מארזים צמודים.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים צמודים....

DarK_NaF

Recommended Posts

התכוונתי להציב מחשב נוסף בצמוד למחשב הנוכחי (מה לעשות - מחסור במקום)...

האם תיווצר בעיה של התחממות יתר מכך שהמארזים יפלטו חום אחד על השני....

אם כן....מה ניתן לעשות?

(אם אתם מציעים את אופציית המאווררים - פרטו איזה, איפה, וכמה כל הסיפור יעלה לי בסופו של דבר).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי להציב מחשב נוסף בצמוד למחשב הנוכחי (מה לעשות - מחסור במקום)...

האם תיווצר בעיה של התחממות יתר מכך שהמארזים יפלטו חום אחד על השני....

אם כן....מה ניתן לעשות?

(אם אתם מציעים את אופציית המאווררים - פרטו איזה, איפה, וכמה כל הסיפור יעלה לי בסופו של דבר).....

אחד לייד השני, שהם סגורים- לא נראה לי...

אבל תמיד אפשר לקרר אותם שיהיה להם נעים בלי שום קשר...;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצמיד אותם יותר מדי

משיעורי הביולוגיה והרובטיקה שלי זכור לי שאתה עלול לגלות יום אחד שאחד מהם מתחיל להתנפח ולאחר חודש חודשיים (זמן החיים של מחשב קצר בהרבה מאדם וקטן מ "שנות כלב") תגלה לידם מחשב נייד קטן וממזרי.

אם הם אחד אינטל ואחד יוולד גולם שלא יעבוד ולא יתרבה (כמו פרד מצוי)

איך חשבת שמביאים לעולם

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ממש לא תהיה בעיה...

פשוט תנסי לשים אותם צמודים אחד לשני, אם יש בעיות(מה שלא נראה לי שיקרה) תנסי למצוא מקום אחר... אם אין בעיות - אז אין בעיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל בד"כ של המארז מתבצע מהפאנל הקידמי והאחורי שלו על ידי מאווררים שמחברים למארז עצמו ועל ידי המאוורר שיש בספק הכח

ולכן אם לא מדובר בשני מחשבים שמאד מתחממים בגלל בעיות שונות, הרי שאין בעיה להניח אותם אחד ליד השני כל עוד יש מספיק מרווח עבור המאווררים

את לא צריכה להוסיף שום דבר לקירור, אלא אם צלעות המארזים מתחממים בצורה לא סבירה גם כששני המחשבים לא קרובים (או צמודים) זה לזה.

ואנשים-תפסיקו להסתלבט עם כל מיני שטויות.אם אתם לא יודעים לעזור אז אל תעזרו לה בכלל. בסוף היא תבין יותר טוב מכולכם במחשבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תנסי לשים אותם צמודים אחד לשני, אם יש בעיות(מה שלא נראה לי שיקרה) תנסי למצוא מקום אחר... אם אין בעיות - אז אין בעיות :)

איך אני אמורה לדעת שיש בעיות? ואיזה בדיוק?

כי בעיקרון לפי מה שבדקתי - דפנות המארזים בקושי מתחממים - לעומת הקדימה והאחורה.....

אז אני חושבת שאם יהיה רווח מסויים בינהם - אז הם בכלל לא אמורים להשפיע זה על זה......

לגיל: תודה על המחמאה....

אבל אני בספק....

אומנם אני מנסה - אבל זה לא מספיק.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיל: תודה על המחמאה....

אבל אני בספק....

אומנם אני מנסה - אבל זה לא מספיק.....

על לא דבר ;D

אני רק אזכיר לך שגם את רומא לא בנו ביום

ואני למשל מתעניין ומתעסק באופן פעיל כבר ארבע וחצי שנים לפחות במחשבים ועדיין כמעט כל יום אני לומד משהו חדש, כולל פה בפורומים.

לדעתי את כבר מבינה הרבה יותר מאלה שבשבילם מחשב זאת "קופסה מפחידה" ולא יותר מזה.

אם לא היה לך אומץ לנסות דברים חדשים וללמוד אז אני בטוח שלא היית אפילו חושבת להתקין וללמוד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות אומר שפיתאום אחד מהמחשבים נתקע הרבה או שיש עיוותים במסך(הגרפיקה פיתאום מתחרבשת)...

אבל לדעתי ממש אבל ממש אין לך מה לדאוג ואת יכולה פשוט לשים אותם צמודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...