צריך עזרה בחיבור מאוורר נוסף - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בחיבור מאוורר נוסף

ha

Recommended Posts

היי, אני חדש פה ואשמח לעזרה בנוגע לקירור מארז. יש לי מערכת דיי מיפלצתית בסך הכל שאני מיתכונן לעשות לה קצת אוברקלוקינג...

לוח אם: Assus P5GD2

זיכרון: 2*512MB / 400MHz

פרוססור: 3.4G 3.6G עם גוף קירור ומאורר מקורי

כרטיס מסך: NVIDIA GeForce 6600 128Mb PCI-E

מארז: Heck tower אני חושב, עם ספק של Heck (כנראה 400W) ושני מאווררים 110 ממ, אחד מקדימה (לפני הדיסקים) מכניס אוויר וואחד מאחורה שואב אוויר

דיסקים: 4 דיסקים ATA, דיסק נוסף SATA ו2 CD

אני הולך להחליף את הקירור מקורי של אינטל (ששווה לתחת) ל 7 Cooling - Freezer וחוץ מזה, אני חייב להוסיף מאורר בדלת של המארז כי גילתי שהדיסקים (4 דיסקים ATA, דיסק נוסף SATA...) חוסמים את כניסת האוויר. חשבתי על מאורר 80 ממ שיכניס אוויר לכיוון אזור המעבד בזמן שמאורר ה 110 ממ (מתחת לספק) מושך אוויר החוצה מהקופסה. מישהו מכיר מאורר 80 ממ שמזרים אוויר כמו מאורר 110 ממ? חוץ מזה, אני חייב כיסוי למאורר כי אני הולך לנסר את הדלת עם דיסק ולהרכיב את המאורר מבפנים.

אשמח להמלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להשתגע עם מים.

הצעה שלי תחליף את המאווררים שמגיעים עם המארז(שהם שווים לתחת) למאוורר 120 מ"מ טונדרבלייד של TT .

ובמקום 80 ממ תיקח גם 120 ממ.

תסדר את ה- HD כך שלא יחסמו את המאוורר(תוריד/תעלה).

במקום את הפריזר 7 תיקח ZALMAN 7000ALCU .

לי יש מארז 6A19 עם 4 מאווררים 120ממ (לא כולל ספק) והטמפ' של הלוח שלי היא טמפ' החדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הרעיון, אבל...

אי אפשר לסדר את הדיסקים שלא יחסמו את המאוורר. תאמין לי, ניסיתי כמה פעמים ווזה לא הולך, פשוט אין מקום אחר בקופסה הזאת ל 5 דיסקים... בכל אופן זה משאיר אותי תקוע עם הבעייה של הכנסת אוויר לקופסה הזאת ולא נראה לי שאפילו מאוורר 120 מ"מ טונדרבלייד יצליח לדחוף מספיק אוויר פנימה. כך שהמקום היחידי שנשאר לשים בו מאוורר הוא הדלת, ימינה וקצת למעלה מהארובה של המעבד.

חוץ מזה, ה Zalman-CNPS7700-AlCu עולה כמעט 300 ש"ח והכי גרוע זה שמשקל גוף הקירור הוא 600 גרם!!! זלמן בעצמם כותבים: The maximum weight for a cooler is specified as 450g for Intel Socket 775/478 and Socket

754/939/940. Special care should be taken when moving a computer equipped with a cooler which

exceeds the relevant weight limit. Zalman Tech is not responsible for any damage that occurs

when moving a compute

ככה שאותי זה מדאיג, במיוחד שאני מזיז את עגלת המחשב שלי לפחות פעמיים ביום.

וגם, אם אני ארכיב את ה 7 Cooling - Freeze אז אצתרך להוריד את הארובה של המעבד? מישהו כאן הרכיב את ה 7 Freeze בקופסה עם ארובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...