The best RPG - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The best RPG

Tomerico

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך גישה לאנשים, הא? כרגע הצלחת לגרום לכ"כ הרבה אנשים לחשוב שאתה אידיוט... במקומך לא הייתי יוצא מהבית.

חוצמזה זה די מוזר לשמוע את זה ממישהו שנמצא באתר מחשבים, לא? רק אני שם לב לאירוניה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו אירוניה? אנשים פה חושבים שFF זה RPG... חייבים לתקן את הבעיה... משחקי תפקידים זה משחקים שבהם אתה היא הדמות הראשית, ואתה יכול לעשות הכל... המחשב אמנם מגביל את האפשרויות, אבל עדיין אפשר ליצור עולם רחב ופתוח, שבו הדמות מתפתחת כפי שאתה מוצא לנכון...

דאוס אקס זה אחלה RPG

נ.ב. אם אתה מדבר על ההערה של אגודת החנונים המקומית, אני גאה להגיד שאני חבר באגודה החנונים של רעות... RPG זה (בד"כ) דבר של חנונים, אבל כאלה שגאים בזה שהם חנונים... כמוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדברים ש"כתבתי" קודם

אני לא הייתי כול הבוקר כי יש לי קורס קיץ במטמתיקה כול הבוקר, אז זה בטח האח הקטן שלי כתב את כול זה (כשהוא יחזור אני כוד אתפל בו :bash:) ואני מחקתי את כול מה שהוא כתב. אני ממש מצתער

אני מעוד אהבתי את SUMMONER יכול להיות שהוא לא הכי טוב אבל בהחלט אחד הטובים וגם Vampire: The Masquerade Redemption

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף נרשמתי :)

RPG שלא דורש לקרוא הרבה... בוא נחשוב...

יש את כל המשחקים בסגנון דיאבלו שלא דורשים הרבה חוץ מאצבע חזקה שלא תתעייף מלחיצה מרובה על כפתור :) אבל אני לא מחבב Hack and Slash משום שהעלילה מוגבלת וכך גם העולם מבחינת חופש פעולה כך שלא הייתי הולך על VTM ועל DS. אם NWN דורש לדעתך הרבה ידע באנגלית אז אני לא יודע מה להציע, אולי פשוט תנסה לשחק בכל מקרה, ככה גם האנגלית תשתפר וגם תראה שהטקסט רק מוסיף לחוויה של RPG אמיתי. תנסה את Arcanum, אם אני זוכר נכון יש בו פחות קריאה מאשר ב BG והוא ממש כיפי (כמו Fallout).

יש גם המון משחקי RPG לקונסולות ישנות כמו SNES כמו Final Fantsy הראשונים, ולגיימבוי יש את פוקימון שאהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Morrowind = The Elder Scorlls 3 ?

אם כן....זה משחק טוב לאללה..אתה בוחר מה אתה תהיה ( גנב, קוסם, לוחם ועוד הרבה...) ואיזה כישורים יהיו לך, באיזה כלי- תהיה טוב...וכו...אמנם יש שם הרבה לקרוא אבל זה משחק טוב והוא ישפר את האנגלית שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...