מה היה המחשב הראשון שלכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה היה המחשב הראשון שלכם?

guyz6471

שאלה מעניינת ליותר "זקנים" שבינינו..מה היה המחשב הראשון שלכם?  

1213 הצבעות

1. 1. שאלה מעניינת ליותר "זקנים" שבינינו..מה היה המחשב הראשון שלכם?

• Commodore למשל C64
    • Atari למשל 800XL
    • Texas Instruments למשל TI 99
    • Apple למשל IIe
    • IBM
    • Sinclair למשל ZX Sspectrum
    • תואם IBM
    • מה זה השמות האלו?יש לי מחשב רגיל
    • אחר

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני הרבה שנים בגלקסיה רחוקה רחוקה מכאן...

סתאאאם..בהתקף נוסטלגיה החלטתי לבדוק האם אני לבד כאן או שיש כאן עוד פליטי שנות ה 80 המוקדמות

שבשנים האלו קיבלו את המחשב הראשון שלהם.

ובמידה ואתם שם מעניין מה המחשב שקיבלתם?

אצלי זה היה atari 800XL ,אני זוכר כמה קינאתי בחבר העשיר שלי שהיה לו IIe שהיה המחשב הראשון שניתקלתי בו.

אז זהו במידה וזה אומר לכם משהו תשתתפו..לא שאני צופה הפתעות אבל מי יודע...

the Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אתה ביקשת אתה קיבלת.

הנה סיפור המחשבים שלי:

הראשון היה מחשב שקנינו בשנות ה80', מחשב מוזר כזה שיש לו רק אפשרות הקלדה והדפסה (במדפסת סיכות המגניבה והרועשת) עם מסך ירוק , כן כן, היה לו רק צבע ירוק על המסך.

השני היה מחשב שקנינו ב95', מחשב פנטיום 1 עם 64 מגה נדמה לי שעבד (ועדיין עובד!) מצויין ומפעיל עדיין משחקים ישנים כמו דיון, דייב, קין וכו'..

המחשב השלישי היה מחשב שקנינו בסביבות 98', מחשב פנטיום 3 עם 256 מגה זכרון ורדאון 32MB (בהתחלה היה וודו3 אבל הבן **** נשרף ולקח איתו גם את הלוח אם של שהיה במחשב..

מאוחר יותר שדרגנו את המחשב הזה לפנטיום 4 1.5GHZ והחלפנו את הלוח ללוח -Partner ואת הכרטיס מסך לג'יפורס 4 MX440! -שיא הטכנולוגיה ביומיים שקנינו אותו..חחח נראה לכם?!(מהלך מטומטם אבל מה לעשות, הטכנאי הmofo הזה רק עבד עלינו בשנים שאני לא הבנתי עדיין כלום במחשב)..

המחשב הרביעי היה מחשב שקנינו ב00' , מחשב פנטיום 4 2.53GHZ, זכרון 512MB וכרטיס מסך 9500PRO, כרטיס בנזונה (עכשיו מותר להגיד כי זה לא בכוונת זדון) שמחזיק הכל עד היום..

והמחשב החמישי (של המשפחה -הפעם) הוא מחשב שקנינו ב03' בערף למשפחה, מחשב פנטיום 4 2.6 GHZ נורט'ווד שאליו אני מתכנן להוסיף את הלוח P4P800 Deluxe שיושב אצלי בצד במקום הלוח המעפן, ולהתחיל לעשות לו את האמא של האוברקלוקים.. (המעבד הזה לא עולה בטמפ' כמעט אפילו עכשיו בקיץ... בררר חלום.. -ובנוסף אני מתכנן לשים עליו את הXP120 שלי כי אני קונה מים וזה בכלל יעשה אותו מפלצת לאוברקלוקים)..

והנה המחשב האחרון (שלי), A64 3200+ חמוד שלי, וכל השאר בחתימה, אני מת עליו כפרות עושה לי של 700MHZ עם סטוק.. איזה מלך..

זה נראה לי המחשב האחרון שאני אקנה, תחשבו כמה כסף בזבזתי למשפחה על מחשבים (כל מחשב עלה בסביבות 7K כי כל אחד היה מלך בזמנו.. דייי.. אני רק חושב על איזה דברים חשובים הייתי קונה עם הכסף הזה אני מתחיל לבכות..).

קיצר, מחשבים זה דבר בוגדני, חושבים שמשקיעים לטווח ארוך לרגע ושניה אחרי האשליה מתנפצת לך בבום לפנים..

סבאאא :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת היו לך הרבה מחשבים.

טוב עכשיו תורי:

בשנת 94 היה לי מחשב 486(נראה לי אני לא כל כך זוכר) והפעלתי עליו דובי משחק מחבואים ודוס.

אחר כך, המחשב הבא שלי היה בשנת 1999(נראה לי) והוא בא עם P2 300MHz כרטיס מסך של ATi , 64 זיכרון SD, הארד דיסק 5GB משהו לתקופה ההיא. עכשיו יש עליו VOODOO 3 ו- 6GB לאחר שהראשון התקלקל. בהתחלה היה לו CDROM של CREATIVE עם שלט והרבה לחצנים, אבל הוא התקלקל, גם הלוח אם שלו התקלקלף ועכשיו יש עליו לוח אם של .

המחשב הבא: P3 1000GHZ עם GF2 ו- 256MB זיכרון SD, הארד דיסק 30GB, לוח אם של CUV-X משהו לא זוכר את הדגם המפורט.

והמחשב האחרון של בחתימה.

בכולם אני משתמש(וגם המשפחה שלי), חוץ מהראשון שכבר נעלם מן העולם ואני לא יודע מה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אתה ביקשת אתה קיבלת.

