The best RPG - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The best RPG

Tomerico

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן עולם ומלאו, והוא פשוט ענקי במימדיו!

אבל מה שמעצבן שם (למרות שזה יותר מציאותי ככה) שאפשר למצוא חפצים שעולים המון כסף ובעיקרון תמורתם אני אמור לקבל עשרות אלפי מטבעות אבל במציאות אין סוחר עם מספיק כסף כדי למכור לו. מה גם שדי קשה לגנוב שם :( צריך להתגנב ממש טוב בלי שהמוכר ישים לב ולחטוף חפצים משולחנו :) ואז אם הוא מספיק טיפש למכור לו בחזרה.

אם כבר מדברים על משחקים עם עולם מלא אז יש את Arcanum ושם כבר אפשר לשדוד ממש את החנויות, להתגנב לבית של המוכר בלילה ולגנוב את כל החפצים כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא בת'רד הנכון איש!

ולגבי DUES EX, אני חולה על המשחק הזה אבל הוא לא RPG כי העלילה ליניארית והבחירה שלך די מוגבלת...

MOROWIND ו ELDER SCROLL באמת מוצלחים, אבל אין משחק שהתעלה על סידרת BALDURS GATE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה............

אני יכול להמליץ לך על לעזוב את משחקי הRPG ולעבור ל Counter Strike

ואם אתה משחק כבר CS

אז אחלה

אני פשוט שונא משחקי RPG

:bash:

תאמין ךי שני כבר משחק CS

במשחקי rpg שהצאתם לי אני יודע זה טיפשי אבל אני רוצצה לדעת

השמירה במשחק היא כמו בדיאבל [מעצבנת ויותר מקשה או כמו בsc מהירה פשוטה וזמינה בכל זמן ויש לך יותר משמירה אחת (אין סוף)]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא בת'רד הנכון איש!

ולגבי DUES EX, אני חולה על המשחק הזה אבל הוא לא RPG כי העלילה ליניארית והבחירה שלך די מוגבלת...

MOROWIND ו ELDER SCROLL באמת מוצלחים, אבל אין משחק שהתעלה על סידרת BALDURS GATE!

DX הוא כן RPG, במידה מסוימת, כי אתה מפתח את הדמות... אתה אמנם לא יכול לבחור אם להטרף לNSF או לא, אבל את כל השאר אתה כן בוחר... כל דבר אתה יכול לעשות בלפחות 2 דרכים...

ויש שתי משחקים שהתעלו על בלדורס גייט: PLANESCAPE TORMENT, אחד מהמשקים היותר מבריקים בהיסטוריה. עלילה מעולה, עיצוב יפה, פתוח, חכם

והשני הוא פולאאוט, שזה פשוט משחק עילאי... מצחיק, חכם, עמוק, ארוך, לא חוזר על עצמו, מהנה, פתוח... הRPG הכי טוב אי פעם

וחאידיוט שאמר CS במקום RPG. משחקים כמו CS מיועדים לאינסטינקטים, RPGים למיניהם מיועדים למוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקי rpg שהצאתם לי אני יודע זה טיפשי אבל אני רוצצה לדעת

השמירה במשחק היא כמו בדיאבל [מעצבנת ויותר מקשה או כמו בsc מהירה פשוטה וזמינה בכל זמן ויש לך יותר משמירה אחת (אין סוף)]

תענו לי בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לש שאלתי עם קשה ללשמור שאלתי איך שומרים, כמו בדיאבלו? שזה יוצא לך אח"כ ומחזיר את המפלצות או כמו כל משחק אסטרטגיה אחר שבו השמירה לא מוגבלת ולא מפריעה או מקשה על המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...