מתברר ש DVD +R X8 VERBATIM לא איכותי בכלל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתברר ש DVD +R X8 VERBATIM לא איכותי בכלל

iyehuda

Recommended Posts

אני חולק על כך..

אומנם אני קיבלתי 25 מדיות כאלו מ batch לא טוב...אבל עדיין בכלליות הדיסקים הנ"ל איכותיים!

אגב קניתי 50 דיסקים..25 פלוס

25 מינוס

ולדעתי המינוס קצת יותר איכותיות..אבל זו רק דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פלוס ומינוס - תלוי מאוד על איזה צורב.

לגבי הבדיקה של XBITS זה ישן ולא ממש רציני. כדי לבדוק איכות של דיסקים צריך לבדוק כמה דיסקים על כמה צורבים.

אם תסתכל למשל ב VSO שמבוסס על צריבות של לא מעט משתמשים תגלה שוורבטים במקום טוב ברשימה:

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=13490&PageId=4

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=13490&PageId=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב 4613... :) קניתי את הפלוסים כי הצורב יכול לצרוב אותם ב X12...

לצערי משום מה כל צריבה שאני צורב על הפלוסים לא מצליחה לעבור את הבדיקה של Full Seek Time בסי די ספיד של נרו.. :\

(אלא אם מחשיבים 1800 M\S כעובר..)..

המינוסים עובדים מעולה..

אני מקווה שזו בעייה בדיסקים בלבד ולא בצורב...אין לי כוח לממש עכשיו אחריות..

עוד לא יצא לי לצרוב על דיסקים אחרים...

מישהו שמע על תקלה דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב 4613... :) קניתי את הפלוסים כי הצורב יכול לצרוב אותם ב X12...

לצערי משום מה כל צריבה שאני צורב על הפלוסים לא מצליחה לעבור את הבדיקה של Full Seek Time בסי די ספיד של נרו.. :\

(אלא אם מחשיבים 1800 M\S כעובר..)..

המינוסים עובדים מעולה..

אני מקווה שזו בעייה בדיסקים בלבד ולא בצורב...אין לי כוח לממש עכשיו אחריות..

עוד לא יצא לי לצרוב על דיסקים אחרים...

מישהו שמע על תקלה דומה?

הדיסקים האלה הם X8 CERTIFIED. היות ו MCC מיוצר בכמה מקומות, אני צורב עליהם ב X8 למרות שגם ב X8 וגם ב X12 הם עשו אצלי CD SPEED חלק. בכל מקרה את ה -R אתה צורב ב X8 אז אם תצרוב את ה + ב X8 זה לא ממש ישנה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הופך שום דבר. אנשים בטרד מדברים מתוך מאמר שאינו רלוונטי ועל סמך תחושות בלבד. בצד השני יש הרבה מאוד אנשים ואתרים שבדקו את המדיות האלה ואין איתן שום בעיה. גם ב NEC הייתי מגביל את צריבת ה -R ל X8 ולו רק בגלל שוורבטים טורחים לציין X8 CERIFIED .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המינוסים שאני קניתי באופיס דיפו נצרבים מצויין..

משום מה בבדיקות של אקזיביטלבס המדיות של ורבטים לדעתי היו פגומות או משהו..

ובקשר לבעייה שלי עם הפלוסים - לא משנה על איזו מהירות אני צורב אותם..אפילו 4...לא עובר את הבדיקה..

הדיסק עצמו מזוהה ע"י הכונן ואין כל בעייה לעבוד איתו..פשוט סתם מפריע לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורבטים מינוס מהדגם החדש מה שמוכרים באופיס דיפו הוא הכי גרוע או שזה בעיית אזורים:

:s07: :s07: :s07:

זו בעיה של XBITS ושלך. אתה מזכיר לי את הבחור שקנה NEC3520 ולא הצליח לקרוא כמה CD ישנים ודפוקים וישר יצא פה בפורום עם ההצהרה האולטימטיבית שה NEC חרה של צורב ואסור לקנות אותו.

תסתכל קצת ב CD FREAKS על צריבות של משתמשים ותראה שברוב המקרים על רוב הצורבים מקבלים תוצאות מצויינות עם הוורבטים + או -.

מה שכן, ברור שוורבטים הורידו משהו בדיסקים בגלל המחירים המטורפים(בשבילם) אבל מה שאתה מביא פה לא מייצג, לא נכון ומטעה את הקוראים אלא אם כן יש לך איזה אינטרס בעניין. כמובן, שאם יש לך כסף קנה TY T02 אבל הם עולים כמעט כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: :s07:

זו בעיה של XBITS ושלך. אתה מזכיר לי את הבחור שקנה NEC3520 ולא הצליח לקרוא כמה CD ישנים ודפוקים וישר יצא פה בפורום עם ההצהרה האולטימטיבית שה NEC חרה של צורב ואסור לקנות אותו.

תסתכל קצת ב CD FREAKS על צריבות של משתמשים ותראה שברוב המקרים על רוב הצורבים מקבלים תוצאות מצויינות עם הוורבטים + או -.

מה שכן, ברור שוורבטים הורידו משהו בדיסקים בגלל  המחירים המטורפים(בשבילם) אבל מה שאתה מביא פה לא מייצג, לא נכון ומטעה את הקוראים אלא אם כן יש לך איזה אינטרס בעניין. כמובן, שאם יש לך כסף קנה TY T02 אבל הם עולים כמעט כפול.

איזה אינטרס איזה נעלים אולי ל XBIT יש אנטרס אני פשוט מצאתי את זה באינטרנט אז פרסמתי

מה צריך להראות רק כתבות שמשבחות את ורבטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא צריך להראות כתבות שמשבחות את וורבטים.

אבל...אם אתה מפרסם שוורבטים לא טובים על סמך כתבה אחת ממש לא רצינית אז אתה מטעה את האנשים בפורום. לפחות את אותם אלה שלא מבינים ועלולים לחשוב שאתה מבין משהו או לחילופין שאם מוזכר השם XBITS אז נערכה בדיקה רצינית, כאשר מה לעשות לא כך הדבר.

כמו שאמרתי, לתחושתי לוורבטים הייתה ירידה מסויימת באיכות בגלל המחירים, אבל עדיין זו האופציה הטובה ביותר היום בשוק לדעתי מבחינת יחס עלות\תועלת ובטח אופציה הרבה יותר טובה מאשר רוב המדיות בשוק. את זה אני אומר על סמך צריבות של הרבה מאוד ספינדלים שלי ועל סמך הרבה מאוד סקירות ודווחי משתמשים שקראתי ועל סמך VSO שמאגד מידע על הרבה משתמשים עם צורבים שונים וורבטים המיוצרים בארצות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...