תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה

אורח voodooman

Recommended Posts

חחחחחחח רואים שאין לך רישיון

תבקש מאבא פעם אחת לנסוע בכביש חשוך ללא אורות.

באור יום אפשר לראות אותך טוב מאוד גם ללא הווסט.

חוץ מזה אתה פותח אותו אחרי שאתה קונה אותו לא מתי שאתה צריך אותו לא?!.

ללבוש ווסט זה חצי דקה לא יותר.

וזה יכול להציל תחיים שלך אז למה לא??

אז בקשר למשולש טעות שלי

חשבתי שצריכים לשים במחר 100 מטר

או 50 מטר

לא משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Borg, אתה נשמע לי בן אדם מאוד מאוד ממורמר.. אתה רוצה לשתף אותנו מה כואב לך? :nixweiss:

ללבוש ווסט זה לא כזה קשה, ולא צריך לזה דוקטורט.. אפילו אחי הקטן בן ה-5 מסוגל לעשות את זה בעצמו.. אז אתה לא? ::)

חוץ מזה, מה הבעיה ללבוש ווסט קיבינימאט? שוטרים עושים את זה, ובאנגליה ראיתי מלא פועלי בניין ובנייה שמסתובבים ברחוב עם זה והולכים עם זה בדרך לעבודה בלי בעיה. אז מה הקטע שלך? מתקמצן על ה-30-20 שקל שזה יעלה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח רואים שאין לך רישיון

תבקש מאבא פעם אחת לנסוע בכביש חשוך ללא אורות.

באור יום אפשר לראות אותך טוב מאוד גם ללא הווסט.

חוץ מזה אתה פותח אותו אחרי שאתה קונה אותו לא מתי שאתה צריך אותו לא?!.

ללבוש ווסט זה חצי דקה לא יותר.

וזה יכול להציל תחיים שלך אז למה לא??

קודם כל, יש לי רשיון ואני נהג ותיק.

שנית כל, אם זה כ"כ חשוב ומציל חיים, אז למה אתה מחכה לחוק שיחייב אותך לקנות אז זה, ולא קונה אותו עכשיו?

Borg, אתה נשמע לי בן אדם מאוד מאוד ממורמר.. אתה רוצה לשתף אותנו מה כואב לך? :nixweiss:

ללבוש ווסט זה לא כזה קשה, ולא צריך לזה דוקטורט.. אפילו אחי הקטן בן ה-5 מסוגל לעשות את זה בעצמו.. אז אתה לא? ::)

חוץ מזה, מה הבעיה ללבוש ווסט קיבינימאט? שוטרים עושים את זה, ובאנגליה ראיתי מלא פועלי בניין ובנייה שמסתובבים ברחוב עם זה והולכים עם זה בדרך לעבודה בלי בעיה. אז מה הקטע שלך? מתקמצן על ה-30-20 שקל שזה יעלה לך?

אתם אנשים יותר מדי רציניים. אתם לא מבינים שזו הייתה בדיחה? :nixweiss:

אני מתמרמר על כך שהמדינה מתערבת לעניינים לא לה, ומחוקקת חוקים מטופשים במקום לעשות דברים מועילים. :nono:

שוטרים ופועלים בכבישים צריכים ללבוש ווסטים מחזירי אור, כי זו העבודה שלהם והם נמצאים כל הזמן בכבישים. אזרחים שנוהגים בכלי פרטיים לא צריכים ללבוש ווסטים מחזירי אור בכל פעם שהם יוצאים מהרכב בשולי הדרך. משולש מחזיר אור מספיק בהחלט. חוץ מזה, המשולש נמצא בתא המטען, בעוד שאת הווסט מחזיר האור צריך להחזיק ליד מושב הנהג. איפה בדיוק אני אמור לשים את הווסט הזה? מתחת למושב הנהג? עוד מעט יחליטו לחייב את יבואני הרכב להתקין מתחת לכל מושב ברכב מקום מיוחד לאחסון ווסטים.

מה קורה אם יש לך פנצ'ר באמצע כביש מספר אחת, והווסט שלך נמצא בניקוי יבש? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא חשבתי על זה,קראתי על זה לפני כמה חודשים

ושכחתי מזה.

