ישראל נגד אירלנד ב4 ליוני? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל נגד אירלנד ב4 ליוני?

888

מי תנצח ב4 ליוני?   

1217 הצבעות

1. 1. מי תנצח ב4 ליוני?

Recommended Posts

המצב של הוא טוב כי היא הנבחרת היחידה שלא שיחקה מול איי פארו ,מה שמבטיח כנראה אם לא יהיו בעיות מיוחדות 6 נקודות נוספות.

ככה יהיו לישראל 17 נקודות ואפילו תיקו בשוויץ יכול להספיק למקום השני לפחות במידה וקפריסין תסדר אותנו וגם מה תהיה תוצאת המשחק בין צרפת לאירלנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישראל יצאו מזה אפסים במשחק הזה

כמה צהובים אלוהים ישמור... מעניין יהיה ליראות את ההרכב במשחק הבא. צופית תצטרך להתחיל לעשות חיפושים אחר שחקנים שלא נמצאים בבעיית צהובים. ומה זה כל ההרחקות המפגרות האלה... לאן?? לאן??

גם אוואט עם השטויות שלו. כמה השמטות...כמה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקות האחרונות היו לו כמה השמטות זה נראה כאילו הבוקס שהוא חטף הביא לו "נוק אווט" אבל בסוף הוא יצא בסדר.

אם מנצחים בשוויץ עולים וזה בדוק מה שכמעט וודאי שאם מפסידים שם מפסידים הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תיקו מול שוויץ ושני ניצחונות מול איי-פארו יכולים לסדר לנו את המקום השני בסיטואציות מסוימות.      

עד למשחק הבא אולי גם בניון יתאמן בקבוצה יותר טובה מראסינג (נגיד ניוקאסל או לה-קורוניה) וישתפר קצת, ואולי גם אוואט יתחיל להתאמן בקבוצה טובה יותר וגם ישתפר, מה שגם בן-חיים יחזור ויסדר את ההגנה יותר טוב.     אם נפסיד בשוויץ יהיה לנו סיכוי סביר לסיים במקום השני, אם נוציא תיקו יהיה לנו סיכוי טוב לסיים במקום השני וסיכויי קטן למקום הראשון ואם ננצח יהיה לנו סיכוי טוב מאוד לסיים במקום השני וסיכוי סביר לסיים בראשון.      לדעתי נסיים את הבית עם עוד תיקו בחוץ מול שוויץ, שני ניצחונות על איי-פארו וסה"כ 18 נקודות - 4 ניצחונות, 6 תיקו ו-0 הפסדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רגע, אווט לא חטף אז אגרוף, זאת הייתה הצגה נכון ?

(ולמה פיני בלילי לא מסר :\\)

גם שאלתי את עצמי אותם שאלות, אבל נראה לי שאווט באמת חטף משהו לפני שהמצלמה קלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוואט חטף, אם לא אני לא יודע איך ירד לו כל כך הרבה דם.

בלילי הזה עושה לי כאב לב,

הוא רץ כמו טיל מונחה... רק אם היה עוצר.

וגם לפני שהכניסו אותו נבדל אחד לא היה לישראל, אחרי שהכניסו אותו היו איזה 10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלילי גם כל הזמן נתפס בנבדל :s07:.

הוא נתפס ב-4 נבדלים בחצי שעה שהוא שיחק. כל הנבחרת האירית ביחד לא נתפסה ב-4 נבדלים במשך כל המשחק. :bash:

צריך לשים בחוד את ארבייטמן, החלוץ הנורמלי היחיד בארץ שגם יש לו עתיד ושווה להשקיע בו. בלילי ממש :s07:, גולן בקושי מבקיע בליגה למורות שהוא משחק כל הזמן וקטן לא סקורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזאת ההזדמנות הכי טובה וקורצת של נבחרת מזה 20 שנה ואף יותר לטרוף את כל הקלפים ולעלות מהמקום ה-1 למונדיאל, בהצלבה אי אפשר לדעת איזה נבחרת סקנדינבית נקבל ואז תהיה לנו בעייה. {סתם השערה, בכל מקרה נקבל נבחרת מאוד קשה}.

ועם המצב שנוצר כאשר אנחנו מוכרחים לקחת מאיי פארו 6 נקודות, ובהחלט שווים ניצחון בשוויץ, המצב לא היה טוב יותר כבר המון שנים, פשוט לקחת 9 נקודות ולעלות לגרמניה 2006 כמו מלכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לשכוח את ההצלבה. הסיכויים שלנו לעקוף גם את צרפת, גם את אירלנד וגם את שוויץ קטנים. אולי נסיים במקום השני. המקום השני מוביל כאמור להצלבה, שם נקבל עוד נבחרת ברמה של אירלנד\צרפת (בכושר הנוכחי שלה..)+-. מול צרפת ואירלנד ב-4 משחקים (שזה פשוט מדהים..) יצאנו בנס. אני באמת לא יודע כמה מזל עוד יהיה לנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...