מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים"

Rule The Pc

Recommended Posts

אני לא יודע איך להגיב לתגובה הזו, אז אני פשוט אתן לציטוט לדבר במקומי.

חחחחחחחחחחחחחח די לזיין תשכל.

"יש למתנחלים יותר סיכויים"?

בולשיט. יש להם את אותם הסיכויים כמוני וכמוך. פשוט שלמתנחלים יש את הדעות הימניות שלהם, מה שגורם לכך שכ99% ממי שמתקבל ליחידות האלו, גם ילך אליהן. יש הרבה אחרים שלא מנסים, מאידאולוגיות שונות.

שטח היסטורי?

אז אתה בעצם טוען שהארץ הזו היא של המצרים.

כיוון שהמצרים שלטו בארץ הזו הרבה לפני שיהושיע המציא את אברהם. -וגם אם אברהם היה קיים- המצרים שלטו בישראל במילא כ-1000 שנים לפני הזמן שבו מוזכר כי הוא חי.

היחס ישראלי-ערבי לא משפיע? לא יכולת להוציא מילים יותר טיפשיות מהפה.

השיטה שהוכיחה את עצמה? נכון, בזמן האחרון רמת הפיגועים ירדה. אך במשך עשרות השנים האחרות שישראל נקטה באותם אמצעים, איפה הרמה ירדה?!

לפני שנה-שנתיים, היו מלא פיגועים, כשיראל בכל זאת הייתה בעזה.

לעומת זאת, ברגע שיצאנו מלבנון, הפסיקו ההפצצות. אלא רק מדי פעם כאשר מתבצע רצח עם בעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיכויים להתקבל ליחידות מובחרות הם מכלול של דברים שאחד הגורמים המכריעים היא המוטיבציה והרצון העז ואצל המתנחלים הגורם הזה פשוט חזק כתוצאה מחינוך שקיבלו במשך השנים....אם גם אתה חונכת כך אז יש לך אותם סיכויים.

במצרים קיימים היום רק שרידים של מצרים העתיקה מכיון שאימפריה נפלה בימי רעמסס השלישי(1200 לפנה"ס בערך) והמשיכה להתקיים עוד מעט בתקופה הרומית אבל תו לא.

השקט המטעה כרגע הוא בגלל שהערבים לא רוצים לטרפד את תוכנית ההתנתקות שהיא בהחלט חלק מהשגת מבוקשם ,

הפלשתינים מודעים לעובדה שכעת הם יכולים להמתין, בלי להציע פתרון פוליטי, ולצפות לנסיגה לקווי 67', בלי לתת כל תמורה. הכרה זו עלולה להביא לקיפאון מדיני וסירוב פלשתיני לפשרה כל שהיא: "הנסיגה צריכה להתבצע ללא תמורה מדינית וללא הסכם, "שכן ההחלטה התקבלה ע"י שרון, כי הוא רוצה לסגת באופן חד-צדדי, ועלינו לשמוח על כך". כתב העיתון הירושלמי אלקדס ב-20 בפברואר.

עבודה מצויינת של כוחות הביטחון שמצליחים לסכל פעם אחרי פעם פיגועים.

רוב הפיגועים התבצעו כאשר היו הקלות ודווקא שישראל נקטה ביד קשה חלה תמיד ירידה. תראה את התקופה שלפני שנה שישראל חיסלה מבוקשים אחד אחרי השני ולא איפשרה להם יכולות פעולה והם פשוט לא יכלו להגיב כמעט..חיסול יסין שהובטח שישראל תהיה מוצפת דמים ולא היה שום דבר.

יש קשר ישיר בין הנסיגה מלבנון ובין תחילת האינתיפאדה.

היציאה מלבנון הביאה את "האינתיפאדה" והיציאה מעזה תביא ל"גיהינום"

מזה זמן רב טוענים הפלשתינים שהיציאה החד צדדית מלבנון היא אשר שיכנעה את ההנהגה הפלשתינית בכדאיות המאבק המזוין, והיא שהולידה את מלחמת הטרור בארץ. כעת הפלשתינים רואים הקבלה בין יציאת צה"ל מלבנון שהביאה "אינתיפאדה", לבין תכניתו של שרון ליציאה חד צדדית שתביא לגל אלימות מתגבר - עד "לגיהינום" ממש, עד אשר תצא מכל יש"ע וירושלים. העיתון אלאיאם כתב ב-18 בפברואר כי " (ברק) החליט לפעול באופן חד-צדדי ונסוג מובס מדרום לבנון וללא הסכם ... תוצאת הדבר היתה פריצת אנתיפאדת אלאקצא"... הדרך היחידה הפתוחה בפניהם (היום) היא דרך הנסיגה ללא תנאי וללא סייג והצעד הראשון בדרום לבנון ימצא את המשכו הראשון בעזה. הם ימצאו את עצמם בחלוף מספר שנים בפני צורך בנסיגה מהגדה כדי לשמור על ירושלים! אם אסטרטגית הגהינום תמשיך, הם ייאלצו אז לסגת מירושלים ובאזור ישרור אך ורק הגהינום..."