חוץ מזה אני לא יודע איפה להשיג אחד כזה בזול

אני מניח שיהיה תחוק יהיה אפשר לקנות אחד בזול.

אתה יכול להלביש אותו על המושב שליד הנהג\של הנהג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא חשבתי על זה,קראתי על זה לפני כמה חודשים

ושכחתי מזה.

חוץ מזה אני לא יודע איפה להשיג אחד כזה בזול

אני מניח שיהיה תחוק יהיה אפשר לקנות אחד בזול.

אתה יכול להלביש אותו על המושב שליד הנהג\של הנהג

אני מניח שאתה יכול להשיג את זה ב-Auto Depot.

אחרי שיהיה חוק שמחייב את כל הנהגים לקנות ווסט כזה, אז המחיר של זה אמור דווקא לעלות, אלא אם כן המדינה תחליט לסבסד את העלות שלו (מה שלא הולך לקרות). בכלכלת שוק חופשי, כאשר יש ביקוש גבוה למוצר מסויים, אז המחיר שלו עולה, אלא אם כן קיימת תחרות מחירים מצד מספר יצרנים ומשווקים.

הבעיה היא לא בלמצוא מקום לווסט המיותר הזה. הבעיה היא עם חברי הכנסת שמוחקקים להם כל מיני חוקים מטופשים ומעצבנים, במקום לטפל במה שבאמת חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לא יודע כמה זמן יש לך רישיון או איך אתה נוהג אבל אתה מדבר שטויות. רישיון זה לא משהו שאתה חייב. אתה לא חייב לנהוג ברכב על מנת לחיות.

אתה רוצה רישיון - ישנם חוקים ואתה צריך לחיות אם החוקים האלה, לא מתאים לך החוקים, אז גם לא מתאים לך הרשיון.

אני נוהג כבר שנה שלישית - וכבר לא נהג חדש שנה. היתה לי הזדמנות לנהוג כעמת כל יום בתקופת המלווה - וניצלתי את זה. נהגתי אם שלושה נהגים שונים

ותאמין לי שלמדתי משלושתם. כשאתה לומד נהיגה, אתה לומד איך לעבור טסט, בתקופת המלווה אתה לומד איך זה באמת לנהוג.

עוד משהו, תשתיות? להרחיב שוליים??? יש לך מושב כמה כסף זה? כמה פקקים, כמה זמן זה יקח, כמות העובדים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ... נכון השלט הצהוב המעצבן הזה שצריך לתלות מאחורה למשך שנתיים , נשאר לי עוד חצי שנה בערך הקטע הוא שמידי פעם אני שוכח לשים או שהוא עף

מהרוח וכו'

מה קורה אם תופסים אותי בלי השלט הזה ? לא יעשו לי מזה סיפור נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ... נכון השלט הצהוב המעצבן הזה שצריך לתלות מאחורה למשך שנתיים , נשאר לי עוד חצי שנה בערך הקטע הוא שמידי פעם אני שוכח לשים או שהוא עף

מהרוח וכו'

מה קורה אם תופסים אותי בלי השלט הזה ? לא יעשו לי מזה סיפור נכון ?

תלוי בשוטר שעוצר אותך בתכל'ס.. אם היה לו ריב עם אישתו אתמול, או שמישהו עיצבן אותו, אז הוא ידפוק אותך בכול חומרת הדין.

אם יעצור אותך מתנדב פנסיונר חמוד כמו שעצר אותי ואת אבא שלי אתמול, לא יעשה לך כלום ורק יגיד לך לשים אותו עכשיו ולנסות לדאוג שהוא לא ייפול.

אגב, בתכל'ס? לא נראה לי שאיזה שהוא שוטר יעשה מזה ביג דיל כזה, כול עוד זה שוכב לו שם מאחורה (אם הוא נפל), כול עוד זה ברכב הם יסלחו לך.

אבל לא הייתי לוקח צ'אנסים, שים לך איזה פתק קטן ברכב (על ההגה או משהו) שכתוב בו "לשים שלט נהג חדש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, מניסיון ממקרה מצער של חבר, אתה מודע לזה שנסיעה ללא מלווה בתקופה שאתה חייב מלווה משמע אין לך ביטוח על האוטו.