הנה סיפור המחשבים שלי:

הראשון היה מחשב שקנינו בשנות ה80', מחשב מוזר כזה שיש לו רק אפשרות הקלדה והדפסה (במדפסת סיכות המגניבה והרועשת) עם מסך ירוק , כן כן, היה לו רק צבע ירוק על המסך.

השני היה מחשב שקנינו ב95', מחשב פנטיום 1 עם 64 מגה נדמה לי שעבד (ועדיין עובד!) מצויין ומפעיל עדיין משחקים ישנים כמו דיון, דייב, קין וכו'..

המחשב השלישי היה מחשב שקנינו בסביבות 98', מחשב פנטיום 3 עם 256 מגה זכרון ורדאון 32MB (בהתחלה היה וודו3 אבל הבן **** נשרף ולקח איתו גם את הלוח אם של שהיה במחשב..

מאוחר יותר שדרגנו את המחשב הזה לפנטיום 4 1.5GHZ והחלפנו את הלוח ללוח -Partner ואת הכרטיס מסך לג'יפורס 4 MX440! -שיא הטכנולוגיה ביומיים שקנינו אותו..חחח נראה לכם?!(מהלך מטומטם אבל מה לעשות, הטכנאי הmofo הזה רק עבד עלינו בשנים שאני לא הבנתי עדיין כלום במחשב)..

המחשב הרביעי היה מחשב שקנינו ב00' , מחשב פנטיום 4 2.53GHZ, זכרון 512MB וכרטיס מסך 9500PRO, כרטיס בנזונה (עכשיו מותר להגיד כי זה לא בכוונת זדון) שמחזיק הכל עד היום..

והמחשב החמישי (של המשפחה -הפעם) הוא מחשב שקנינו ב03' בערף למשפחה, מחשב פנטיום 4 2.6 GHZ נורט'ווד שאליו אני מתכנן להוסיף את הלוח P4P800 Deluxe שיושב אצלי בצד במקום הלוח המעפן, ולהתחיל לעשות לו את האמא של האוברקלוקים.. (המעבד הזה לא עולה בטמפ' כמעט אפילו עכשיו בקיץ... בררר חלום.. -ובנוסף אני מתכנן לשים עליו את הXP120 שלי כי אני קונה מים וזה בכלל יעשה אותו מפלצת לאוברקלוקים)..

והנה המחשב האחרון (שלי), A64 3200+ חמוד שלי, וכל השאר בחתימה, אני מת עליו כפרות עושה לי של 700MHZ עם סטוק.. איזה מלך..

זה נראה לי המחשב האחרון שאני אקנה, תחשבו כמה כסף בזבזתי למשפחה על מחשבים (כל מחשב עלה בסביבות 7K כי כל אחד היה מלך בזמנו.. דייי.. אני רק חושב על איזה דברים חשובים הייתי קונה עם הכסף הזה אני מתחיל לבכות..).

קיצר, מחשבים זה דבר בוגדני, חושבים שמשקיעים לטווח ארוך לרגע ושניה אחרי האשליה מתנפצת לך בבום לפנים..

סבאאא :(

אין סיכוי שבשנת 98 קנית שלוש, שלוש היה רק בסביבות שנת 2000-2001 בשנת 98 הכי גבוה שיכולת להגיע היה 1, טוב אולי 2 אני לא בטוח.

וגם בשנת 2000 אין סיכוי שקנית 4, פנטיום 4 היה קים רק בשנת 2002-2003, אני זוכר שבשנת 2000 קניתי פנטיום 3 והוא היה נחשב להכי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי עם:

1.מחשב XT 186  שזה מעבד במהירות  6MHZ  וזכרון 200K(אני חושב), כמובן שלא היה לי HD אלא כונן דיסקטים "5.25 , ומסך CGA -רק 4 צבעים.

2. מחשב 286 AT יש לו מעבד 16MHZ (אם לוחצים טורבו אז 20MHZ) 1MB כונני דיסקטים "5.25+"3 ומסך VGA .

3.קפצתי ל- P3 733MHZ שעבר שידרוג ל -1000MHZ עם VOODOO3 (שהוחלף ל-GF 2 64MB MX400).

4.ועכשיו יש לי P4  3.0@3.75  , 1GB כ. מסך R9800PRO ומערך רייד של 80GB*2 .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון שהיה לי היה 486 dx4 אני חושב משהו טוב :)

באותו הזמן היה בין המהירים

עלה באיזור ה 6000 שקל .

:lol:

אחר כך עברתי ל P 200mhz mmx

אחר כך קפיצה דיי גדולה ל 1.1 tbird

עכשיו אני אם xp2500 batron

:xyxthumbs:

בטח המחשב הבא שלי יהיה בעל כפולה או איזה Fx-57

עוד איזה שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון שהיה לי היה 486 dx4 אני חושב משהו טוב :)

באותו הזמן היה בין המהירים

עלה באיזור ה 6000 שקל .

:lol:

אחר כך עברתי  ל P 200mhz mmx

אחר כך קפיצה דיי גדולה ל 1.1 tbird

עכשיו אני אם xp2500 batron

:xyxthumbs:

בטח המחשב הבא שלי יהיה בעל כפולה או איזה Fx-57

עוד איזה שנה.

בדיוק בסוף שנת 2000 קניתי P4 1.5 willy עם GF2MX440 ו256 SDRAM עם לוח של PCCHIPS שהחליט להשרף לפני 3 חודשים וביחד איתו לשרוף את כל שאר המחשב, ועכשיו יש לי A64 3000 נחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...