והנה לפניכם מספר ציטוטים שמבטיחים את השקט שישרור במדינת אחרי ההתנתקות.

" כדברי אחד מבכירי החמאס, סעיד ציאם. דבריו של אל-מצרי, "אם רעיון הנסיגה החד-צדדית ייושם וללא תמורה פלשתינית, ניתן להפוך אותו... לתחילת הספירה לאחור של הכיבוש הישראלי גם ביו"ש." ולכן אם תיושם הנסיגה "הגדה המערבית תבער יותר ויותר", מסכמים את צפיית הפלשתינים.

סעיד ציאם, אחד המנהיגים החדשים בחמאס בעידן שאחרי יאסין ורנתיסי, התבטא בראיון לעיתון אלחיאת אלג'דידה ב-5 בפברואר כי "הצהרותיו של שרון... (הן) כהישג של ההתנגדות וכתשובה לכל המפקפקים בתועלת שבה"

ומוחמד דחלאן, התקוה הישראלית לקראת הנסיגה מהרצועה, הגדיר ערכית את תוכניתו של שרון בראיון לאלקודס ב-20 בפברואר: "נסיגת מרצועת עזה וממספר התנחלויות בגדה המערבית מהוה ההישג החשוב ביותר של האינתפאדה".

סעיד ציאם בראיון הנ"ל: "הצהרות אלה (של שרון) נתפסות כתמריץ חדש להמשך ההתנגדות."

מנכ"ל במשרד ההסברה, האני אלמצרי, הסביר בשיחה לעיתון אלאיאם ב-9 במרס כי תכניתו של שרון מוכיחה את צדקת ההליכה בדרך האלימות והצורך בהמשכתה: "הפלשתינים הסיקו פעם נוספת את המסקנה הנכונה, קרי: ההתנגדות היא זו שיכולה להשיג את יעדיהם ...משמעות הדבר היא שאנו זקוקים למדיניות חדשה ולהתנגדות חדשה... והמשלבת בין מו"מ והתנגדות"

"לנסיגה תהא משמעות אחת והיא חוסר יכולתו של הכיבוש לשמור בידיו את האדמה הפלשתינית. זה אומר, שהגדה המערבית תבער יותר ויותר. הגנרלים של , שמסרבים להגיע להסדר באמצעות מו"מ, יגלו, כי הדרך היחידה הפתוחה בפניהם היא דרך הנסיגה ללא תנאי וללא סייג ... הם ימצאו את עצמם בחלוף מספר שנים בפני צורך בנסיגה מהגדה כדי לשמור על ירושלים... הם ייאלצו אז לסגת מירושלים." כתב העיתון אלאיאם ב-18 בפברואר.

על בסיס תקדים עזה אמר תיסיר ח'אלד, חבר הלשכה המדינית של החזית הדמוקרטית וחבר הועד הפועל של אש"ף, בראיון לאלחיאת אלג'דידה ב-6 במרס, כי

"כל נסיגה, שעלולה להשאיר מאחוריה חייל אחד או התנחלות אחת תהווה סיבה להסלמת האינתיפאדה וההתנגדות."

"הממשלה מקדמת בברכה כל נסיגה מכל שטח מהאדמות הפלשתיניות ופירוק כל התנחלות כצעד ראשון בדרך לנסיגה כוללת של ישראל מכל האדמות הפלשתיניות הכבושות משנת 1967".

ואילו הוועד הפועל של אש"ף קבע ב-6 במרס כי "כל נסיגה צריכה להיות מלאה ...בכל האדמות הפלשתיניות הכבושות מאז יוני 1967 ובכללן ירושלים".

כך למשל צוטט איש החמאס מוחמד דיף, המבוקש מספר 1 של ישראל, באתר האינטרנט של החמאס: "הפושע שרון... הגיע כדי לכופף את ההתקוממות בתוך מאה ימים ... ואמר שנצרים כמוה כתל אביב... (וכעת) הוא החל לתכנן את פינוי רצועת עזה כולה ולנסיגה ממנה ללא תמורה..."