אם היית הורג או אפילו פוגע במישהו, או בכל דבר אחר, אני רוצה לראות אותך מוכר את הבית של ההורים שלך בשביל לשלם פיצויים.

ודרך אגב, חייבים גם פח מאושר על ידיד משרד התחבורה באוטו, ואם תלכו למפגשים ברמת גן של ערסלנסר ועונדות ואונו מתפרקות למינין שמגיעות בכל צבעי הקשת, ובזמן האחרון במיוחד בצבעי קיא ירוק, קקי חום, פיפי צהוב וכו', תראה ששוטרים מגיעים לשם וגם את הדברים הקטנים האלה מחפשים ונותנים קנסות על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיגה ללא מלווה משמע נהיגה ללא רישיון נהיגה!

אין ביטוח חובה על האוטו!

חבל שלא נתנו לחבר שלך חוץ מהקנס שלילה לשנתיים ומניעת הוצאת רישיון לעוד איזה 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, מניסיון ממקרה מצער של חבר, אתה מודע לזה שנסיעה ללא מלווה בתקופה שאתה חייב מלווה משמע אין לך ביטוח על האוטו.

אם היית הורג או אפילו פוגע במישהו, או בכל דבר אחר, אני רוצה לראות אותך מוכר את הבית של ההורים שלך בשביל לשלם פיצויים.

ודרך אגב, חייבים גם פח מאושר על ידיד משרד התחבורה באוטו, ואם תלכו למפגשים ברמת גן של ערסלנסר ועונדות ואונו מתפרקות למינין שמגיעות בכל צבעי הקשת, ובזמן האחרון במיוחד בצבעי קיא ירוק, קקי חום, פיפי צהוב וכו', תראה ששוטרים מגיעים לשם וגם את הדברים הקטנים האלה מחפשים ונותנים קנסות על זה.

בתאכלס השוטרים צודקים

כי הם שמים דברים לא חוקים על האוטו ולא פעם אחת ולא פעמיים ראיתי שמורידים מכונית מהכביש במפגש.

שלא נדבר על התאונות שהיו שם...

אם תשים לב השוטרים בכלל לא ניגשים למפגש שיש 100 מטר משם-החיפושיות, כי שם אין מה לחפש.

ובתאכס כל אילו שהולכים לפמגשים האילו הם אנשים לא "תמימים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק, למפגשים האלה, מגיעים ערסים, שמחפים על הזין הקטן שלהם עם אגזוז בגודל של המוביל הארצי, עושים שטויות, רבים, עושים "מירוצים" אם אפשר לקרוא לזה ככה, אחריהם מגיעים הילדודס עם ה50 סמ"ק, לא שאני מזלזל חס וחלילה, גם לי יש אופנוע חמישים סמ"ק, פשוט הם באים לשם, עושים את הרעש שלהם, אני מרגיש כאילו יש איזה דבורה דבוקה לי לאוזן כל הזמן, עושים לי ווילי וסטופי עם דיטי ערבי, ובכל מפגש מישהו אחד מתפרק שם על איזה אוטו\מדרכה\פח זבל וכו'.

זאת בידיוק הסיבה שהמפגשים האיכותיים באמת, הם סודיים ולא מפורסמים לכלל הקהילה.

אם יצא לכם, תלכו למפגש של STI למשל, רוב האנשים שם מבוגרים, לא עושים יותר מידי שטויות, אין הרבה רעש, נכנסים כמו שצריך ומסודרים, ברור שיש יוצאי דופן לפעמים, אבל גם אותם אחר כך מוציאים מהחבורות האלה.

בתור אחד שהיה יחסית בהרבה מפגשים שלא פורסמו, אני יכול להגיד לכם שזה עולם אחר לגמרי, אפילו תלכו למפגש של מועדון החמש, מפגש שכולם מוזמנים אליו והוא מתקיים על בסיס שבועי, הייתי במפגש הזה עשרות פעמים, ופעם אחת לא ראיתי שם משטרה, למה? כי אלה אנשים שחושבים לפני שהם עושים שטויות, אנשים שבאים בשביל לדבר ולהינות מהמכוניות ולא להתחיל עם אמבולנסים ומשטרות.

