תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה

אורח voodooman

Recommended Posts

תגיד PsychodaliC, מי אתה חושב שאתה? אתה בסה"כ צוציק בן 18.

מה קרה, עשו לך שטיפת מוח בשיעורי אזרחות בתיכון שחייבים לקיים את חוקי המדינה בצורה עיוורת ואסור למתוח ביקורת על החלטות הכנסת?

לידיעתך, במדינה דמוקרטית מותר להפגין ומותר למתוח ביקורת על השלטון.

חוק זה לא דבר קדוש. חוק אפשר לשנות ואף לבטל.

החוק שמחייב נהגים צעירים לנהוג במשך שלושה חודשים עם מלווה הוא חוק מטופש ולא יעיל, לא רק לפי דעתי אלא גם לדעתם של הרבה מאוד אנשים אחרים. זה שאתה חושב שמדובר בחוק חשוב לא הופך אותך לרוב, אז אל תדבר בשם רוב שאתה לא מייצג. אני אמנם לא מכיר אותך, אבל נראה לי שאתה פשוט ילד חסר דיעה עצמית שמקבל על עצמו דיעות והחלטות של אחרים כדי להרגיש שייך ל"רוב".

מאז שהחוק הזה חוקק הוא עבר מספר שינויים, והגיע הזמן שיעבור מהעולם כמו הרבה חוקים מטופשים אחרים שבוטלו.

הרבה יותר יעיל להשקיע בתשתיות ובהסברה מאשר לחוקק כל מיני חוקים מטופשים שמכבידים על הנהגים לשווא ולא תורמים דבר.

אל תזמין אותי לעזוב את הארץ. אם מעצבן אותך שאני מותח ביקורת על המדינה, אז אתה מוזמן לעזוב בעצמך לאחת הדיקטטורות בעולם השלישי, שם אסור למתוח ביקורת על המדינה

קודם כל, צוציק תקרא לחברים שלך, לא לי. אתה חושב שבגלל שיש לך איזשהו יתרון בגיל עלי זה הופך אותך לצודק יותר? ממש לא.

אני לא אומר שצריך לקיים חוקים בצורה עיוורת, ממש לא, יש הרבה מקום לביקורת כנגד החוקים, אבל יש הבדל בין ביקורת לגיטימית, הפגנה (כחוק, לא כדוגמת המתנחבלים חוסמי הכבישים) לבין עבירה על החוק.

חוק קדוש? אני לא זה שיחליט. אבל מי אתה שיחליט שהמלווה לא יעיל? אפשר להגיד הרבה דברים לגבי החוק של נהג חדש (שגם לי יש השגות כלפיו), אבל אל תקבע בכזו נחרצות שהוא לא יעיל, אולי יש צורך בהרבה תיקונים בו, אבל ללמוד מנסיון של נהג וותיק זה לא דבר לא יעיל, להפך.

ד"א, אני מסכים שהרבה יותר יעיל להשקיע בתשתיות ובהסברה, אבל זה מה שקיים, וזה מה שצריך לקיים.

אין לי בעיה עם ביקורת לגיטימית על המדינה, זו חלק מהדמוקרטיה. יש לי בעיה עם קריאות לעבירה על החוק וזלזול בו, ויש לי בעיה עם אנשים שלוקחים את החוק לידיים, ומסכנים חיי אדם.

אין לי שום צורך בהסתתרות מאחורי רוב כזה או אחר, מאחר וסוגיית "האם החוק טיפשי או לא" בכלל לא קשורה לעניין, יש חוק- צריך לקיים אותו, לא בצורה עיוורת ובלי מחשבה, אבל במקרה הפרטי הזה, לא משנה מה תגיד, אין בכלל מקום לדיעה עצמית.

דווקא נחמד שאתה, אותו אחד שתומך במאבק בהתנתקות בצורה כזו תקיפה(על כל פניו הלא חוקיות והלא דמוקרטיות), מסתתר מאחורי הדמוקרטיה.

לא יודע, אני נשאר פה לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר שלי נהג בלי מלווה תפסו אותו שללו לו רישיון לחודשיים,קנס 1000 ש"ח וגם שנתיים על תנאי מה דעתכם על זה?! היה לו מזל או שהוא נידפק תשמעו ניידת תנועה ארצית תפסה אותו באילת הוא אמר שאני מלווה שלו אבל גם אני נהג חדש חחחחח  :kopfpatsch:

חבל שלא שללו לו את הרישיון, שילמד.

כביש זה לא צחוק, בכביש לא צוחקים. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ... נכון השלט הצהוב המעצבן הזה שצריך לתלות מאחורה למשך שנתיים , נשאר לי עוד חצי שנה בערך הקטע הוא שמידי פעם אני שוכח לשים או שהוא עף

מהרוח וכו'

מה קורה אם תופסים אותי בלי השלט הזה ? לא יעשו לי מזה סיפור נכון ?

