למה צריך פיירוול נורמלי? פרשה ריגול תעשייתי חמורה ביותר ("סוס טרויאני") - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה צריך פיירוול נורמלי? פרשה ריגול תעשייתי חמורה ביותר ("סוס טרויאני")

e.t

Recommended Posts

כלומר אני לא אומר שדבר כזה לא צריך להחקר ושאנשים לא צריכים לשבת בכלא, אבל אין כל הצדקה (לדעתי) להד הציבורי לנושא הזה.

תגיד, אתה באמת לא קולט מה הקטע?

כמה מהחברות הגדולות והמשפיעות במשק הישראלי נכנסו לחתיכת סיפור.

זה דבר שכבר גרם לבורסה לרדת, יכול לגרום לנזקים של מיליארדים, משפיע על אחוז ניכר מהאוכלוסיה בישראל (גם אם אתה לא חבר בחברה אחת, אתה קשור לחברה אחרת), ובתרחישים הגרועים במיוחד יכול להביא לקריסה של חברות, מה שיגרור קריסה של חברות שלא בהכרח קשורות לפרשייה הזו, וללא ספק ישפיע על מליוני אזרחים במדינה. אז אולי פריצה של חדשות זה טיפה מוגזם, אבל ההייפ התקשורתי הוא לא לגמרי בלתי מבוסס. היו הרבה דברים הרבה פחות חשובים שקיבלו יותר תשומת לב, ולא שמעתי אף אחד מתלונן.

לא נראה לי שהעובדה שמושיקו גנב לך תפלאפון תגרום לכזה נזק היקפי.

ד"א, רק אותי הצחיק לשמוע את הקריינים ברדיו פותחים כל מהדורה בשעה עגולה עם "תוכנה מסוג סוס טרויאני", כשכל כך ברור שאין להם שום מושג מה הם אומרים?...  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד"א, רק אותי הצחיק לשמוע את הקריינים ברדיו פותחים כל מהדורה בשעה עגולה עם "תוכנה מסוג סוס טרויאני", כשכל כך ברור שאין להם שום מושג מה הם אומרים?... :P

מה שעוד יותר עצוב שאחת מעורכי הדין של החברות ה"מזמינות" גם כן התבטאה כך. לא יכלו לגייס משפטן שמתמחה בפשיעה ממוחשבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעוד יותר עצוב שאחת מעורכי הדין של החברות ה"מזמינות" גם כן התבטאה כך. לא יכלו לגייס משפטן שמתמחה בפשיעה ממוחשבת?

למה לא להתבטא ככה?

גם אם אני הייתי צריך להתבטא הייתי בוחר בדיוק באותן המילים.

איך אתם בדיוק הייתם מסווגים את התוכנה הזו?

(כי זאת היתה בבירור תוכנה שהבטיחה לעשות משהו ובתואנה הזו ביקשו להתקינה ובפועל עשתה משהו אחר, ולכן התוכנה היא מסוג "סוס טרויאני")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך כמו לומר כלי מסוג מכונית. פשוט תגיד מכונית וזהו... :s07:

ואם אני רוצה לסווג את אותה מכונית?

אני אומר "מכונית מסוג סובארו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני רוצה לסווג את אותה מכונית?

אני אומר "מכונית מסוג סובארו".

אולי זה ישמע קטנוני, אבל במקרה הזה ההקבלה שלך אינה נכונה. לומר מכונית מסוג סובארו ולהשליך את זה על המקרה הנ"ל, זה אומר לנקוב בשם יצרן אותה תוכנה, דבר שלא יצלצל לרוב האוכלוסיה בתור מותג מוכר. לכן היה עליהם לומר תוכנת סוס טרויאני (=מכונית), או תוכנה עויינת הפועלת כמו "סוס טרויאני" מהמיתולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy, מה עבר עלייך? זאת מכה קשה להרבה חברות גדולות בארץ, זה אמור לדפוק תבורסה רק שבמדינה המעאפנה הזאתי המניות של ירדו רק ב-2%, במדינה נורמלית זה היה צונח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה ב"תוכנה מסוג סוס טרויאני"?

לא כל אחד יודע שיש בכלל דבר כזה תוכנה שעובדת כמו סוס טרויאני, אז הוסיפו כדי שיהיה ברור.

אין בעיה עם הניסוח הזה, וזאת לא טעות להגיד את זה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש בעיה עם הניסוח. אולי זה נכון, ואולי זה הכי ברור (בולשיט - נראה לך שמי שלא יודע מה זה סוס טרויאני יזהה את זה כשתגיד לו "תוכנה מסוג סוס טרויאני"?), אבל זה פשוט צורם. ומה רע בקצת להעלות את הרמה? מזכיר לי פעם משהו שאמרה אמי שרמן פלדינו (זאת שכותבת את "בנות גילמור") - אם תכתוב חכם - אנשים יבינו. אם תכתוב ברמה נמוכה - אנשים ישארו ברמה נמוכה.

ב. לא רק הניסוח הספציפי הזה, אלא כל הדיונים שהיו בנושא - כמעט כל מי שדיבר, בין אם זה עורכי דין או עיתונאים, לא ממש ידע מה זה הדבר הזה. וזה ניכר בשידור, במיוחד למישהו שכן מבין. זה פשוט מגוחך.

ועוד משהו - shuy, זה רק אני, או שאתה מנסה בכח ללכת נגד כל מה שאומרים פה?... אתה עושה 'דווקא' למישהו? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו - shuy, זה רק אני, או שאתה מנסה בכח ללכת נגד כל מה שאומרים פה?... אתה עושה 'דווקא' למישהו? :nixweiss:

לא, ממש לא, אני פשוט ניסיתי להבין על מה כל הרעש.

אבל האמת במחשבה שנייה, ואחרי שקראתי את התגובות באמת אני יכול להבין על מה כל הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי שאני אכנס לזה, אבל "תוכנה מסוג סוס טרויאני" זה בדיוק כמו "כלי- מסוג טנדר". (ולא כמו שנאמר קודם "מסוג סובארו")

בשני המקרים "תוכנה מסוג" ו"כלי- מסוג" הם מיותרים עבור מי שיודע שסוס טרויאני הוא סוג של תוכנה ושטנדר זה סוג של כלי-, אבל למי שלא יודע - זה מסביר בדיוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא נרשמה ירידה חדה בהכנסות מצד החברות הנפגעות. מזל שהצמד זקנים מצא זאת בזמן...........

הפוסטמה והגבר שלצידה AKA וורדה ואמנון ג'קונט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...