E3 - דיון ראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E3 - דיון ראשי

Nokturnal_Mortum

Recommended Posts

אני התלהבתי בעיקר מKILLZONE II לPS3 , הוא נראה פשוט מדהים בסרט!!

עם כל הכבוד, עדיין לא נאמר אם זה סרט InGame או שזה סרט שרונדר מראש...

בדבר אחד אין ספק, סוני יודעים לעשות Hype בצורה הכי טובה שיש.

תכלס עוד לא קיבלנו הדגמות ממש אמיתיות ממשחקים שרצו על הקונסולה אלא רק כמה סרטונים שהוכנו מראש ואף אחד לא יודע בוודאות אם הם רונדורו מראש או לא...

וזה הגיוני כי קשה לי להאמין שמתכנתים כבר יודעים ויכולים להוציא את המירב מהקונסוליות החדשות.

עובדה שרק היום, 3-4 שנים אחרי שPS2 ו- יצאו לראשונה, מוציאים את המקסימום מהמערכת הזאת...

בקיצור, אל תתלהבו יותר מדי, חכו שכל ה-Hype ירגע עוד כמה חודשים ואז נתחיל לראות ביצועים אמיתיים של הקונסוליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שמלא אנשים פותחים כל מיני דיונים על תמונות וטריילרים של דברים הקשורים לתערוכה המדהימה הזו, אני חושב שהכי טוב לזה לרכז את

הכל לדיון אחד. לאחד המנהלים, אני חושב שכדאי למזג פה את הדיון:

הזה,

אולי גם את זה,

גם את זה,

ואולי גם את זה...

אני מציע, שכל מה שיש לכם לומר או לשאול בקשר ל-E3, תגידו כאן.

Heroes V Trailer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצא סרטונים חדשים לש בלא אנד וויט 2?

כי ראיתי רק 3 חדשות ששוחררו, ואני מחפש עוד מידע (בעיקר אם יש שמועות חדשות לע תאריך היציאה של המשחק).

אגב, ראיתם את התמונות שיצאו למשחק spore? ממש מדהים, אם זה יתאים לציפיות שלי, אני קונה את המשחק הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה של וויל רייט, אז?

יודע מה, אני מקווה שזה יהיה באמת כמו הסימס, אפילו עם לכ חביולת ההרחבה המאוסות שלו.

למה? כי סימס באמת היה משחק מדהים (שאותי לא עיניין בכלל), היה לו קונספט חדש שבאמת פותח כמו שצריך ויצר סימולציה איכותית ביותר של בית בובות.

ואם את אותו דבר ספור יעשה ל... אמממ... חיים (?), זה יהיה ממש מעולה.

ואם יהיו חבילות הרחבה בכמות וב"איכות" של סימס, אז אני לא אקנה, אבל אם יהיו חבילות הרחבה כמו סבליזארד מוציאה (tft או bw) אז אני ארוץ לקנות אותן!

אבל הכל תלוי באיך בכלל יצא המשחק, כי אני ממש התאהבתי ברעיון הזה, ואני מקווה שהציפיות שלי בקשר למשחק יתממשו.

***עריכה***

ראיתם את הסרטון והתמונות של הירוס5? נראה מדהים!

וחוזרים לימי הירוס3! הגיבור לא נכנס לקרב!

כ"כ הרבה משחקים שווים, כ"כ קצת כסף לקנות אותם...

ואני עוד חשבתי לעצמי שאני יקנה איזו קונסולה מהדור החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...