מכל התקופה של השנתיים שמתי את השלט הזה של הנהג חדש אולי פעמיים וחצי, לא תפסו אותי לא חשדו לא כלום.

אבל כנראה שלי יש מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי את הכוח לקרוא את כל הנושא, אבל בכל זאת יש לי כמה דברים להגיד.

קודם כל, לפי דעתי העונש שיצא לו קצת מוגזם, אם כי זה עדיין בסדר.

המשטרה צריכה לתפוס את האנשים המפגרים שחושבים שהכביש זה מגרש מכוניות מתנגשות.

הינה דוגמא טריה מאתמול בלילה שהייתי בפארק עם חברים, עברו 2 רינג'רים בכביש.

כמובן נסעו ביחד וזה..

ואז הרינג'ר הראשון החליט לעצור פתאום והשני בכוונה התקרב אליו מהר ועצר עצירה חזקה ממש מילימטר לפני התחת של הרינג'ר הראשון.

אז הם התחילו "לחמם את המנוע" מה שנקרא, סתם ללחוץ על גז בניוטרל או סתם כזה להתקרב לאט עם ברקס והרבה גז,

לא יודע מה עשו.

סתם הרינג'ר השני נכנס בתחת של הראשון (חלש כמובן) ואז הראשון עשה פנית פרסה בכביש דו סטרי סה"כ (2 נתיבים מסכנים).

פניית פרסה מהירה מאוד!! כמעט התהפך (ממש חבל שלא, באמת ממש חבל), וממש התחילו לעשות כאילו זה מגרש של מכוניות מתנגשות.

באותו רגע שכולם כמובן הסתכלו לראות את המפגרים האלה, פשוט רציתי ממש ממש שכל מי שהיה ברינג'ר יתהפך וימות או יפצע ממש קשה.

ולפי דעתי זה העונש שהכי מגיע להם, הם רוצים להפתרע? שימותו כתוצאה, ובאמת לא מתוך רוע לב. פשוט לראות את הזוועה שהולכת על הכבישים.

אולי הדרך היחידה להפטר מהם זה שהם יהרגו את עצמם ואולי זה יגרום לחברים שלהם (אם הם גם כאלה) לא לעשות אותו דבר.

בכל מקרה, לפי דעתי צריך להחמיר הרבה הרבה יותר את ההוצאת רישיון לטרקטרונים (רינג'ר, טום כאר וכו..).

צריך פשוט להעיף אחד אחד מהכביש שלילה של שנתיים לפחות!! על כזאת התפרעות בטרקטרונים.

מה לעשות, כבר אי אפשר לדעת אם כל הפוזיונרים (ילדי הפוזות) בעלי מזל גדול מאוד, או

שיש לנו מדינה ומשטרה פשוט מפגרים.

במקום לתפוס והלעיף את מי שצריך להעיף, הם מעיפים נהגים טובים שלא עשו שום דבר ותוקעים להם עונשים שלא מהעולם הזה.

אם הוא נהג בלי מלווה, לא משנה כמה ימים נשארו מגיע לו את העונש שלו. אבל שנתיים על תנאי?! אין שום פרופורציה בין העונשים לבין העבירות.

אגב, לכל מי שרוצה לדעת, לפי מה שהמורה נהיגה שלי אמר, ככל הנראה שעוד חודש ככה החוק שאומר שמותר להסיע רק 2 אנשים עד גיל 21,

כנראה מתבטל.

שזה גם חוק מטומטם שאני פשוט לא מבינים מאיפה הם ממציאים את החוקים האלה?

לפעמים יש תחושה שהמדינה רוצה שרק הסטטיסטיקה תיהיה נמוכה, שאם יעשה תאונה רצינית אז שיסיע 3 אנשים

ולא 5, פחות מתים - פחות לסטטיסטיקה של המדינה.

וזה פשוט מחשבה מגעילה שלמדינה איכפת רק מהסטטיסטיקה שלה במקום באנשים באמת.

ואם זה כדי שלא יהיה לחץ חברתי על הנהג החדש, אז מצטער להגיד אבל 2 אנשים יכולים ללחוץ

לפעמים יותר מאשר 4 אנשים.

ואם כבר עושים את החוק הזה, אז שיעשו אותו עד גיל 19, עד שנגמר הנהג החדש, זה עוד הגיוני.

אבל מאיפה בא להם ה21 הזה?!

שערוריה מה שקורה במדינה, זה הכל.

תשמרו על עצמכם הכי חשוב,

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg החוק של ה-3 חודשים באמת מטומטם

ואם חשבת שזה מטומטם אז מה עם הסעיף שמותר להסיע רק 2 אנשים נוספים?

