שאלה בקשר לצמד כרטיס מסך + לוח אם בכ-800 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לצמד כרטיס מסך + לוח אם בכ-800 ש"ח.

Roces

Recommended Posts

הצמד המדובר הוא:

Gigabyte K8NS (s754) ל- כמובן

Gigabyte Radeon 9550 128MB

1. בהנחה שיש לי עוד כ-100 שקל (באמת שלא יותר), האם ניתן לקנות משהו יותר איכותי?

קראתי ביקורות על ה- 6200 המוחלש (משהו של PINE אני חושב) שהראה ביצועים יותר טובים בהחלט, ועולה בערך אותו דבר.

הבעיה שמצאתי רק ל-PCI-E ולא ל-AGP... האם שווה להחליף את לוח האם לתומך PCI-E, ואם כן איזה לוח?

2. בהנחה שכל השינוי הזה לא הכרחי, האם לפחות שווה להחליף את כרטיס המסך לכרטיס מבית Sapphire?

שמעתי שיכולות האוברקלוקינג שלהם יוותר טובות והוא עולה רק 40 ש"ח יותר.

**אני לא מתכוון לעשות רציני כנראה, רק משהו תוכנתי פשוט שאני אחפש כאן איך לעשות**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לתקציב שלך זאת הבחירה הכי טובה, עוד מעט צריך לבוא לארץ לוח של ל754 עם PCI-E, נראה לי, אבל אני לא יודע מה תהיה מחירו... אתה יכול לחכות לו ולחסוך עוד קצת ואז לקנות את הלוח PCI-E עם כרטיס 6200 128MB DVI,TV,PCI-E + HDTV? שעולה 560ש"ח

2) אין צורך להחליף לכ.מסך של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך עוד 100 ש"ח, אז יש שתי אפשרויות:

א.ללכת על הלוח 8KDA3J של EPOX במקום הלוח הפשוט של Gigabyte.

ב.לקחת רדאון 9600PRO של Gigabyte ב-542 ש"ח + הלוח של Gigabyte.

קישור לכרטיס R9600PRO במחיר זה:

http://www.comp-il.co.il/product.asp?cat2cat1id=888&Cat2ID=1096&pid=VDGGBR96128D

קישור ללוח של EPOX ב-511 ש"ח:

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=387#mushkin_memory

(המחירים הכי זולים שמצאתי ללוח ולכרטיס הנ"ל)

הכרטיס מסך R9550 של ב-KSP מגיע עם 64BIT. אם אתה קונה מ-KSP, תקח את הכרטיס של המגיע עם 128BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך R9550 של ב-KSP מגיע עם 64BIT. אם אתה קונה מ-KSP, תקח את הכרטיס של המגיע עם 128BIT.

תודה שהסבת את תשומת לבי לכך... אני כנראה אקח בסוף את ה-9600PRO, מקווה שגלומות בו אפשרויות האוברקלוק שאומרים שגלומות ב-9550 (לא שאני אוברקלוקר רציני, רק טוויקינג תוכנתי קטן אולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...