...