ביוס דפוק או טכנאי שקרן? - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביוס דפוק או טכנאי שקרן?

B-E-A-utiful

Recommended Posts

אם אינני טועה וירוס הצ'רנוביל פוגע בביוס. אבל הוא לא מאט את המחשב אלא לא נותן לו אפשרות להידלק.

לא שמעתי על וירוס שמאט את המחשב דרך הביוס, אבל אולי יש. בכל אופן, לא מאבחנים את זה במהירות. אני ממליץ לך לעקוב אחרי ההמלצות שקיבלת כאן ולבצע רק כפתרון סופי אם לא מצאת פתרון, וגם אז אל תצפה ליותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שרציתי לשמוע. תודה.

אם אני שם DDR400 זה יעבוד עם הלוח המסכן שלי????

(הוא יצא בערך בקו התפר בין SDRAM ל-DDR)

דגם:

PC400 M920

צ'יפסט - VIA VT8753

רצוי מאוד שתשים זיכרונות ולא SDRAM. תרגיש הבדל משמעותי ככל שהלוח תומך בזיכרונות במהירות גבוהה יותר.

לפי שם הדגם, אני מניח שיצרן לוח האם שלך הוא Pcchips.

בבדיקה מצאתי שלוח האם תומך עד DDR266. לכן, הזיכרונות שלך יפעלו במהירות זו גם אם תקנה DDR400.

בכל מקרה, כאמור, תרגיש שיפור ביחס למצב הקיים, במידה ותעבור ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חירטוט אחד גדול, אם כבר פוגע וירוס בביוס הוא מוחק אותו ולא משחק לכם משחקים עם הFSB או תיזמונים.

לא להאמין לכל שטות שמישהו אומר. הייתי שמח אם תוכל לשאול את הבחור מה השם של הוירוס שגורם לזה. שנוכל לבדוק במאגר מידע של Symantec או Kaspersky או על המאפיינים של הוירוס הזה. אני יכול להבטיח לך שהוא ימציא איזה תירוץ עלוב.

תמיד קל להעביר אחריות לוירוס ולתת תירוץ מאשר באמת לפתור בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק במאה אחוז :xyxthumbs: בדיוק מה שחשבתי לירשום רק שניסחת את זה יפה יותר

תבקש ממנו את השם של הוירוס באמת וניראה מה הוא ימציא לך

דרך אגב, משהו שלא קשור לנושא אבל... אני מת על הת'ראדים האלה שפותחים על אנשים שמגדירים את עצמם בתור :"טכנאי מחשבים!!!" עם כולה ידע בסיסי...

אלה לדעתי הת'ראדים הכי מעניינים!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המשפט הבא הוצאתי מדוח הבא:

It can overwrite your system BIOS. If that happens, you should contact the BIOS vendor for instructions on how to fix it.

http://www.symantec.com/avcenter/venc/data/cih.html

אם תרדו ממש למטה בעמוד תוכלו לראות זאת.

יש כזה דבר וירוס בביוס. יש כזה דבר וירוס שהורס את הביוס.

אם יש כזה דבר וירוס שרק מאט את המחשב ישירות מהביוס אני לא יודע. אך אני משער שלטכנאי המחשבים הזה יש ידע אדיר בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וירוס שפוגע בביוס וגורם לפגיעה בביצועים הוא טכנית קרוב לבלתי אפשרי, אלא אם כן נכתב עבור גרסת ביוס מאוד ספציפית של לוח אם מאוד ספציפי. בקיצור שכח מזה, הטכנאי הזה לא מבין שומדבר.

המחשב שלך באופן כללי קצת עגלה.

קודם כל, איזה לוח אם יש לך? האם הוא מסוגל לקבל SDRam? כרגע יש לך SDRam רגיל לחלוטין שרץ ב100 מה"ז. אם יש לך סלוטים ל SDRAM, מומלץ בחום לזרוק את הישן ולשים מקל חדש בנפח 512 מגה (לקנות במהירות 400 מה"ז ולא פחות - על מנת שתוכל להשתמש בו גם למחשב הבא, אם הוא יהיה מבוסס AMD).

דבר שני, פשוט גבה את הנתונים, והתקן מחדש נקייה.

סיכוי יותר מסביר שתרגיש שיפור משמעותי בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...