ותאמינו לי שהמכוניות שם מדהימות והרבה הרבה יותר יפות מכל האונו\סוברו פשע\עונדה\ערסלנסר שיש ברמת גן,

סתם לדוגמא, מפגש שהיה לפני כמהח ודשים, השקת קורטינה.

www.tomz.us/club5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיגה במהירות מופרזת זו עבירה חמורה שמסכנת אותך כנהג, את הנוסעים ברכב שלך, נהגים אחרים בכביש והולכי רגל.

נהיגה שקולה ואחראית ללא מלווה מבוגר לא פוגעת באף אחד.

הבנאדם עבר על החוק, בסדר. מדובר בחוק מטופש ולא מועיל שרצוי שיעבור מהעולם. לדעתי, העונש שהוא קיבל מאוד חמור ביחס לעבירה המיוחסת לו.

מעצבן אותי הזילזול שלך בחוקי המדינה, ובהחלטות שלה.

אם זה קשור להחלטות מדיניות, או לחוקים אחרים.

מי אתה שתקבע שזה חוק מטופש? לדעתי, ולדעת הרוב, החוק חשוב מאוד, ותורם המון לנהגים חדשים. אם הילדון החליט לנהוג באוטו *המשופר* שלו בלי רישיון, זבש"ו, אל תלכו להאשים את המדינה שהחוק טיפשי.

וכן, זה הרבה יותר חמור ממהירות מופרזת. כשנוהגים במהירות גבוהה, עדיין הרישיון והביטוח בתוקף.

אם כל החוקים וההחלטות של המדינה לא נראים לך, אתה מעבר ממוזמן ללכת מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן אותי הזילזול שלך בחוקי המדינה, ובהחלטות שלה.

אם זה קשור להחלטות מדיניות, או לחוקים אחרים.

מי אתה שתקבע שזה חוק מטופש? לדעתי, ולדעת הרוב, החוק חשוב מאוד, ותורם המון לנהגים חדשים. אם הילדון החליט לנהוג באוטו *המשופר* שלו בלי רישיון, זבש"ו, אל תלכו להאשים את המדינה שהחוק טיפשי.

וכן, זה הרבה יותר חמור ממהירות מופרזת. כשנוהגים במהירות גבוהה, עדיין הרישיון והביטוח בתוקף.

אם כל החוקים וההחלטות של המדינה לא נראים לך, אתה מעבר ממוזמן ללכת מפה.

תגיד PsychodaliC, מי אתה חושב שאתה? אתה בסה"כ צוציק בן 18.

מה קרה, עשו לך שטיפת מוח בשיעורי אזרחות בתיכון שחייבים לקיים את חוקי המדינה בצורה עיוורת ואסור למתוח ביקורת על החלטות הכנסת?

לידיעתך, במדינה דמוקרטית מותר להפגין ומותר למתוח ביקורת על השלטון.

חוק זה לא דבר קדוש. חוק אפשר לשנות ואף לבטל.

החוק שמחייב נהגים צעירים לנהוג במשך שלושה חודשים עם מלווה הוא חוק מטופש ולא יעיל, לא רק לפי דעתי אלא גם לדעתם של הרבה מאוד אנשים אחרים. זה שאתה חושב שמדובר בחוק חשוב לא הופך אותך לרוב, אז אל תדבר בשם רוב שאתה לא מייצג. אני אמנם לא מכיר אותך, אבל נראה לי שאתה פשוט ילד חסר דיעה עצמית שמקבל על עצמו דיעות והחלטות של אחרים כדי להרגיש שייך ל"רוב".

מאז שהחוק הזה חוקק הוא עבר מספר שינויים, והגיע הזמן שיעבור מהעולם כמו הרבה חוקים מטופשים אחרים שבוטלו.

הרבה יותר יעיל להשקיע בתשתיות ובהסברה מאשר לחוקק כל מיני חוקים מטופשים שמכבידים על הנהגים לשווא ולא תורמים דבר.

אל תזמין אותי לעזוב את הארץ. אם מעצבן אותך שאני מותח ביקורת על המדינה, אז אתה מוזמן לעזוב בעצמך לאחת הדיקטטורות בעולם השלישי, שם אסור למתוח ביקורת על המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...