שיפור המאוורר (+ מודינג ראשון עם דרמל) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור המאוורר (+ מודינג ראשון עם דרמל)

mr.bigglesworth

Recommended Posts

זה נראהלך כמו סיילנט קט?! ROFLLL

ושוב,רק אם תוריד את הגריל המובנה אולי תרגיש שינוי בטמפרטורות...

אולי לא שמתה לב למילה "משופר"

ומישהו אמר שאני רוצה שיפור מעלות? רציתי שקט וזה מה שהשגתי...

העניין הוא שבסיילנט קט יש פתחים רק לפני הכנפיים, ואחרי הכנפיים כל העניין סגור לניתוב האוויר, שהוא לא יתפזר לכל הכיוונים

אצלך זה פתוח גם לפני וגם אחרי הכנפיים..

ובקשר לראשים, זה לא אמור להיות משוחרר מידי, אבל זה גם לא תקוע חזק מידי במקום..

תנסה להחליף ראש אולי שלך קצת רפוי.

אתה מדבר כאילו המאוורר הוא בגודל של בית "לפני הכנפיים" "אחרי הכנפיים"

אני עדיין לא הבנתי על מה אתה מדבר בצדדים של הSC יש פתחים כביכול לשאוב עוד אוויר מהצדדים... אני פשוט עדיתי פתח אחד גדול

ואני לא מבין על איזה אחרי הכנפיים אתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוצאות מדברות? זה שהמאורר יותר שקט? תוציא את המאורר מהחשמל הוא יהיה יותר שקט.

הקטע שאתה פוגע בתפקוד המאורר, בזרימת האוויר.

לא אומרים פה שום דבר בשביל לפגוע או לזלזל, זה רק לטובתך שלא תהרוס לעצמך את המאורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח...

"נו אתה לא מבין?.. עשיתי מוד ויצא טוב מאוד, לא מעניין אותי שהמאוורר כבר שבור ואין לו כנפיים -הוא שקט!!!.."

נשמע כאילו התלהבת יותר מדי מהקטע של המוד ושכחת את הפרטים ה"שוליים" שבגללם התחלת אותו.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות של מחשב אלחוטי

תחתוך עם הדראמל את כל החוטים בתוך המארז ואת כל החוטים שיוצאים מהמארז.

אחד המודינגים השווים ביותר, יהיה לך את המחשב הכי יפה והכי שקט שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להרגיש? איך אתה יכול בכלל להשוות עם מה שהיה לפני?

מאווררים לא בנויים ככה סתם, זה בשביל שזרימת האוויר תהיה ממוקדת אחרת כל המאווררים היו כמו שלך.

אתה יכול גם לסמוך על האנשים ב-TT שיודעים מה הם עושים. הם לא החליטו אחה"צ אחד על קפה ועוגיות שלעשות חריצים במאוורר ישפר אותו. הם הגיעו למסקנה שהחריצים בגודל, בצורה ובכיוון שהם עשו תורמים לתפוקת האוויר של המאוורר. עובדה שהם לא חתכו את כל התעלה כמוך.

אנשים כאן לא מדברים סתם. אתה חושב שכולם נגדך, אבל אולי פשוט תודה בעובדה שטעית. אמנם השגת שקט אבל במחיר של התפקוד הנכון של המאוורר. אם טוב לך ככה אז כל הכבוד ואתה יכול לחתוך ככה את כל המאווררים שלך רק קח בחשבון שמלבד לשקט החיתוך לא עוזר ולא השגת את מה שבעצם ניסית להשיג מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להרגיש? איך אתה יכול בכלל להשוות עם מה שהיה לפני?

מאווררים לא בנויים ככה סתם, זה בשביל שזרימת האוויר תהיה ממוקדת אחרת כל המאווררים היו כמו שלך.

אתה יכול גם לסמוך על האנשים ב-TT שיודעים מה הם עושים. הם לא החליטו אחה"צ אחד על קפה ועוגיות שלעשות חריצים במאוורר ישפר אותו. הם הגיעו למסקנה שהחריצים בגודל, בצורה ובכיוון שהם עשו תורמים לתפוקת האוויר של המאוורר. עובדה שהם לא חתכו את כל התעלה כמוך.

אנשים כאן לא מדברים סתם. אתה חושב שכולם נגדך, אבל אולי פשוט תודה בעובדה שטעית. אמנם השגת שקט אבל במחיר של התפקוד הנכון של המאוורר. אם טוב לך ככה אז כל הכבוד ואתה יכול לחתוך ככה את כל המאווררים שלך רק קח בחשבון שמלבד לשקט החיתוך לא עוזר ולא השגת את מה שבעצם ניסית להשיג מלכתחילה.

צודק ב100%! איך אפשר להרגיש בשיפור זרימת אוויר כאשר יש גריל מובנה שחוסם אותו... :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...