תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם?

Moooshe

Recommended Posts

לא ידעתי שאפשר לקבל כל כך הרבה בעיות משימוש במחשב, אני משתמש במחשב כל יום משהו כמו 3-4 שעות וזה נשמע מדאיג לראות את מה שאתם מספרים כאן.

מה שטוב זה שאני רוב הפעמים עושה הפסקות, ואני בכלל בקושי מקליד (רק בפורום אני רושם כזה הרבה) ובגלל זה אני כותב "לאט" יחסית לאיך שאני צריך עם כל השנים של ניסיון על המחשב.

ראיתי בטלוויזיה שחשוב שבעבודה על המחשב יהיו לך את כל התנאים האלו:

א) על המסך צריך להסתכל כשהראש מונח כלפי מטה.

ב) חשוב שתהיה משענת תומכת לגב.

ג) הזווית בין היד לעכבר שתהיה גדולה מ 90 מעלות (הזווית שנוצרת במפרק) ולהשעין את היד על משהו.

ד) מקום מוגבה לרגליים.

כדאי לזכור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

טוב ככה אני רואה הרבה יותר חרא הראייה שלי ירדה באיזה 30-40 אחוז לפחות!! :'( :'( :'(

חוץ מזה הכל טוב הגב עקום קצת חחח כי מאז שהייתי קטן עבדתי בעבודות שמעמיסות על הגב הרמתי דברים כבדים כל החיים מגיל 8 אז זה בסדר אצלי לא ממש מייחס לזה חשיבות מה שחרא זה הראייה שלי :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המאחלים.

למי ששאלו, אני עוד 5 חודשים בן 23, ומאחר ומאז גיל 16 אני לא רק חובב מחשבים אלא גם עובד במקצוע, היו תקופות שביליתי גם יותר 14 שעות ביום מול המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הראיה שאנשים מדברים פה יש לי כמה דברים להגיד שאני אישית עברתי אותם אז ככה היום הראיה היא 6:6

אבל הדבר שאני רוצה לספר הוא כזה

שקניתי את המחשב הראשון שלי בארץ זה היה 2 קניתי איתו מסך של PROVIEW הוא לא היה מהמסכים הדקים מן הסתם לפני 7 שנים הם היו יקרים מדי

קיצרת עם מסך לא דק זה או אחר העיניים סובלות פי כמה מאשר עם מסך LCD גם שאני בא לחבר שלי ואנחנו יושבים אפילו 3 שעות אני מקבל כאבים בעיניים

אבל ב LCD אני יושב יותר מ 5 שעות אפילו, לא רצוף כמוון ואין לי שום בעיה בעיניים

בקיצור אני ממליץ על LCD לכולם אני לא יודע עם זה באמת יותר בריא אבל לפי הרגשה אישית שלי זה בריא יותר בכמה רמות אני ממש בדקתי את זה

תגידו המיקלדת הזאת המיוחד איפה יש בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה מסך נורמלי זה החלק שחייבים להשקיע בו הכי הרבה במחשב.

יש לי חבר עם ראייה 6/6 אבל יש לו מסך זבל ובגלל שהוא מסתכל בו כל היום אז הוא רואה הכל מטושטש והראיה שלו נדפקת.

אח"כ הוא היה שבוע עם מסך נורמלי והראיה שלו חזרה להיות טובה אבל אחרי שבוע הוא שוב חזר למסך הזה :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי עכשיו הולך מזה לכאוב לי הידיים תמיד זה ככה גם אחרי שמדברים על סרטן פתאום כואב לי הראש וכאלה... =\

ותגידו אני יושב בערך בממוצע 3-4 נדיר ש5 (הממוצע משתנה בחופשים או למטה דרסטית או למעלה דרסטית תלוי בכוח שלי לצאת ) אז מזה יכול להיות את כול הדברים שאתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..זה לא ממש חדש שכל הקטע עם המחשב גורם לכל מיני בעיות ביידים בעיינים ובכל מיני דברים..לדעתי זה ממש טוב שסיפרת את הסיפור הזה פה ככה אנשים יוכלו להבין מה באמת הנזקים של המחשב ושהכל זה לא סתם שטיות..אני מודע להם..אבל לא ממש מצליח להפנים אותם :s07:

בקיצור,תרגיש טוב והחלמה מהירה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איפה אפשר להשיג את הכדור לחיצה לחיזוק פרק כף היד???

יכול מאוד לעזור פה לכולם אם תלמדו כתיבה עוורת זה חוסך את כיפוף הראש למקלדת.

אני אישית למדתי לא ממזמן וזה עוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא נראה לי שגולש בפורום הזה בן-אדם אחד שלא יודע לכתוב עיוור במקלדת.

האם יש אתר בארץ שמוכר את ה-POWERBALLS האלה ואתם יודעים בטוח שהם לא מזויפים שם?

יש לי חבר תואר ראשון במחשבים ומשהוא ילד קטן הוא במחשב וכל היום הוא מתכנת....והוא לא יודע כתיבה עוורת.(הוא כותב מאוד מהר אבל לא בכתיבה עוורת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי חברי היקר משה אבל 14 שעות מול המחשב ואיך לא תצפה להופעת בעיות גופניות חמורות אצלך? זה בהחלט משפיע על המון חלקים בגוף ויכול להרוס הרבה מערכות בגוף ולהחליש אותן, אני חשבתי שאתה מדבר על ישיבה של 7-8 גג 9 שעות ביום מול המחשב אבל 14 זה ממש המון.

אני ביום בערך 4-5 במחשב והבעייה היחידה שיש לי זה קוצר ראייה וגם זה אמרו לי שזה לא הכי קשור לישיבה ממושכת מול המסך {רופא עיינים אמר לי את זה למי ששואל}.

לפעמים שיש קצת כאבים בגב או בכתפיים אני קם עושה מנוחה עושה מתיחות לא כמו לפני משחקי כדורגל אבל מפעיל את השרירים ומשחרר אותם הכל למען הבריאות :D.

מי יתן וכולנו נהייה בריאים וחזקים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלצת התוכנה שהציעו פה RSIGUARD היא כל 20 דקות בערך בהתאם לשימוש שלך במקלדת ובעכבר היא עושה לך הפסקה שני דקות ומציגה לך תרגילים שאתה צריך לעשות וכל פעם יש תרגילים אחרים...מתיחות ידים פרקים רגליים הרפיית שרירי עיניים ועוד.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האלה עם הבעיות עיניים: אני יושב על המחשב לפחות 4-5 שעות ביום כבר הרבה שנים ואני עדיין רואה מצויין (טפו טפו טפו טאצ' ווד :)

אבל מצד שני אני בחיים לא צפיתי בשום סוג של מסך לפני גיל 7~ (אל תשאלו למה כי הסיבות אישיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...