העיתון אלקודס ציטט ב-20 בפברואר את מוחמד דחלאן שאמר כי "שרון הצהיר לפני שנה בלבד, כי התנחלויות נצרים וגוש קטיף שקולות לתל אביב והתנחלות כפר דרום שקולה לרעננה, לא ניסוג מהן ולא ניסוג תחת כידוני רובי הפלשתינים..."

חבר הלשכה המדינית שלה צלאח זידאן, הוא ציין כי הדיבורים של שרון על פינוי ההתנחלויות מוכיחים שהסיסמא 'תנו לצבא לנצח' הפסידה". העיתון אלאיאם כתב ב-18 בפברואר "הצבא, שיצא פצוע מעזה..."

"שכן ההחלטה התקבלה ע"י שרון, כי הוא רוצה לסגת באופן חד-צדדי, ועלינו לשמוח על כך". כתב העיתון הירושלמי אלקדס ב-20 בפברואר.

אם הייתי יודע שנסיגה תביא אחריה שלום ובטחון אז הייתי מהראשונים לתמוך בצעד הזה אבל לצערי לא כך המצב ולכן אני מתנגד אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח די לזיין תשכל.

"יש למתנחלים יותר סיכויים"?

בולשיט. יש להם את אותם הסיכויים כמוני וכמוך. פשוט שלמתנחלים יש את הדעות הימניות שלהם, מה שגורם לכך שכ99% ממי שמתקבל ליחידות האלו, גם ילך אליהן. יש הרבה אחרים שלא מנסים, מאידאולוגיות שונות.

שטח היסטורי?

אז אתה בעצם טוען שהארץ הזו היא של המצרים.

כיוון שהמצרים שלטו בארץ הזו הרבה לפני שיהושיע המציא את אברהם. -וגם אם אברהם היה קיים- המצרים שלטו בישראל במילא כ-1000 שנים לפני הזמן שבו מוזכר כי הוא חי.

היחס ישראלי-ערבי לא משפיע? לא יכולת להוציא מילים יותר טיפשיות מהפה.

השיטה שהוכיחה את עצמה? נכון, בזמן האחרון רמת הפיגועים ירדה. אך במשך עשרות השנים האחרות שישראל נקטה באותם אמצעים, איפה הרמה ירדה?!

לפני שנה-שנתיים, היו מלא פיגועים, כשיראל בכל זאת הייתה בעזה.

לעומת זאת, ברגע שיצאנו מלבנון, הפסיקו ההפצצות. אלא רק מדי פעם כאשר מתבצע רצח עם בעזה.

:lol: :lol: :lol: :lol:

אתה כל כך טיפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

אתה כל כך טיפש

RTPC שמעת פעם על תרבות דיבור, בתגובה שלך הראת את סכלותך.

בכל אופן לא כולם חושבים כמוך ולכן יש דבר שנקרא דיון(אני מניח שהמושג הזה חדש לך) שבו אנשים מציגים את דעותיהם. השתדל לשמור על תרבות דיון כי פשוט נמאס שבגלל מספר אנשים כל פעם נסגרים תרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rofl

אנשים אתם חסרי ידע בעליל.

כן, השושלת המצרית שולטת משלהי שנות המינוס 4000 לספירה.

זה א', ולכן RTPC יצא טיפש, אבל מממש טיפש. אתה מוזמן לבדוק את זה, אם זה לא נכון אתה מוזמן לקרוא לי טיפש כמה שתרצה. (כי יש מצב שזה לא נכון..=\)

בורג - LOL, אין לך מה להגיד כי אתה לא יודע. מה קרה, לא ידעת שהמצרים שלטו בישראל לפני כ 6K שנים? אתה לא יודע שלפי האו"ם מה שקורה בעזה הוא -בערך- רצח עם?

אתה הולך לפי ההיסטוריה ולפי השושלת ההיסטורית. סתמתי לך תפה עם זה שהמצרים שלטו פה הרבה לפני הישראלים. אז STFU, אם אתה לא יודע על מה אני מדבר, עדיף שלא תגיב (שזה בעצם מה שעשית, כי אין לך באמת מה להגיב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה נראה לך שאותם ערבים שנמצאים עכשיו במצרים זה אותם מצרים מלפני 3500 שנה? :lol: :lol:

עזוב את זה שסנחריב כבש כמעט את כולם הידוע בזמנו ועירבב את כל העמים בעולם

ועזוב את זה שכל מי ששלט אחריו (נבוכדנצר יוון רומא וכו') עשו אותו דבר

זה ממש מצחיק שאתה חושב שאותו עם ישאר 3500 שנה באותה ארץ

גם ככה בקשר ליהודים לפני 500 שנה בקושי היו יהודים בא"י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה נראה לך שאותם ערבים שנמצאים עכשיו במצרים זה אותם מצרים מלפני 3500 שנה? :lol: :lol:

