התלבטות בין מעבדי AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדי AMD

charm

Recommended Posts

שלום חברים

חבר שלי מעונין לקנות מחשב לשימוש ביתי של , אינטרנט ופוטושופ (ואולי עוד תוכנות דומות לפוטושופ) כיוון שהתקציב מוגבל המלצתי לו לקחת את הסמפרון ורציתי לדעת האם יש הבדל משמעותי (ושוב לשימוש של אינטרנט ופוטושופ) בין המעבדים 2500 , 2600, 2800 ו 3000 כולם סוקט A ומלבד ה 3000 שמגיע עם 512 כולם מגיעים עם קאש של 256

ראיתי בלוגיק שההבדל בין ה 2500 ל 2600 הוא 30 ש"ח ובין ה 2500 שהוא אריזת בוקס ל 3000 שהוא TRAY ההבדל הוא 90 ש"ח הבדלים לא הכי גדולים השאלה העיקרית היא האם הוא ירגיש בהבדל ושווה להשקיע?

כמו כן הוא מתכוון לקנות את האחד המעבדים הנ"ל

לוח אם של אביט NF7M

מארז של compucase 6a19

שאר החלקים הוא שידרג לא מזמן במחשב הקודם שלו ולכן הוא יעביר אותם משם כמו זיכרון 1 גיגה של קיגנסטון צורב של דיסק קשיח והכונן 1.44

הוא גם שידרג את המאוורר של המעבד כך שאפשר לדעתי לקחת משם את המאוורר ולקנות מעבד באריזת tray

אם יש לכם הערות נוספות אשמח לשמוע ובעיקר לדעת האם שווה להמליץ לו שיקח מעבד חזק כמו 3000 או שאין צורך ומספיק לקחת את ה 2500 או ה 2600

בתודה מראש

ארז

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו עד עכשיו היה לו מחשב 1100 עם לוח של גיגה בייט ולאחרונה הוא שדרג את הזכרון ל1 גיגה ועבד על הפוטושופ אז אני לא יודע כמה זה לקח לו אבל אני מאמין שאפשר לעבוד

הצעתי לו לשדרג לAMD 64 סוקט 754 אבל ההפרש של בערך 800 ש"ח בין ההצעה של סמפרון להצעה של 64 יקרה לו

כמו כן אני קונה לו בסוף לוח של אלבטרון KM18G Pro

מישהו מכיר את הדגם /חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו עד עכשיו היה לו מחשב AMD 1100 עם לוח של גיגה בייט ולאחרונה הוא שדרג את הזכרון ל1 גיגה ועבד על הפוטושופ אז אני לא יודע כמה זה לקח לו אבל אני מאמין שאפשר לעבוד

הצעתי לו לשדרג לAMD 64 סוקט 754 אבל ההפרש של בערך 800 ש"ח בין ההצעה של סמפרון להצעה של 64 יקרה לו

כמו כן אני קונה לו בסוף לוח של אלבטרון KM18G Pro

מישהו מכיר את הדגם /חברה?

זה האתר של הלוח:

http://www.albatron.com.tw/english/it/mb/specification.asp?pro_id=49

הלוח הזה יתמוך גם במעבד הקיים שלו, אבל שים לב שהוא כולל כרטיס מסך עליו (אני לא יודע עד כמה זה טוב לעבודה עם תוכנות גרפיות, דובר פה על , הזיכרון עבורו נלקח מה RAM).

אני גם מאמין שמעבד בשקע 754 יתן ביצועים יותר טובים, גם אם זה סמפרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לי שהלוח הזה מגיע עם כרטיס מסך עליו וכך היה גם ללוח הקודם שלו

תראה ההצעה הבסיסית עולה בערך 1250 לעומת בערך 1900 אם לוקחים מעבד 64 של סוקט 754 לוח אם של גיגה בייט וכרטיס מסך נגיד 5200

הצעתי לו את שתי ההצעות והוא בחר בהצעה הראשונה כי הצעה השניה היתה יקרה לו

אני מאמין שלמרות שזה ישן הסמפרון 2600 יתן לו יתרון משמעותי לעומת מה שהיה לו

בכל מקרה יש לו 1 גיגה שקנה לא מזמן של קינגסטון ולכן אני חשוב שגם אם הכרטיס מסך יהיה על הלוח הגיגה יפצה על זה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוקט 754 זה לא רק A64, וזה לא מחייב קניית כרטיס מסך

אפשר לקחת סמפרון 2600+ בסוקט 754, עם ה-KV-80 של , ה-K8VM800M של ג'יגהבייט, או ה-K8MM-ILSR של (מה שיהיה זמין איפה שתקנה), ולקבל במחיר זהה כמעט מערכת חזקה בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שבדקתי הלוח הראשון של אביט שהצעת עולה יותר מהלוח אביט NF7M ומהאלבטרון הולח של גיגה בייט לפי מה שהבנתי צריך 64 ואז צריך להחליף מעבד תקן אותי אם אני טועה והלוח השלישי לא הופיע באתר של לוגיק

היתרון שראיתי באלבטרון שלמרות שהלוח הוא מובנה זה מגיע גם עם TV OUT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...