תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיד הזהירו אתכם מנזקי המחשב אבל לא הקשבתם?

Moooshe

Recommended Posts

אני יחסתי הייתי די מעודד ששמעתי שזאת הבעיה מכיון שבהתחלה פחדתי שמודבר בהתעקמות של העצם.

כרגע אני נמצא פעם בשבועיים ליד המחשב כך שאני פחות דואג. אני ככל הנראה יקנה תחבושת אלסטית גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בן כמה אתה?

17. את הניתוח עברתי שנה שעברה..

כל מי שמרפרף בת'ראד הזה וחושב שלו זה לא יקרה צריך לחשוב על זה עוד, אתם לא מבינים איזה נזק אתם עושים לעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי(הוא למד תואר ראשון במחשבים) שהיה לחבר שלו את הבעיה והוא היה צריך לעשות ניתוח ליישור העצם וכמו כן הוא אמר שגם הוא סבל מכאבים באצבע.

סתם ככה ממש עכשיו התקנתי א התוכנה RSIGUARD וכל פעם שמזיזים את העכבר הכפתור נלחץ אוטומטית אני ינסה להתרגל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מפחיד וחשוב..

החלמה מהירה ובריאות לכל החולים פה.

אני גם מרגיש שבאופן שיטתי אני הורס את הגב ופרקי היד. ואני כמובן לא עושה כלום.

אחרי המקרים שתיארתם..דברים ישתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על מקלדות מפוצלות לכל אחד. והמקלדת המפוצלת הטובה ביותר שראיתי היא של (מה גם שיש לי אחת כזאת)

במקום להקליד על שטח קטן שצריך לדחוס את הידיים לתוכו כדי להקליד כראוי עדיף להשתמש במקלדות מפוצלות או פשוט לשמור על זווית מרפקים של 90 מעלות.

היתרון המקלדת של על גבי המקלדות הרגילות היא שיש יותר מרווח בין הלחצנים,והמקלדת מאוד גבוהה,ככה שבמקום לשמור על גובה מאוד נמוך של המקלדת על מנת לתת מנוחה לפרק היד המקלדת של נותנת לפרק היד להישען על המקלדת ועדיין לשמור על זווית גבוהה של האצבעות למען הקלדה יעילה יותר.

הכי טוב זה לתת הרגלים בריאים לעצמנו. אני למשל אוהב לשתות מים ליד המחשב. לכן אני לוקח איתי כוסות קטנות יותר וכך אני צריך ללכת למלות את הכוסות כל חצי שעה או יותר. כך אנחנו שומרים גם על העיניים וגם על שאר שרירי הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב זה לתת הרגלים בריאים לעצמנו. אני למשל אוהב לשתות מים ליד המחשב. לכן אני לוקח איתי כוסות קטנות יותר וכך אני צריך ללכת למלות את הכוסות כל חצי שעה או יותר. כך אנחנו שומרים גם על העיניים וגם על שאר שרירי הגוף.

אהבתי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי באמת יש בקבוק מים ליד המחשב

חשוב לעשות הפסקה של 15 דקות מהמסך כל 15 דקות. אחרת העיניים נהיות אדומות (לא רציני) ואז כעבור השנים תזדקקו למשקפיים(לא נעים)

הקשיבו ותיזהרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי(הוא למד תואר ראשון במחשבים) שהיה לחבר שלו את הבעיה והוא היה צריך לעשות ניתוח ליישור העצם וכמו כן הוא אמר שגם הוא סבל מכאבים באצבע.

סתם ככה ממש עכשיו התקנתי א התוכנה RSIGUARD וכל פעם שמזיזים את העכבר הכפתור נלחץ אוטומטית אני ינסה להתרגל....

אתה יכול לכבות את הלחיצות האוטומוטיות ע"י ליחצה וביטול ה-autoclick . בחלון התוכנה...

אבל זה חלק מהקטע שברגע שכל הזמן לוחצים על העכבר זה דופק איזה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלמה מהירה ובריאות לכל החולים פה.

אהבתי, זה נשמע כאילו אני נמצא בפורום הגיריאטרי "על זקנים ועל זקנות"... :lol:

וחוצמזה, באמת החלמה מהירה, מניסין אישי (נו, כמו רוב משתמשי המחשב הכבדים...) זה די כואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה משהו דומה, היד שלי כאבה להמון זמן ולא יכולתי להקליד או לגעת בעכבר

אז פשוט לקחתי הפסקה מהמחשב והשתמשתי יותר ביד שמאל, ואחרי כמה חודשים זה לאט לאט החלים, הלכתי לאורתופד אבל הוא פשוט אמר לתת ליד לנוח... זה הכל, מה שבאמת קרה לי משהו זה מישיבה לא נכונה מול המחשב, שבעקבותיה באו בעיות ברכיים שהיו צריכים חודשיים של טיפול אצל אורתופד, מומלץ לקנות כיסא נוח למחשב ולא להתפשר לקחת את הטוב ביותר, כי אחרת הנזק שנגרם יכול להיות מאוד מעיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לקחת הפסקה בשביל העיניים כל 30 דקות.

בשביל השרירים בערך אותה כמות זמן.

חשוב להרבות למצמץ, ולהסתכל על דברים רחוקים יותר כדי לשנות את הפוקוס של העין.

חשוב גם לעצום עיניים למשך 30 שניות כל כמה זמן.

ואם העיניים כואבות (בגלל עייפות לרוב) זה הזמן לכבות את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...