על מיקרוגל, צלחת ירוקה וה2 דקות שבינהם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מיקרוגל, צלחת ירוקה וה2 דקות שבינהם

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צוחק זה נשמע לי כמו עבודה של....יותר מ 40 דקות  :o

אני רעב, אני רוצה לאכול. לא להתחיל לפתח תחביב.

אתה תמיד יכול לשים את התפוחי אדמה על האש שעה אחת לפני שאתה אוכל. אם לא, אתה תמיד יכול להכין לך דברים אחרים שדורשים פחות זמן בישול.

אורז למשל ... כוס אורז, שתי כוסות מים, כפית שטוחה של מלח, לבשל 15 דקות, יש לך אורז. ליד זה שניצל שאפשר לטגן ולא להכין בתנור, בתוך 2 דקות יש לך שניצל, לא צריך את כל הציפוי, טגן אותו ככה איך שהוא על האש ל-2.5 דקות מכל צד עם קצת פלפל שחור גרוס ומלח.

רוצה אורז אדום? תוסיף כפית רסק עגבניות לתוך האורז. רוצה אורז צהוב? תוסיף רבע כפית כורכום לתוך האורז. רוצה אורז סגול? קח את הכדורים שלך.

תוך 15 דקות יש לך ארוחה, יותר טוב מזה ?  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כאילו מתאמץ להמציא דברים? איפה כתבתי שחיממתי משהו קפוא? איפה כתוב שזה מוכן?

זה ספגטי שאמא שלי הכינה, עם בשר שהיא טחנה והכניסה בפנים ורוטב שהיא שהיא עשתה, אתמול. אתה מצפה שכל יום כשאני חוזר מאיזה מבחן בגרות או חדר אני אחכה 40 דקות לתפוח אדמה לשעתיים לעוף בתנור?

ואני אוותר על למידת בישול, יש לי רק 56 ימים לדאוג לאוכל לפני שמר טבח שעושה שבוע שבוע ידאג לקיבה שלי בצבא

SAME SHIT...

אמא שלך הכינה אתמול, שמה במקרר. הקפיאה\קררה כדי לשמר את האוכל, אתה באת וחיממת ועל דרך האוכל איבד את הערך התזונתי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bluesky, תן לי להבין.. אתה מציע לו פשוט לזרוק לפח את הספגטי שהיא הכינה אתמול, ולהכין חדש ?

אם כן, אתה ריאלי בערך כמו שמאלני קיצוני... ::)

מה יש לך? מה קשור? שיגיד לאמא שלו שתפסיק להכין לו ספגטי יום מלפני, אם היא תפסיק להכין לו ספגטי, לא יהיה ספגטי לזרוק. קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?  :s05:

היא הכינה ספגטי. לאתמול. הוא אכל ממנו אתמול. נשאר. שמרו במקרר, למחרת הוא חימם אותו ואכל.

זה לא שהיא "הכינה לו את הספגטי יום לפני"  :-X

אל תהיה קטנוני. ::)

אתה הבנת בדיוק למה התכוונתי, אל תהיה ציני . :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי בכלליות שיפסיק לאכול אוכל שמוקפא ומחומם מחדש, במילים אחרות שאריות . אין בזה ערך תזונתי. אם חשובה לו הבריאות שלו שיפסיק, אם לא שיאכל ויהנה. (עד כמה שאפשר להנות מספגטי שמוקפא ומחומם מחדש... :kopfpatsch: )

מה שהוא יעשה עם "הספגטי" שבמקרר שלו שנשאר מאתמול, זה כבר לא ענייני.  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל כבר להזכיר את הדיון עם ההטפות על הדת... ::) בוא נחזור לנושא המקורי - צלחות מתפוצצות :cool2:

איך אתה יודע איפה תעשה טירונות... איפה תשרת, אתה יודע כבר?

עברתי מיון למשהו שדורש טירונות 03. אז כמו שהשייטת עושים טירונות עם הנח"ל ומטכ"ל עם צנחנים, אני אעשה עם התותחנים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל כבר להזכיר את הדיון עם ההטפות על הדת...  ::) בוא נחזור לנושא המקורי - צלחות מתפוצצות  :cool2:

עברתי מיון למשהו שדורש טירונות 03. אז כמו שהשייטת עושים טירונות עם הנח"ל ומטכ"ל עם צנחנים, אני אעשה עם התותחנים  :(

אני לא מטיף לך, רק מידע אותך בדברים שיכול להיות שאתה לא יודע.

רוצה לקחת את הדברים שלי, בכיף. לא רוצה לקחת, בכיף. שלך, לא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...