עזוב את זה שסנחריב כבש כמעט את כולם הידוע בזמנו ועירבב את כל העמים בעולם

ועזוב את זה שכל מי ששלט אחריו (נבוכדנצר יוון רומא וכו') עשו אותו דבר

זה ממש מצחיק שאתה חושב שאותו עם ישאר 3500 שנה באותה ארץ

גם ככה בקשר ליהודים לפני 500 שנה בקושי היו יהודים בא"י

אתה באמת חושב שהיהודים שהיו לפני 4000 שנה הם אותם יהודים? ( :lol: :lol: :lol: - נהיה אינפנטיליים כמוך)

אתה יודע כמה גלויות היו ליהודים? אתה מודע לזה שרק לפני כ60 שנה נגמרה הגלות רישמית, כן? אני מקווה שכן, ואם לא, אני אזכיר לך שיש מדינת .

ולא רק זה - עדיין יש יהודים בגלות....

אתה באמת חושב שאחרי כל זה הם אותם יהודים? <_<

right back at'ya

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשו מחקר בגנים של כהנים ויש אותם גנים שהיו לכהנים מלפני 3500 שנה

וגם יהודי הוא יהודי אם אמא שלו הייתה יהודיה (או שהוא התגייר שיש ממש קצת כאלה)

מצרי לא חייב להיות בן של מצרי כדי להיות מצרי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשו מחקר בגנים של כהנים ויש אותם גנים שהיו לכהנים מלפני 3500 שנה

וגם יהודי הוא יהודי אם אמא שלו הייתה יהודיה (או שהוא התגייר שיש ממש קצת כאלה)

מצרי לא חייב להיות בן של מצרי כדי להיות מצרי.....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

המשפט הראשון מוציא אותך ממש טמבל.

יהודי יכול גם להתגייר, יהודי יכול להתנצר, יהודי יכול לשכב עם נוצרי/מוסלמי/בודהיסטי.

אחרי שכל הדברים הנ"ל קרו במשך אלפי שנים, יהודי כבר לא יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אנחנו לא קצת גולשים?

א. מספיק עם הריבים האישיים והכינויים המלבבים.

ב. מספיק עם הויכוחים ההיסטוריים שלא ממש קשורים.

תחזרו לנושא, או שאני אנעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rofl

אנשים אתם חסרי ידע בעליל.

כן, השושלת המצרית שולטת משלהי שנות המינוס 4000 לספירה.

זה א', ולכן RTPC יצא טיפש, אבל מממש טיפש. אתה מוזמן לבדוק את זה, אם זה לא נכון אתה מוזמן לקרוא לי טיפש כמה שתרצה. (כי יש מצב שזה לא נכון..=\)

בורג - LOL, אין לך מה להגיד כי אתה לא יודע. מה קרה, לא ידעת שהמצרים שלטו בישראל לפני כ 6K שנים? אתה לא יודע שלפי האו"ם מה שקורה בעזה הוא -בערך- רצח עם?

אתה הולך לפי ההיסטוריה ולפי השושלת ההיסטורית. סתמתי לך תפה עם זה שהמצרים שלטו פה הרבה לפני הישראלים. אז STFU, אם אתה לא יודע על מה אני מדבר, עדיף שלא תגיב (שזה בעצם מה שעשית, כי אין לך באמת מה להגיב).

אתה ממש לא סתמת לי את הפה, פשוט העדפתי מקודם לא להגיב ולכנות אותך טיפש בתקווה שבפעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שתדבר שטויות.

קודם כל, המצרים מעולם לא שלטו על ארץ .

שנית כל, המצרים בני זמננו הם לא צאצאים של המצרים הקדמונים, ואין להם שום קשר למצרים הקדמונים, מלבד העובדה שהם חיים במצרים המשתרעת פחות או יותר באותם שטחים של מצרים העתיקה.

לגבי האו"ם שמום, הוא ממש לא מעניין אותי.

תפסיק להפיץ תעמולה זולה וכוזבת בדבר "רצח עם"!

אני מצטער על הגלישה מהנושא, אבל הייתי צריך להעמיד אותך על מקומך.

דרך אגב, אתה ממש לא חייב להגיב על ההודעה הזו. אתה רשאי להביע את דעתך בצורה נאותה, אבל השטויות והשקרים שאתה מפיץ לא מעניינים אותי. אני בכל אופן, לא מתכוון להמשיך להגיב על תגובות שלך בת'רד הזה שלא קשורות לנושא ומעלילות עלילות שווא על מדינת וצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...