בגלל הלחץ על הפוליטיקאים הם אומרים "אם אנחנו לא יכולים להפחית את מספר התאונות אז נגרום לכך שיהיו פחות אנשים במכוניות"

אבל זה לא יגרום לכך שפחות אנשים ייצאו בשישי, אלא שיותר מכוניות ייצאו בשישי

מה שמגדיל את הסיכוי לתאונות דרכים

מעוות או לא מעוות? חוק יותר נורמלי זה כבר החוק שקובע מסים על דיג בים המלח

ד"א הקטע המטומטם הוא שיש ליד הפגוש האחורי לרוב מחזירי אור, אם האור של המכונית שבאה מאחוריך לא מגיעים אליה (להזכיר לכם טווח האור הזה הוא 30 מ' בלבד, שזה אפילו לא רבע ממרחק הבלימה של מהירות של 100 קמ"ש)

אז איך האור יגיע לווסט שלך?

וחוצמזה למה לעזאזל יש כפתור בצורת משולש אדום שמדליק אורות חירום?

TommyW

חבר שלך אידיוט אם הוא נסע בלי מלווה 5 ימים לפני סוף המלווה

אין מילה אחרת לתאר את זה

TOMMYB1

לנסוע מתחת ל 55 קמ"ש בכביש מהיר זאת עבירת תנועה

והוא כבר אמר שהם נסעו בתוך אילת

TeaTime זה רק ברכב ציבורי, מונית אוטובוס וכיו"ב

SuperGohan אני מסכים איתך לגמרי

ותקרא את המשך התיאוריה שלי למעלה שכתבתי ל Borg

ד"א למי שכתב את זה (לא שמתי לב) זה לא תנאי לכלא אלא לרשיון

כל עבירה הכי קטנה הוא מקבל שנתיים שלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה זה אותו קטע מה שקרה לחבר של חבר שלי , הבנאדם לקח על עצמו אחריות ונתן לחבר שלו לנהוג חבר שלו שלא היה לו רישיון הרביץ עם האוטו לא יודע מה בדיוק עשה ונכנס בקיר בטון , למזלהם הם יצאו בלי-פגע !!! אבל כל האוטו מושבת חטף מכה בשסי , מספיק מכה קטנה וגמרנו , הייתה לו מיצובישי לאנסר יפייפיה כחולה אוטו' והואטו הלך תוך רגע , כשאני ראיתי את האוטו אחרי התאונה  :o ...

בקיצר הוא נדפק וחבר שלו בנס יצא שלם ...הבנאדם עכשיו יהיה לו משפט ועליו לעשות מה שהוא צריך לעשות , את כל החוקים האלה חבל פשוט חבל , בשביל איזה פוזה של שניה הלך האוטו והרישיון ש'ך ! מי צריך את כל זה לעזא...תנהג כמו בנאדם ותיהיה בנאדם.

אין אחד היום שיש לו רישיון ושהוא לא מתלהב , אני מדבר על הנוער של היום ...ת'יודע מה תתלהב אבל אם כבר אתה עושה את זה אז רק ( במקום סגור ) תעשה דריפטים ת'עשה דראגים תעשה מה שת'רוצה העיקר שאתה לא פוגע ברכוש אחר !

אני בתור בנאדם ישר , נשאר לי עוד חודש לסיום המלווה , אני ממש לא מתלהב מזה לוקח את זה איזי לא ממהר עם זה ! למרות שגם אני רוצה כבר לנהוג אבל אין בררה וזה לחכות כמו נוב , ככה זה חוקים !

בקיצר שמרו על עצמכם הכביש זה לא MC3 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון, אבל יש לי משהוא קטן להגיד!

המלווה זה רק לטובתכם, אין לכם מושג כמה זה מועיל לינסוע עם מישהוא עם ניסיון חודשיים ככה, ליפני שאתם עולים על הכביש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם החוק דבילי או לא דבילי לא רלוונטית בכלל.

העובדה היא שנהיגה בלי מלווה שקולה לנהיגה בלי ביטוח. קורה משהו, הביטוח פשוט אינו תקף ולא מכסה שומדבר.

זאת הסיבה העיקרית בגללה לדעתי מגיע לו העונש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן קוראת תאונה עם נפגעים יש חברה ממשלתית שאמורה לשלם את הוצאות הטיפולים של כל מי שאין ביטוח עליו (למשל כמו במקרה כזה)

העיניין הוא שהם יתבעו את הנהג על כל ההוצאות ואז הוא בבעיה רצינית אך כל הנפגעים לפחות יקבלו טיפול רפואי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב טיפול רפואי, אם אין לו ביטוח, הוא ישלם לבן אדם פיצוויים במשך כל שארית חייו

נכון, וזה הטמטום שבלנהוג בלי רשיון/ מלווה.

בלי קשר לחוק... (אני לא מבין איך להגעתם לאם החוקים טפשיים או לא, זה לא רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...