האם אפשר להקליט באמצעות ה-ipod? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להקליט באמצעות ה-ipod?

swg

Recommended Posts

האם אפשר להקליט באמצעות ה-ipod?

כמובן שצריך לקנות בשביל זה מיקרופון{במיוחד ל-ipod}, אבל בכלליות, הגירסא שבאה

עם ה- g4 תומכת בהקלטות{כמובן אחרי הרכבת מיקרופון}?

עוד שאלה: איך עובד ה-itrip? אני מתקין אותו על המכשיר והופ, יש לנו אייפוד מנגן

רדיו fm בכוונון אישי?

האם ל-itrip יש בטרוית או שזה פשוט מקלט{בלי בטריות}?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך מתאם אבל אחרי זה זה עובד מושלם כלומר זה תומך הitrip פשוט כך אתה מרכיב והוא מתחיל לשדר גלי fm והוא לוקח את החשמל שלו מהipod

אחי, חוץ מהמיקרופון צריך גם מתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה: איך עובד ה-itrip? אני מתקין אותו על המכשיר והופ, יש לנו אייפוד מנגן

רדיו fm בכוונון אישי?

האם ל-itrip יש בטרוית או שזה פשוט מקלט{בלי בטריות}?

השאלה שלך לא הכי ברורה ("מקלט"?), אז אני רק אבהיר לך ש-iTrip לא *קולט* רדיו אלא *משדר* את השירים שיש בו, לטווח קרוב, בעיקר לשימוש ברדיו-דיסק ברכב (אבל כמובן שכל מקלט רדיו יוכל לקלוט אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה וחבל לי לפתוח עליה דיון.

האוזניות האלה{שלמטה}{Sony}מגיעות עד לעוצמה של הופעה חיה? והאם הן{האוזניות}נתפסות טוב באוזן{כלומר לא נופלות כמו האלה בשקל}?

http://www.smartimports.net/proddetail.php?prod=MDR-EX81SLw&PHPSESSID=95ef2bb00b1f5ffef04d179daa869f60

בקשר שלאלה הראשונה שלי:

חוץ מהמיקרופון צריך גם מתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקליט עם הIPOD אבל אתה זקוק לזה

http://buy4less.co.il/product.asp?f=494&p=0

בקשר לאיך הITRIP עובד המכשיר מגיע עם דיסק בתוך הדיסק ישנו קובץ XML שמכיל את תדרי העבודה שאתה מעתיק על האיפוד

הIPOD "יודע" לקרוא את הקובץ ולתת לך אפשרות לבחור תדר אחרי שבחרת תדר הIPOD משדר פקודה למכשיר הITRIP לשנות את תדר העבודה ולשדר את כל מה שיצא מהIPOD בתדר החדש

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו יענה לי על השאלה של האוזניות אני אשמח.

האם אפשר להקליט באמצעות המיקרופון את הרדיו של ה-ipod?

או שאי אפשר, או שיש אפשרות אחרת לא קשורה למיקרופון.

בכל מקרה אני אשמח לתשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי, עם לינוקס אתה יכול הלקליט לפוד עם מיקרופון רגיל או דרך ה-line in.

בנוגע לאוזניות, יש לי את ה-71, שהן בדיוק אותו דבר רק בלי התופסן לאוזן. אלא אם אתה באמצע ריצת אמוק, אין שום סיכוי שאפ ייפלו לך. ועם התופסן של ה-81 גם את זה אתה יכול לעשות ללא חשש (: (ובנוגע לאיכות/ווליום, בגלל שהן in-ear מספיק לך לשים על 50%-60% ווליום ואתה שומע כמו ב-90% עם רגילות..)

משדר לטווח קרוב, בעיקר לשימוש ברדיו-דיסק ברכב (אבל כמובן שכל מקלט רדיו יוכל לקלוט אותו).

האייטריפ נועד בעיקר למכוניות, אבל הוא ממש לא קצר טווח. בניסיון עם חבר הגענו ל-35 מטר, ושמעו מעולה. רק צריך לוודא שתפסת תדר נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי....

35 מטר זה לא טווח קצר? לרדיו 99FM יש לדעתך אנטנה כל 35 מטר? ::) כמו שאמרתי, יחסי....

חוץ מזה, המרחק גם משפיע על עוצמת הקליטה ("איכות הסאונד").. זה לא רק "יש קליטה \ אין קליטה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי, עם לינוקס אתה יכול הלקליט לפוד עם מיקרופון רגיל או דרך ה-line in.

בנוגע לאוזניות, יש לי את ה-71, שהן בדיוק אותו דבר רק בלי התופסן לאוזן. אלא אם אתה באמצע ריצת אמוק, אין שום סיכוי שאפ ייפלו לך. ועם התופסן של ה-81 גם את זה אתה יכול לעשות ללא חשש (: (ובנוגע לאיכות/ווליום, בגלל שהן אוזניות in-ear מספיק לך לשים על 50%-60% ווליום ואתה שומע כמו ב-90% עם אוזניות רגילות..)

תגיד אחי ה-71 יותר זולות מה-81?

כי שמתי לב שהמחיר הרבה יותר זול{של ה-71} ואני לא צריך

את כל המתלים האלה לאוזניים.

אם יש לך אתר מאובטח וזול שאתה יכול להביא לי אני אשמח.

ד"א, אתה בטוח בלב שלם שהאוזניות האלה הן רציניות ביותר, עם

צליל חד ונקי{בווליום גבווה}?

נ.ב

אתה משתמש באוזניות האלה לנגן mp3?

כי אני צריך את זה לנגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle, אני בספק אם את האנטנה של 99FM אתה יכול לשים בכיס ;) אבל צודק, הכל יחסי.. (וחשבתי שציינתי את זה, אבל שאני 35 מטר הכוונה לאיכות טובה.. לא לסתם לשמוע רעשים..) וד"א, אני יודע שזה לא קשור אבל טוב שהחלפת ניק.. לפי דעתי החדש הרבה יותר מוצלח מ-enc0der.. (בלי להעליב, הבנאדם שעולה לי לראש שאני רואה את הניק enc0der זה ילד בן 8 שראה יותר מדי פעמים מטריקס או דברים כאלה.. ואין ספק שסאלד פינגרס גובל בגאוניות (: )

swg, אני משתמש ב-71 לאייפוד שלי.. דור 3 20G. יש לי אותן כבר כמה חדושים, מרוצה בטירוף. איכות מעולה. (למרות שיש אנשים שטוענים שהבס גבוה בהם, אבל לי זה לא ממש משנה, גם כי לפוד יש בס די נמוך יחסית, וגם כי אני בעיקר שומע מטאל.. ככה שזה לא ממש משפיע).

קניתי אותן דרך , האתר הכי זול (והוא מאובטח) שאני מכיר (: ייצא לי 35$ בערך אם אני לא טועה.. (עם משלוח). תריץ שם חיפוש, אתה תמצא הרבה. (יתרון נוסף לאייבי, אפשר למצוא את האוזניות האלו בצבע לבן.. בעיקרון רק בסין/יפן הן קיימות בלבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Psycho, ה-ebuy זה רק מכרזים נכון?

אני רוצה קניה ישירה לא מכרזים, אם יש

לך דבר כזה אני אשמח.

***תיקון טעות, הבנתי איך קונים שם, ב-"buy now"***

תודה בכל אופן על ההמלצה לרדת לדגם ה-71. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...