תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם?

Moooshe

Recommended Posts

אורח voodooman

טוב שהייתי קטן הייתי רואה פה ושם ועד גיל 7 בערך ראיתי רק תוכניות בערב וזהו שני תכניות קצרות וזהו... אמרו יל שלא טוב ולא בריא לעיניים הרבה זמן מול המסך וזה היה ככה והראייה שלי הייתי מעולה הייתי רואה בערב מעולה וביום הייתי רואה מה כתוב ממרחק של 800 מטר פלוס מינוס היום אני בקושי רואה מה כתוב ממרחק 15 מטר איזה הבדל אהה :'( :'( :'( :'( ואני לא צוחק באמת ראיתי ממרחק 800 מטר מדדתי לבד וגם אם חברים פשוט היינו נוסעים והיו שלטים וקיצר היה איזה שלט שהיה בערך 800 מטר אחרי השלט הבא וראיתי מעולה מה כתוב היום אני רואה רק 15-20 מטר ככה לא יכול יותר אני כבר צריך :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קיצר מחשב זה חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלח לי חברי היקר משה אבל 14 שעות מול המחשב ואיך לא תצפה להופעת בעיות גופניות חמורות אצלך? זה בהחלט משפיע על המון חלקים בגוף ויכול להרוס הרבה מערכות בגוף ולהחליש אותן, אני חשבתי שאתה מדבר על ישיבה של 7-8 גג 9 שעות ביום מול המחשב אבל 14 זה ממש המון.

גם 7-8 נחשב המון, ולמעשה גם שעה, אם אתה לא עובד נכון, זה הרבה יותר ממה שהגוף שלך היה רוצה.

ואין מה לעשות, אני מנחש שאתה עדיין תלמיד, אבל כשתגדל, אם תבחר במקצוע שקשור למחשבים (ולא בהכרח בכיוון שאני הלכתי אליו - היום בכל תחום בצבא ובאזרחות אתה תמצא אנשים שיושבים מול מחשב ימים שלמים), גם אתה תמצא את עצמך מספר שעות כזה מול המחשב...

כמו שכתבתי, זה לא כל החיים שלי, אבל בצבא היו לי תקופות שעבדתי יותר מ-12-13 שעות ביום. תוסיף לזה את בדיקת האימיילים/hwzone/חדשות היומית בבית והגעת ל-14 שעות בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שיש להם , אל תשימו אותם על הברכיםים הדבר גורם לכיווץ האשכים והריסת תאי זרע. (אני רציני)

אותו דבר לטייסים בגלל המכ"O שהורס תזרע ובגלל זה תמיד לטייסים יש בנות ולא בנים כי הכרוזמום Y או X נהרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שיש להם , אל תשימו אותם על הברכיםים הדבר גורם לכיווץ האשכים והריסת תאי זרע. (אני רציני)

אותו דבר לטייסים בגלל המכ"O שהורס תזרע ובגלל זה תמיד לטייסים יש בנות ולא בנים כי הכרוזמום Y או X נהרס

שטויות.

החום והקרינה הנפלטים מלפטופ יכולים באמת לפגוע בפוריות הגבר לטווח הארוך, אבל לא לגרום לשום כיווץ אשכים.

בכל מקרה לגודל האשכים אין שום קשר לפוריות הגבר.

הטענה שלך על טייסים מראה על חוסר ידע: קרינה שפוגמת בזרע לא מזיקה רק לכרומוזום Y (גברים) אלא לכל התא. קרינה יכולה לעקר או לגרום למוטציות, אבל היא לא שיטה בדוקה להבאת המין היפה לעולם.

לטענתך "תמיד לטייסים יש בנות" - אבל המציאות מוכיחה אחרת.

יום טוב שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...